Osvita.ua Середня освіта Навчальні програми Програми для 10-11 класів ПРИРОДНИЧІ НАУКИ (інтегрований курс). Програма для 10-11-х класів (авторський колектив під керівництвом Ільченко В.Р.)

ПРИРОДНИЧІ НАУКИ (інтегрований курс). Програма для 10-11-х класів (авторський колектив під керівництвом Ільченко В.Р.)

Навчальна програма з природничих наук (інтегрований курс) для 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, затверджена Наказом Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року

Шкільний курс «Природознавство» є інтегрованим курсом для старшої профільної школи, призначений для учнів гуманітарного напрямку.

Мета курсу спрямована на формування в учнів природничо-наукової картини світу (ПНКС) та природничо-наукової компетентності, уявлень про роль і місце людини в природі, засвоєння ними основних понять природознавства, що складають ядро знань про природу, на створення особистісно-значимої системи знань – образу природи як основи життєствердного образу світу.

Курс передбачає формування загальнонавчальних умінь і навичок,  ключових компетентностей, таких як: природничо-наукової, математичної, спілкування державною мовою, комунікаційної, громадянської, соціальної, інформаційної, здоров’язбережувальної, ініціативності та підприємливості, екологічної грамотності.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року.

Освіта.ua
27.12.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!