БІОЛОГІЯ. Навчальна програма для 6-9-х класів ЗНЗ

Навчальна програма з біології для 6-9-х класів для загальноосвітніх навчальних закладів затверджена наказом МОН від 07.06.2017 № 804

БІОЛОГІЯ. Навчальна програма для 6-9-х класів ЗНЗ

Перелік обов’язкових для вивчення об’єктів і процесів природи зафіксований у навчальних темах програми з біології. Учні мають їх спостерігати й відкривати для себе, включаючись у діяльність, що має на меті дослідження структури, властивостей, взаємозв’язків. У результаті навчання школярі здобувають емпіричні знання, які збагачуються теоретичними знаннями про ці об’єкти та процеси природи.

Зміст навчального матеріалу в темах програми сформульований стисло, що дає змогу вчителю, враховуючи рівень розвитку учнів, творчо планувати вивчення матеріалу, доповнювати й поглиблювати зміст, виділяти час для осмислення учнями навчального матеріалу, виконання лабораторних і практичних робіт, систематизації й узагальнення знань, самостійної й творчої пізнавальної діяльності, самоконтролю знань і умінь. Учитель має можливість конструювати вступні й узагальнюючі уроки, здійснювати тематичне та підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів.

Провідними змістовими елементами навчального предмета є біологічні ідеї й теоретичні узагальнення, що становлять важливу компоненту загальнолюдської культури: рівні організації живої природи, зв’язок будови і функцій організмів, історичний розвиток органічного світу, різноманітність організмів, екологічні закономірності, цілісність і саморегуляція живих систем, зв’язок живих систем і неживої природи, зв’язок людини і природи.

Завантажити програму

Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804.

Освіта.ua
12.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Які білети для поступлення після дев’яти класів вцьом году. Чи це тема яку проходитимим коли навчатимемось
Артур
вч, іди довчись у свєму ПТУ, щоб потім працювати, відповідно вимогам посади))) Файл завантажується і друкується у стандарті без налаштувань систем Майкрософт чи Лінукс. Сміливо завантажуйте.
вч
Програму, починаючи з 11 стор. роздрукувати неможливо! Документ ( сама програма) створений в якомусь форматі, який потім втиснули в docx. Зробіть хоч щось по людськи, щоб не переформатовувати в ручному режимі ще і програму!!!
вч
Для вч: Для бидлоти і так піде
вч-б
бред,а не программа
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!