У перший день учителі подали 544 заявки на сертифікацію

Цього року квота учителів, які зможуть пройти сертифікацію, дорівнює двом тисячам місць

У перший день учителі подали 544 заявки на сертифікацію

У перший день реєстрації для участі у сертифікації Український центр оцінювання отримав 544 заяви від учителів початкових класів. Про це йдеться у статистичних даних УЦОЯО.

Цього року всеукраїнська квота учителів, які зможуть взяти участь у сертифікації, дорівнює двом тисячам місць. Для кожної області визначено граничну кількість місць.

За підсумками першого дня реєстрації найбільш активними є освітяни Винницької і Дніпропетровської областей, а також учителі початкових класів столиці України.

У 2020 році сертифікація відбуватиметься за новим порядком. Зокрема, вже на першому етапі відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання вчителів, за результатами якого буде визначено тих вчителів, які будуть допущені до наступних етапів сертифікації — самооцінювання власної педагогічної майстерності та вивчення експертами практичного досвіду роботи учителя. Процес сертифікації триватиме впродовж року.

Учасники, які успішно пройдуть процес сертифікації, отримають доплату до заробітної плати протягом 3-х років та наступну кваліфікаційну категорію.

Реєстрація для участі у сертифікації триватиме до 31 січня 2020 року.

Порядок реєстрації

Освіта.ua
17.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
Министр образования и науки Анна Новосад пояснила, что ей недостаточно зарплаты, которую она получает, для того чтобы думать о будущем, о каких-то сбережениях и пенсии. Также она уверена, что не сможет растить ребенка на такие деньги. читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/ukraine/199434_1579531192
Сергей Лимонов
А на 5-7 тисяч в місяць з дітьми -не слабо прожити???? Таке ліплять відверто наплювавши на злиденний народ - плюючи у вічі! А ви мершій біжіть сертифікуйтесь- може з панського столу впале вам пару крихіт! Чи не так - придурошнє ммм ???
Сергей Лимонов
овсем немного прошло с того времени, как в Украине прошел скандал относительно крупных зарплат в Кабмине, как министр науки и образования Анна Новосад снова заявила, что средств, которые она сейчас получает, ей не хватит для того, чтобы в будущем воспитывать детей или думать о пенсии. По ее словам, ей хватает только на жизнь. Об этом она рассказала в интервью "Интерфакс-Украины". Так, Новосад заверила, что в среднем ее зарплата составляет 36 тыс. гривен в месяц и это на 10 тыс. меньше, чем она получала ранее на должности руководителя директората Минобразования. Она пояснила, что у нее есть свое жилье и служебный автомобиль. Также она не ходит на всякие развлечения из-за нехватки времени, и ей хватает средств на жизнь. Но вот думать о будущем с такой зарплатой она не может. Министр отметила, что пока у нее нет детей, а на такую зарплату их будет трудно содержать, а жить за чей-то счет она не хочет и должна иметь конкурентную зарплату. читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/ukraine/199434_1579531192
Олександра
544 дятли зареєструвались на сертифікацію ахаха ну що...ж хтось вирішив прогнутись перед начальством
ммм
Для Олександра: не твоє собаче діло.
Олександра
Для ммм: не тобі вирішувати не моє це діло чи ні. Це по-перше. По-друге, не працюю у школі (на щастя) але у мене є знайомі вчителі. То вони після сертифікації ніяких надбавок не отримали. Визнали, що їх розвели як лохів. А ти навчися не хамити в коментарях.
Коментувати
Olga
Ну почему всегда находятся дуры, готовые выполнить и перевыполнить все "забаганки" начальства. А потом жалуются на маленькую зарплату и неуважение общества.
Дмитро
Для Olga: потому что их все равно нигде больше не берут, а это хоть какой-то способ существовать месяц. Так что они и дальше будут прогибаться под тупое начальство
ммм
Для Дмитро: Для Olga: два тупорила.
Коментувати
Сергей Лимонов
Ебанутым вчителям- нет покоя ! Ебанутым вчителям- нет покоя ! Ебанутым вчителям- нет покоя !
ммм
Для Сергей Лимонов: це все що ти можеш? куда тобі сертифікуватись.)
Сергей Лимонов
Йди до дупи ущербне чмо- МОНівський жополиз!
Коментувати