27 лютого стартує сертифікація вчителів початкових класів

Учасники мають завчасно роздрукувати лист-виклик, обов’язковий для допуску до пункту тестування

27 лютого стартує сертифікація вчителів початкових класів

27 лютого 2021 року відбудеться перший етап сертифікації вчителів початкової школи – незалежне тестування фахових знань та вмінь педагогів.

Як повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, у «Кабінеті учасника сертифікації» вже розміщено листи-виклики, у яких зазначено адреси пунктів проведення незалежного тестування.

Учасники сертифікації мають завчасно роздрукувати лист-виклик, адже цей документ обов’язковий для допуску до пункту тестування.

В УЦОЯО нагадали, що іспит розпочнеться об 11:00. Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50.

Для входу до пункту тестування учасник сертифікації повинен пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та лист-виклик.

Як відомо, для участі в сертифікації у 2021 році успішно зареєструвалися 1755 учителів початкових класів.

БІЛЬШЕ ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ

Освіта.ua
19.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
dxbntkm
Шановні учасники сертифікації! що і кому Ви хочете довести = чи собі чи міністерським чинушам на чолі з Гураком??? чи може пішли на сертифікацію з-за грошей так 20% доплати це ніщо в порівнянні з витраченим часом, здоров"ям... І у Вас у кожного є диплом і Ви вже неодин рік працюєте то навіщо принижувати себе...