Опублікований рейтинг шкіл України 2019 року

Освіта.ua складено рейтинг шкіл України за результатами зовнішнього оцінювання випускників шкіл 2019 року

Опублікований рейтинг шкіл України 2019 року

Освіта.ua складено щорічний рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Заклади освіти у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, що розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

За результатами рейтингу, третій рік поспіль лідером в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання випускників залишається Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Франка.

На другу сходинку у 2019 році піднявся столичний ліцей «Інтелект», який посунув на третє місце київський Природничо-науковий ліцей №145.

Технічний ліцей НТУУ «Київський політехнічний інститут» посів четверте місце у рейтингу.

На п’ятій сходинці розташувався Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. Гончара.

Шосте місце у рейтингу посів Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім. Шевченка.

У порівнянні з минулим роком у ТОП-10 рейтингу потрапили нові навчальні заклади: Український гуманітарний ліцей Київського національного університету ім. Шевченка, який піднявся з 11-го на сьоме місце та Гімназія №178 Солом’янського району м.Києва, що посіла восьме місце (22 у 2018 році).

Дев’яту сходинку посів Харківський фізико-математичний ліцей № 27.

Замикає десятку лідерів Українська гімназія № 1 Івано-Франківської міської ради, яка піднялася на 10-те місце з 13-го у 2018 році.

Загалом, до першої десятки рейтингу потрапили 6 навчальних закладів з Києва, і по одному навчальному закладу з Дніпра, Львова, Харкова та Івано-Франківська.

Окрім основного рейтингу шкіл України також опубліковані рейтинги шкіл всіх обласних центрів та областей України, а також рейтинги шкіл за окремими предметами зовнішнього незалежного оцінювання.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Київська область, посунувши з першого місця на друге Львівську область. Третє місце, посіла Черкаська область (друге місце у 2018 році).

Високі результати тестування також продемонстрували випускники закладів освіти Харківської, Тернопільської та Полтавської областей.

Серед обласних центрів перше місце залишилось за столицею України, на другій та третій сходинках розташувались Тернопіль та Рівне, які посунули з другої на четверту сходинку Львів. Серед лідерів за результатами тестування також опинились Луцьк та Черкаси.

Як і у минулому році, найгірше склали зовнішнє незалежне оцінювання випускники Чернівецької та Закарпатської областей, а також Миколаєва та Чернівців.

