НУШ: ТИПОВА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ ЗЗСО, розроблена під керівництвом О.Я. Савченко

Нова українська школа. Типова освітня програма для закладів загальної середньої освіти (1-4 клас), затверджена наказом МОН № 743 від 12 серпня 2022 року

НУШ: ТИПОВА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ ЗЗСО, розроблена під керівництвом О.Я. Савченко

Початкова освіта – це перший рівень повної загальної середньої освіти, який відповідає першому рівню Національної рамки кваліфікацій.

Метою початкової освіти є всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування цінностей та розвиток самостійності, творчості, допитливості, що забезпечують її готовність до життя в демократичному й інформаційному суспільстві, продовження навчання в основній школі.

Початкова освіта передбачає поділ на два цикли – 1–2 класи і 3–4 класи, що враховують вікові особливості розвитку та потреб дітей і дають можливість забезпечити подолання розбіжностей у їхніх досягненнях, зумовлених готовністю до здобуття освіти.

Типову освітню програму для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти розроблено відповідно до Закону України «Про освіту», Державного стандарту початкової освіти. У програмі визначено вимоги до конкретних очікуваних результатів навчання; коротко вказано відповідний зміст кожного навчального предмета чи інтегрованого курсу.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ 1–2 КЛАСІВ

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ 3–4 КЛАСІВ 

Програми затверджені наказом МОН № 743 від 12 серпня 2022 року.

Освіта.ua
01.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ммихайло
яка технологія проведення уроків у класі комплекті і як вони утворюються, коли у трьох класах є більше 5 учнів, а в одному є 3 учні
Олексій
ну хоча б помилки по виправляли, "дитиноцентрованості" / "природовідповідності" / "компетентнісного" .... слова на ходу придумують про суть навіть і говорити нема що, каша все перемішано, математичні моделі вони в 2 класі зібрались робити .....
Александр
Эта программа не соответствует Госстандарту. Сравните её Типовой учебный план и план Госстандарта. Полтора месяца пытаемся что-то доказать и на сайте НУШ, и на министерском, и на уровне академии непрерывного образования - а в ответ тишина. Не понимаю: почему в МОНе такая безответственность и безразличие. Зато придираются к каждой букве альтернативных программ.
Небайдужа
Цікаво, що у програмі під керівництвом О.Я. Савченко немає іноземної мови. Так і має бути? Чи це просто помилка?
Л.С.
Для Небайдужа: В інваріативному складнику сумарно на мовно-літературну та іншомовну освітню галузь у 1 класі пропонується 315 год. на рік, у 2 кл. - 350. Тобто вивчення іноземної мови передбачено.
Надія Бойчук
Вивчення передбачено, але вимог немає. Чи вони сподіваються, що діти в 1 класі іноземною мовою цитата: "читає вголос доступні тексти переважно цілими словами (окремі слова ускладненої структури – складами)"? Чи як?
Іванна
Години передбачено, а де сама програма? У Шияна програма для іноземної мови є, а в Савченко чомусь немає. Чи вона спільна для всіх буде???
Коментувати