ІНФОРМАТИКА. Програма для 5-9-х класів ЗНЗ

Навчальна програма з інформатики для 5-9-х класів для загальноосвітніх навчальних закладів затверджена наказом МОН від 07.06.2017 № 804

ІНФОРМАТИКА. Програма для 5-9-х класів ЗНЗ

В основу навчального курсу «Інформатика» для 5–9 класів покладено розвивально-компетентнісний підхід, що передбачає формування предметних та ключових компетентностей, а також розвиток певних мисленнєвих навичок.

Завдяки розвивальному компоненту курс інформатики має розвивати в учнів аналітичне, синтетичне, логічне й критичне мислення, творчі здібності, естетичний смак, толерантність та повагу до чужого інтелектуального продукту, здатність аналізувати різноманітні процеси та явища й з’ясовувати їхні причинно-наслідкові та структурні зв’язки.

Зміст навчального предмета «Інформатика» містить фундаментальну складову, що реалізується шляхом вивчення основ науки «Інформатика», має прикладну спрямованість, яка реалізується в процесі виконання учнями практичних завдань з використанням комп’ютера у формі, яку добирає вчитель: вправ, практичних, контрольних чи тематичних робіт, розв’язування компетентнісних задач, виконання індивідуальних і групових навчальних проектів тощо, а також застосування інших організаційних форм діяльності учнів й інноваційних методів навчання.

Курс «Інформатика» розрахований на 245 годин і вивчається в межах інваріантної частини навчального плану.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804.

Освіта.ua
12.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Навчальні програми для 8-9 класів з поглибленим вивченням окремих предметів дійсні у 2018-19 роках чи ні??
Olga Tolokneeva
Програма Інформатика: В 7-му класі тема "Табличний процесор" є, а у 8-му жодного уроку з цієї теми. Потім знов в 9-му про неї згадують.
Гривачевский Сергей Николаевич
Для Olga Tolokneeva: з 8 класу (по старому) була перенесена тема Табличний процесор у 9 клас. Тому про неї не згадують
Коментувати
Юрій
Цікаво, а компьютерну техніку під цю програму оновлять?
ВОЛОДИМИР
Для Юрій: ЯКБИ БУЛО ЩО ОНОВЛЮВАТИ, ПРАЦЮЄМО НА "ДРОВАХ" 15-РІЧНОЇ ДАВНОСТІ БЕЗ НАВУШНИКІВ, АКУСТИКИ, ПРИНТЕРІВ, СКАНЕРІВ, МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ ДОШКИ, ПРОЕКТОРА І МАЙЖЕ БЕЗ ІНТЕРНЕТУ
Наталя
Програму змінюють...а підручники не обов"язково?!!
Ева
Щось не розумію, якщо в минулому році я викладала інформатику у 5 класі за новою програмою, а в шостих за старою, то в цьому році викладання наскрізь за цією новою програмою?
Коментувати