Рейтинг шкіл України - 2019

Рейтинг складено Освіта.ua з використанням даних офіційного звіту за результатами ЗНО 2019 року, оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
20.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рейтинги проводяться некоректно
Мене тішить, звичайно, що мій заклад в першій десятці, а мої учні здали ЗНО на 10-12 балів. Але чесно кажучи, по відношенню до звичайних шкіл це несправедливо: адже вони навчають усіх, хто не попав у гімназії чи ліцеї. Повинні бути рейтинги окремо серед звичайних середніх шкіл; окремо серед гімназій і спец шкіл і окремо серед ліцеїв. Чому ліцеї окремо? Тому що туди, зазвичай, переходять кращі учні з шкіл та гімназій.
Анна
На всех лицеев не хватает. Родители работают целыми днями, не имея возможности вникать в учебу детей, многие думают: я учился сам и ребенок должен сам - так не те же требования к детям, что раньше! Выходит так, что в ВУЗы будут попадать дети богатых родителей, т.е. просто "натасканные" репетиторами, а талантливые останутся не у дел. Чтоб не говорили - английский, к примеру, сам для ребенок из сельской школы для ЗНО не осилит! Про это, кстати, говорила Гриневич, что должен еще быть тест на интеллект, к которому нельзя подготовиться...
Назар
Для Анна: Скажу вам так, більшість із указаних ліцеїв тягнули вгору не багаті діти, а розумні. Тобто ті, які туди поступили на безплатній основі, завдяки своєму розуму. І велика кількість таких дітей прийшла туди із сільських шкіл або невеликих містечок.
Коментувати
Микола Морозов
2 роки тому писав ЗНО, маю 2 200-бальні результати. Не ходив до жодного репетитора. Можливо, проблема не в школах та репетиторах, а в дітях?
Мама
Для Микола Морозов: У дітях, у школах, у вчителях, які там працюють. Микола - випускник Львівського фізико-математичного ліцею, тож зміг підготуватися до ЗНО без репетиторів завдяки своїм учителям.
Коментувати
Коломия
А де у рейтингу сільські школи? Одна чи дві з натяжкою?!?!? Закрили при Квіту - Гриневич 2500 шкіл. От вам і рехворма від дяді Сороса. Скільки ж бахнули профтех училищ, коледжів, позашкільних установ.... Нині беруться до інститутів! Як же з рівними правами на освіту незалежно від місця проживання? При скорочені бюджетних місць у вишах? Мовчить нарід, прибитий бідністю і телебрехнею!
Омелько Терен
Для Коломия: Так і уявив я Сороса. - "А чи є в Зачепилівці ще школа?" - "Та є". "Закривайте і всіх прогоніть!". Щоб не зробили ми, все Сорос винний - не Коломия, не оцей брехливий "нарід", який ніяк не намріється про халяву, а хтось чужий...
Петраков
Не недооценивайте этого Сороса - все руководители министерства были на грантах( хороших) и действуют строго по иструкцией.
Омелько Терен
Для Петракова: Я тільки хочу сказати, що хай у Коломиї, Запоріжжі чи Сумах зроблять краще, ніж пропонує Сорос, до того ж ще хай дадуть гроші іншим і для реалізації ідей, які вже їм будуть милі. І я добре знаю, хто насправді нищить світ і нищить східну України. А вам все муляє, що Сорос дає гроші на освіту.
Коментувати
Світлана
А 100 школа найкраща і там працюють найкращі вчителі! Бо вони навчають,незважаючи на різні неприємні сюрпризи збоку батьків.Наш директор Сергій Миколайович Доновський-найтолерантніший,найбільш дипломатичний, розуміючий свій колектив.
Местный
Для Світлана: Вы молодцы и реально с Вашего учебного заведения надо брать пример. В приоритете учебный процесс, а разного рода "фу" и "фэ" от родителей надо игнорировать.
Коментувати
Олена
Ганьба таким рейтингам! Скільки вже про це говорено-писано. Ну який сенс у зіставленні шкіл, якщо це результат випускників, який залежав більше від інших чинників, у тому числі - від лояльності вчителів щодо пропусків уроків учнями, що йдуть до репетитора!
Ігор
Для Олена: ніхто не займається з репетитором під час уроків. В столиці- точно.
Сергей
Для Ігор: А чем вы говорите! Есть школы, которые распускают детей по репетиторам с Нового Года (календарного), например - это школа № 71 Кривого Рога!
Ігор
Для Сергей: Кривой Рог- столица? Я говорю о городе,в котором работаю и живу. Что у Вас происходит,не в теме.
Коментувати
Оракул
На підставі результатів ЗНО потрібно формувати рейтинг репетиторів, а не шкіл України
Микола Іванович
Щиро вітаю Солом’янську 52 школу!!! Щиро дякую,що довели одній аж занадто самовпевненій супер- пупер школі,що мало кричати,що вони є найкращі,треба навчати дітей,а не хизуватися. Молодці!!!
Іван
Рейтинг шкіл слід складати за підсумками ДПА, а не ЗНО. Якось дивно виходить, коли випускник на відмінно складає ДПА, а завдання ЗНО не виконує, бо йому не потрібно, тож, відповідно, ЗНО він і не склав, але його результати на рейтинг впливають. Таке може бути лише в українських школах, на жаль....
Галина
Для Іван: Як можна скласти на відмінно ДПА, не склавши ЗНО? Можете навести приклад з кількістю балів?
НеНуш
Бо ДПА дали списати.
Галина
Для НеНуш: ДПА складають у формі ЗНО. Якщо не склали ЗНО (не подолали поріг), то отримали 1-4 бали за ДПА. Як могли отримати 10-12?
Коментувати
Учитель
Частина випускників, які не планують вступати після закінчення школи під час складання ЗНО виконують лише ту частину завдань, що потрібна для оцінки за ДПА (в атестат). Як це впливає на рейтинг школи?
Для Учитель:
А вам не здається, що ви є тупим учителем? Успішно здана ДПА з обов’язкових предметів мало впливає на підсумки ЗНО. А інші дисципліни складають вмотивовані учні, які, на жаль, часто переоцінюють свої можливості.
Учитель
Навіть якби ви зрозуміли суть питання (що вам "гострому" не під силу виявилось), то хамити, думаю, не варто...
Коментувати