ФIЗИКА. Навчальна програма для 7-9-х класів ЗНЗ

Навчальна програма з фізики для 7-9-х класів для загальноосвітніх навчальних закладів затверджена наказом МОН від 07.06.2017 № 804

ФIЗИКА. Навчальна програма для 7-9-х класів ЗНЗ

Навчання фізики в основній школі спрямовується на досягнення загальної мети базової загальної середньої освіти, яка полягає в розвитку та соціалізації особистості учнів, формуванні їхньої національної самосвідомості, загальної культури, світоглядних орієнтирів, екологічного стилю мислення і поведінки, творчих здібностей, дослідницьких навичок і навичок життєзабезпечення, здатності до саморозвитку та самонавчання в умовах глобальних змін і викликів. 

Процес навчання фізики в основній школі спрямовується на розвиток особистості учня, становлення його наукового світогляду й відповідного стилю мислення, формування предметної, науково-природничої (як галузевої) та ключових компетентностей.

Базовий курс фізики (7–9 класи) закладає основи фізичного знання на явищному (феноменологічному) рівні, він ґрунтується на тих знаннях з основ фізики, які учні отримали на попередніх етапах навчання, зокрема на уроках природознавства в початковій школі й у 5 класі, а також із повсякденного досвіду пізнання навколишнього світу.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804.

Освіта.ua
12.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Єлена
Шановни панове, мені здається, у вас серйозна помилка. Розділ 5 «Рух і взаємодія. Закони збереження» повинен буті розглянуто в 7 класі після розділу 4 «Механічна робота та енергія», а ніяк не в 9-му після теми «Фізика атома та атомного ядра. Фізичні основи атомної енергетики». Перевірте будь ласка )
Олекса
Неможливо завантажити програми з фізики для 7-9 класів. Що за все треба платити? Тоді добавте заробітну платню.