МАТЕМАТИКА. Програма для 5-9-х класів ЗНЗ

Навчальна програма з математики для 5-9-х класів для загальноосвітніх навчальних закладів затверджена наказом МОН від 07.06.2017 № 804

МАТЕМАТИКА. Програма для 5-9-х класів ЗНЗ

Курс математики основної школи логічно продовжує реалізацію завдань математичної освіти учнів, розпочату в початкових класах, розширюючи і доповнюючи ці завдання відповідно до вікових і пізнавальних можливостей школярів.

В основу побудови змісту та організації процесу навчання математики покладено компетентнісний підхід, відповідно до якого кінцевим результатом навчання предмета є сформовані певні компетентності, як здатності учня застосовувати свої знання в навчальних і реальних життєвих ситуаціях, повноцінно брати участь в житті суспільства, нести відповідальність за свої дії. 

Навчання математики в основній школі передбачає формування предметної математичної компетентності, сутнісний опис якої подано у розділі «Очікувані результати навчально-пізнавальної діяльності» цієї програми. Формування зазначеної компетентності підпорядковується реалізації загальних завдань шкільної математичної освіти.

Зміст математичної освіти в основній школі структурується за такими змістовими лініями: числа; вирази; рівняння і нерівності; функції; геометричні фігури; геометричні величини. Кожна з них розвивається з урахуванням завдань вивчення математики на цьому ступені шкільної освіти, в якому виокремлюються два основні етапи: 5–6 класи і 7–9 класи. Освітні завдання на першому етапі реалізуються у процесі вивчення єдиного курсу математики, на другому — двох курсів: алгебри і геометрії.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804.

Освіта.ua
12.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
макс
програма отстой !
Алла
Мiй син навчаэться у 5 класi. Звичайна сiльська школа, яку я сама закiнчила 20 рокiв тому. Логiка це дуже добре, скажiть будь-ласка, Ви цiлеспрямовано розробили програму, щоб дiти ВЗАГАЛI не мали бажання навчатися. Як я, маю дитинi пояснити завдання вдома, коли сам вчитель не може цього зробити в школi. Середнiй бал у класi 3-4. Прохання до панi Ганни, ми навчаэмося не в гiмназii. Звичайнi дiти з простих сiмей. Дитина приходить додому майже о17 годинi. У сина пiсля занятть каша в головi, я не говорю вже про домашнэ завдання, яке робити потрiбно коли до 21, а коли до 22 години. Багато поколiнь вчили математику за старою програмою i хочу Вам сказати, що "тупими" ми не були. Вченими усi не стали i не стануть! Занадто великий об ’эм iнформацii i не по вiку. Запрошую до нашоi школи поспiлкуватися з батьками та дiтьми, не забудьте вислухати думку вчителiв. Це перше, що Ви Мали зробити пiсля проведенная реформи, запитати у них, як справляються дiти. Результат ми бачимо по ЗНО за 2019 р.
Мееен
Досить хникати ліниві паразити, просто книжку в зуби і долбіть, долбіть, долбіть, ту срану математику
учениця
я учениця 9 класу і чесно кажучи із такми "змінами" я розумію, що не хочу що б мої діти навчались із такою програмою. Про якесь там розвантаження і говорити смішно. Вони взагалі думають про дітей???
Olga
Для учениця: Це, як навчатись - то ви діти, а як на дискотеку чи в бар - то дорослі!
Коментувати
Вчитель зі стажем
До яких пір будуть вважати, що навчальний рік має 35 тижнів? Враховуючи всі свята, а їх особливо багато в ІІ семестрі, не набереться і 34. Я вже не згадую про можливі форс мажори (карантини, пов’язані з епідеміями грипу і т. п.). Наявність резерву призвела до скорочення часу на вивчання тем... А повторення? На менший обсяг програмового матеріалу раніше виділялось 6 тижневих годин!
Просто вчитель
Яка послідовність роботи за новою программою - або вся программа діє відразу з цього року або тільки у 5 класі зміни працюють.
Artem Puzyrevich
Смішно читати про спрощення програми з математики. У дев’ятому класі додана тема і переставлена тема місцями. У сьомому класі додана одна тема. І це все. А тепер запитання і що ви робили декілька місяців???
Рядовий учитель
Цікаво, що вони тут розвантажили? Повернули задачі на побудову? Брешуть, аж гай шумить. Ще і таку собі добру зарплату отримали. Працювали, аж употіли!!! Ха-ха
Вчитель
Щось зміни невидно, нічого не змінилось у програмі, лише слова „Оновлена”, де розвантаження?