НУШ: Українська мова. Типова освітня програма для шкіл з навчанням румунською мовою (1–4 класи)

Нова українська школа. Типова освітня програма з української мови для закладів загальної середньої освіти з румунською мовою навчання (1–4 класи), затверджена Колегією Міністерства освіти і науки 22 лютого 2018 року

Програма з української мови розроблена для учнів 1–4 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою згідно з Державним стандартом початкової освіти.

Створення нової програми з української мови для 1–4 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою визначає коло основних знань, умінь, навичок, цінностей з предмета «українська мова», вимоги до результатів навчання.

Мета навчальної програми з української мови – розвиток здатності молодших школярів спілкуватися українською мовою для духовного, культурного самовияву, послуговуватися нею в особистому і суспільному житті, у міжкультурному діалозі, бачити її передумовою життєвого успіху; плекання в учнів здатності спілкуватися українською мовою (для яких вона не є рідною), повага до культурних надбань України.

У програмі визначено завдання, методи навчання української мови учнів закладів загальної середньої освіти із навчанням румунською мовою.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ 1–2 КЛАСІВ 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ 3–4 КЛАСІВ 

Програма затверджена Колегією Міністерства освіти і науки 22 лютого 2018 року.

Освіта.ua
01.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів