Оцінювати діяльність навчальних закладів будуть по-новому

Міністерством освіти затверджено критерії оцінювання діяльності дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, на підставі яких здійснюватиметься моніторинг їх діяльності

Оцінювати діяльність навчальних закладів будуть по-новому

У Державній інспекції навчальних закладів зазначають, що метою затвердження орієнтовних критеріїв оцінювання є вдосконалення програмно-методичного забезпечення оцінювання результатів діяльності ДНЗ, ЗНЗ, ПТНЗ, підвищення ефективності управління системою освіти та організації проведення атестаційної експертизи.

"Окрім того, орієнтовні критерії дозволять забезпечити надання об’єктивної та прозорої оцінки стану реалізації навчальними закладами єдиної державної політики в галузі освіти", - наголошують у Держінспекції.

Також в інспекції повідомили, що розроблені критерії пройшли апробацію в навчальних закладах різних регіонів України, отримали позитивні відгуки та зарекомендували себе як дієвий інструмент для більш повного і об’єктивного оцінювання діяльності навчальних закладів під час проведення їх комплексної перевірки або державної атестації.

"Затверджені орієнтовні критерії дають можливість здійснити моніторинг діяльності навчальних закладів. Зокрема, вони можуть бути використанні безпосередньо самим навчальним закладом для самоаналізу своєї освітньої діяльності", - наголошують у Державній інспекції навчальних закладів.

Освіта.ua
20.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Не надо оценивать по-новому! Дайте уже этим бедным учителям поработать. А лучше себя проконтролируйте. Меньше воруйте, меньше отмывайте на учебниках, про школьное питание говорить не хочется даже. Я в свое время не успевала обедать дома между школой и занятиями в музыкальной, без проблем питалась в школьной столовой, а сейчас или гнилое, или сухарики, или 30 человек в больнице
pronik
Всем хороши данные критерии, только забыли внести в них оценку деятельности учебного завкдкния по вопросам безопасной жизнедеятельнорсти и охране труда. Вот в Критериях оценки деятельности дошкольных учебных заведений не забыли вопросы охраны труда и безопасной жизнедеятельности, а в средних школах решили вовсе не обязательно заниматься этой "мелочью"
Вчитель
Мабуть, всі!!! ЗА!!!!
Teacher
Шановні педагоги! Давайте ми гуртом розробимо критеріїї оцінювання діяльності нашого міністерства та оцінимо його роботу.Тоді вони, можливо, стануть щось робити, а не тільки моніторити та вимагати безліч нікому не потрібних папірців. А ще проведемо конкурс серед працівників МОН на кращу методичну розробку, відкритий урок і т. д. і т. п. Хто ЗА?