Учасникам сертифікації підвищать зарплату і категорію

МОН надало рекомендації учителям початкових класів, які успішно пройшли сертифікацію

Учасникам сертифікації підвищать зарплату і категорію

Міністерство освіти і науки рекомендує учителям початкових класів, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році, звернутись до адміністрацій шкіл та атестаційних комісій з заявами про встановлення доплати та присвоєння наступної кваліфікаційної категорії. Відповідні рекомендації містяться у листі відомства, що підписаний заступником міністра освіти Любомирою Мандзій.

Зокрема, у відомстві зазначають, що учителі, які пройшли сертифікацію, мають отримати щомісячну доплату в розмірі 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати) пропорційно до обсягу педагогічного навантаження протягом строку дії сертифіката.

«Рекомендуємо вчителям своєчасно звернутися до керівників закладів освіти із заявою про встановлення щомісячної доплати у зв'язку з успішним проходженням сертифікації. До заяви доцільно додати роздруковане графічне зображення сертифіката або зазначити у тексті заяви його реквізити у Єдиній державній електронній базі з питань освіти», - повідомили у Міносвіти.

Окрім цього учителям, які успішно пройшли сертифікацію, чергова атестація яких не завершується у 2020 році, необхідно невідкладно подати заяви про позачергову атестацію.

Атестаційні комісії мають присвоїти вчителям наступну кваліфікаційну категорію або підтвердити наявну вищу категорію.

«Привертаємо увагу до того, що успішне проходження вчителем процедури сертифікації (підтверджене відповідним сертифікатом) є достатньою підставою для прийняття атестаційною комісією рішення про присвоєння вчителеві наступної кваліфікаційної категорії або підтвердження наявної вищої категорії без надання ним жодних додаткових документів чи проведення будь-яких заходів, пов'язаних із вивченням діяльності такого вчителя», - наголосили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
21.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Допоможіть знайти перелік закладів, або онлайн платформ для проходження щорічних курсів підвищення кваліфікації вчителів. У них обов’язково повинна бути ліцензія. На сайті МОН мені знайти не вдалося. В ОІППО всі місця вже зайняті. Куди тепер податися? Отже нас послали туди незнаю куди. Дякую за відповідь.
Кохайте Милованова
Милованов, міністр економіки про свою зарплату в міністерстві: Неприйнятно маленька.На запитання, яку зарплатню повинен отримувати топ-керівник у Мінекономіки, Милованов відповів:"Міністр - від 5 до 10 тисяч доларів" в місяць». А вчитель 100-200 доларів, доцент 300 $ якщо повний оклад, доктор наук – 400 $? Академік – 800 $/ Слуги народу знахабніли вкрай, в умовах війни, масової –тотальної бідності в Україні займаються здирництвом у найбіднішій країні Європи. https://www.epravda.com.ua/news/2019/12/24/655258/
Пессимист
Для Кохайте Милованова: А что ж Вы хотели. Вас много нищебродов, а он один и неповторимый. Это ЕГО ПРЕВОСХОДИТЕЛЬСТВО еще скромничают (всего 5 тыщ по минимуму возжелали). Благодарить барина немадленно нужно, а Вы возмущаетсь - непорядок, нет на вас управы.
Коментувати