ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА. Навчальна програма для 6-9-х класів ЗНЗ

Навчальна програма з фізичної культури для 6-9-х класів для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджена наказом МОН № 698 від 03.08.2022 року

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА. Навчальна програма для 6-9-х класів ЗНЗ

Навчальна програма з фізичної культури побудована за модульною системою. Вона містить інваріантну (обов’язкову) та варіативну складову. До інваріантної частини належать: теоретико-методичні знання та загальна фізична підготовка, зміст яких реалізовується упродовж кожного уроку.

Практично кожен вид спорту може бути представлений у вигляді варіативного модуля. Фахівці фізичної культури можуть розробляти свої варіативні модулі до цієї програми. Змістове наповнення варіативної складової навчальний заклад формує самостійно із модулів, запропонованих навчальною програмою.

У 5–6 класах учні мають опанувати 4–6 варіативних модулів, у 7–8 класах – 3–5, у 9 класі – 3–4 модулі. На опанування обраних модулів відводиться приблизно однакова кількість годин, але не менше ніж 18. Однак не виключається можливість мотивованого збільшення чи зменшення кількості годин на вивчення окремих модулів.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена наказом Міністерства освіти і науки № 698 від 03.08.2022 року.

Освіта.ua
12.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сніжана
Поясніть будь ласка, чому навчальні нормативи не надаються у форматі 12-бального оцінювання? В журнал ми не виставляємо добре або погано, ми виставляємо бали, тому було б добре надати рекомендації теж у 12-бальному форматі, а не так приблизно. З повагою Сніжана Загорська, вчитель фізичного виховання вищої категорії, "Вчитель-методист".