НУШ: УКРАЇНСЬКА МОВА. Типова освітня програма для закладів загальної середньої освіти з російською мовою навчання (1-2 клас)

Нова українська школа. Типова освітня програма з української мови для закладів загальної середньої освіти з російською мовою навчання (1-2 клас), затверджена Колегією Міністерства освіти і науки 22 лютого 2018 року

Вивчення української мови у закладах освіти з національними мовами навчання сьогодні потребує певного переосмислення та якісних змін. Високий рівень володіння українською мовою як державною є важливим чинником успішності особистості в різних сферах життєдіяльності. Належне знання державної мови забезпечує можливість випускникові задовольняти соціальні, культурні, освітні потреби, сприяє взаєморозумінню й толерантності в умовах полікультурного середовища в Україні.

У програмі визначено мету, завдання, принципи та зміст навчання, обумовлені особливостями вивчення споріднених мов, та  вимоги до конкретних очікуваних результатів на кінець року.

Програма орієнтується на змістові лінії, визначені Державним стандартом початкової освіти. Однак, специфіка завдань мовно-літературної освіти (українська мова у закладах з навчанням мов національних меншин), наприклад, виховання громадянина України, який володіє українською мовою, знає й шанує його культуру, літературу,  традиції, звичаї тощо.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Колегією Міністерства освіти і науки 22 лютого 2018 року.

Освіта.ua
01.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів