Учителі-учасники сертифікації отримали запрошення

У запрошеннях зазначено дату проведення та адреси пунктів проведення ЗНО

Учителі-учасники сертифікації отримали запрошення

Учителі початкових класів, які цього року беруть участь у сертифікації, отримали запрошення на зовнішнє незалежне оцінювання.

Відповідні листи-виклики розміщені у «Кабінеті учасника сертифікації». У запрошеннях зазначено адреси пунктів проведення тестування.

Учасникам сертифікації необхідно завчасно роздрукувати лист-виклик, оскільки цей документ є обов’язковим для допуску на пункт тестування.

Незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи відбудеться 29 лютого 2020 року. Початок іспиту – об 11:00.

Як відомо, тест ЗНО для вчителів початкових класів містить 100 завдань, на виконання яких учасникам тестування буде відведено 180 хвилин.

більше про сертифікацію вчителів

Освіта.ua
19.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Украинец
Для Зоряна: Ну, уволят всех учителей! И кто тогда будет учить детей? Молодых наберут? А вот и не наберут! Они на пушечный выстрел не подойдут к школе, даже с пед. Образованием. Кто в " дурке" хочет работать? Родители должны быть благодарны тем учителям, которые учат и терпят их разбалованных детей
зоряна
Подерживаю,учителя не обладают знаниями,чему они могут учить? раз учитель не проходить ЗНО и ВНО то почему дети должны? уволить всех учителей кто не может пройти оценивание . Или отмена ЗНО и ВНО для всех или каждый министр тоже должен их здать.И учтеля тоже.
М
Для зоряна: Новосад ЗНО з укр.м. точно не пройде,її пишуть,щоб пройшла,українського правопису не знає,щоразу щось нове видумує.Міністр освіти і не знати правопису,то у всіх країнах міністри освіти-не знають свого правопису,а хочуть,щоб діти знали?
Olga
Для зоряна: Вчителі своє ЗНО здали: і випускні екзамени у школі, і вступні екзамени в інститутах, і державні іспити по закінчені вузу. Ви чомусь не вимагаєте, щоб ЗНО здавали продавці в магазинах, хоч і знаєте, як вони рахують. А, може, нехай і лікарі ЗНО здають, щоб не було лікарських помилок. І бухгалтери, і економісти, і І ви теж, якщо працюєте, а не сидите дармоїдкою на шиях тих, кого гудите.
Мирослава
Для зоряна: Учнівське ЗНО я здаю онлайн двічі: пробне і основну сесію. Здаю на 190 -195 балів. НЕ потрібно думати, що ми не знаємо свій предмет.
Коментувати
Перехожий
Скільки можна знущатися над вчителями? Діти-принижують цих бідних людей ,їхні батьки також,та ще й міністерство ЗНО їм влаштувало.Ганьба теперішній владі
Мирослаа
А скільки вчителів допустили до здачі ЗНО? .
Павло Іванович
Шановні колеги! Я пропрацював у школі 35 років. Проходив планові курси підвищення кваліфікації, багато працював і продовжую працювати над самоосвітою. Щороку мої учні займають призові місця на предметних олімпіадах 2-3 етапів, стають переможцями.Невже цього недостатньо для підтвердження моєї кваліфікації? Чому я маю доказувати комусь, що я недаремно їм вчительський хліб. Може треба проходити різні сертифікації молодим вчителям, які ще не мають таких результатів у роботі.Ви знаєте, мені образливо.І яке ставлення буде у таких людей, як я, до державних органів влади?
Учасник
Для Павло Іванович: До Вас тільки почало доходити, що влада має вчителів зв порожнє місце? Може, Вас і зарплата Ваша влаштовує?
Коментувати
Принижений вчитель
ЗНО для вчителів? Хто придумав цю дурню? Ми всі колись були студентами і здавали багато екзаменів, щоби отримати диплом.Яке право має міністерство заставляти здавати вчителів ЗНО? Чому ,нас, так принижують і ставлять на один рівень з учнями?Хай в міністерстві спочатку ЗНО здадуть
Olga
Для Принижений вчитель: А вас не дивує, що маса вчителів побігла "доводити, що вони найкращі". Синдром відмінника згубить вчителя. Замість того, щоб ігнорувати дебільні забаганки міністерства, пнуться один з перед одного. Я памятаю, як у 90 -х, коли зникало держфінансування директорки вихвалялися перед відділом освіти, скільки їм вдалося знайти спонсорських коштів. А завідуючий розцвітав: дурні директори гроші знаходять - навіщо йому паритись.
Коментувати
Вчитель
А чому працівники міністерства не придумують собі сертифікацію? Цікаво, пані, Новосад, не хотіла би показати свої знання в педагогіці та таким чином підняти свій рівень?
М
Для Вчитель:знання в педагогиці Новосад,їх кожен день показує- ці "знання".
Коментувати
Майстер UA
Шановні колеги! І знову експеремент і ви учасники цього ганебного шоу то майте голову на плечах і не втрачайте розум Ви ж професіонали за ті нещасні 20%. І узаконення сертифікації , чого добиваються міністерські бюрократи ляже тяжким ярмом на вчителів всієї України і хто буде працювати та вчити ???