Поріг ЗНО для вчителів склав 50 балів зі 100

Для складання ЗНО необхідно було дати правильну відповідь на половину завдань тесту

Поріг ЗНО для вчителів склав 50 балів зі 100

Для успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання учителям-учасникам сертифікації необхідно було дати правильну відповідь на половину завдань тесту. Відповідний поріг був встановлений комісією при Міністерстві освіти і науки з визначення результатів сертифікації педагогічних працівників.

Зокрема, учасники , які набрали 50 тестових балів за результатами незалежного тестування та 72 бали з вивчення практичного досвіду, успішно пройшли сертифікацію педагогічних працівників.

Як відомо, тест з фахових знань і вмінь учителів початкових класів складається зі 100 завдань, кожне з яких оцінюється в 1 бал.

На засіданні комісії з визначення результатів сертифікації також було створено експертну групу для прийняття остаточного рішення щодо видачі (невидачі) сертифікатів учасникам сертифікації, які отримали граничну кількість балів за результатами незалежного тестування, але не отримали граничну кількість балів за результатами вивчення практичного досвіду їхньої роботи.

Учасники сертифікації будуть поінформовані про успішне проходження сертифікації не пізніше 6 грудня.

Учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, упродовж трьох років отримуватимуть щомісячну доплату в розмірі 20%.

Більше про сертифікацію вчителів

Освіта.ua
28.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Підвищення рівня знань вчителів чомусь є основним, а де мотивація учнів до навчання? Зробіть опитування дітей. Вони просто відвідують школу безцільно і не бачать себе в цій країні. Ім добре у школі, але де їм бути після, де працювати? Вони кажуть, що за кордоном і без ваших знань найдуть роботу .Дайте стимул дітям побачити себе в цій країні, а не видумуєте для вчителів нові екзамени. Колись діти здавали екзамени і вже знали, що далі потрібно вччити, а зараз тільки в 9 класі починають усвідомлювати ,що вчитель хотів стільки часу з них. Я бачила, як девятикласники після екзамену з права хлопнули шкільними дверима і заматюкалися. Дійшло тільки в кінці 9 класу, що життя не таке просте.Діти не привчаються до відповідальності, прибирати після себе не хочуть бо є прибиральниці, сидять в мобілках бо це іх власність. То чи вчитель винуватий чи така система освіти. Діти стали мати забагато прав, а де обовязки? Чомусь від вчителів все вимагать всі і вся. А де батьків ,міністерства обовязки?
Людмила
Я не розумію , навіщо вчителю зно.Найголовніше щоб вчитель був доброю людиною,та навчив писати ,читати,та жити в світі .А це діло батьків витрачати кошти на репетиторів.Та дитина яка хоче навчатися буде навчатися, якщо в класі навіть 35 дітей.
123
Для Людмила: доброю людиною, яка навчає жити в світі мають бути батьки. А вчителі мають бути достатньо компетентними аби навчити учнів на достаньому рівні для того аби добре здати ЗНО без репетиторів (звісно залежно від здібностей учнів). Якщо здібні учні мусять ходити до репетиторів, то це означає, що учитель ні на що не здатен.
Коментувати
Людмила
А чому вчителі не проходять ЗНО так як учні і самі завдання, але проводити їх до 200 балів, і на місяць раніше як складають учні. Тоді буде видно, що знає вчитель. І чого він навчив учня. Щоб коли дитина ходила в школу потрібно наймати репетиторів, то для чого тоді вчителі?
Мирослава
Для Людмила:Хай Ваша дитина працює на уроці, вчить те, що задає вчитель і повторює вивчений матеріал. І не пропускає занять.- репетитор буде НЕ ПОТРІБНИЙ!!!! Говорю з власного досвіду. НЕ вчать! НЕ хочуть! Хворіла дитина(11 кл.) -підручник історії не відкривала! Я виновата?,що вона тему не засвоїла????
Л
Для Людмила: хай твоя дитина вчилася б у школі, а не штани протирала та горобцям дулі не тикала , і в телефоні " не висіла", тоді й репетиторів би не шукала.
MD
Пані Людмило,шкода, що у Вас склалося таке враження. В будь-якому якому випадку, зараз є і інші можливості, окрім загальноосвітньої школи можна оформити індивідуальне навчання чи дистанційне - у такому випадку Ви особисто зможете, по великому рахунку, складати графік занять з Вашою дитиною і відповідати за вивчений нею матеріал.
Коментувати
Для Валентини
Зно з математики ви би точно не склали на прохідний бал)). . .
Валентина
Тобто виходить,що вчитель,який пройшов сертифікацію,отримає до кінця навчального року додатково(1000×6=6000ГР.А недосвічений,несертифікований-21000гр. Браво!!!Це ж скільки треба розуму,щоб до такого додуматися?!
Максим
Для Валентина: І що це ви порахували?
Олена
Для Валентина: до кінця року взагалі ці вчителі нічого не отримають,сертифікати вступають в дію1.01 2020 року. Значить і оплата буде з цього періоду
Валентина
Пояснюю для Максима.Ставка вчителя вищої категорії 5000гр. 20 % -1000гр..За 6 міс.до відпустки-6000..Зрозуміли?!Думаю,ви з тих,що будуть 21000 рахувати.?
Коментувати