Сертифікаційний тест для вчителів відбудеться 29 лютого

Тест зовнішнього оцінювання міститиме 100 завдань, на виконання яких буде відведено 180 хвилин

Сертифікаційний тест для вчителів відбудеться 29 лютого

Зовнішнє незалежне оцінювання учителів початкової школи, яке відбудеться у рамках першого етапу цьогорічної сертифікації освітян, буде проведено 29 лютого. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Тест міститиме 100 завдань, на виконання яких буде відведено 180 хвилин.

Для зареєстрованих учасників буде створено «Кабінет учасника сертифікації».

Результати першого етапу сертифікації стануть відомі не пізніше 18 березня.

Учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування наберуть менше ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів, не зможуть взяти участі у наступному етапі сертифікації.

Як відомо, 15 січня розпочалась реєстрація учителів початкових класів, які у 2020 році мають намір взяти участь у пілотній сертифікації.

Реєстрація для участі у сертифікації триватиме до 31 січня 2020 року.

Щоб успішно зареєструватись для участі у сертифікації, майбутньому учаснику необхідно сформувати комплект реєстраційних документів та надіслати його рекомендованим поштовим відправленням до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти або подати нарочно.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ

Освіта.ua
15.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
П*яний проспиться, дурак ніколи. Питання в тому, що безхребетні звикли виконувати накази господарів. Краще я піду на цю сертифікацію, а може здам і не буду мати проблем з адміністрацією. А там ,Може, мені і зарплату піднімуть, головне що не будуть чіпати на уроках. Ось такі думки виникають, про ВЧИТЕЛЯ НУШ))
Реаліст
І що???? після того, як Вас,, кинули,, шановні вчителі, пообіцявши 20% надбавку і позачергове підвищення кваліфікації, механізм якої зовсім не відпрацьований, Ви знову готові проходити всі кола пекла? Може досить експериментів.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!