Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Наступний навчальний рік розпочнеться 2 вересня
Наступний навчальний рік розпочнеться 2 вересня

Міністерством освіти визначено структуру майбутнього 2013/14 навчального року

Наступний навчальний рік розпочнеться 2 вересня

Про це йдеться у відповідному листі профільного відомства, яким регіональним управлінням освіти та загальноосвітнім навчальним закладам надані рекомендації щодо навчальних планів та структури 2013/2014 навчального року.

Відповідно до документа, навчальні заняття в українських школах розпочнуться у понеділок 2 вересня.

Передбачається, що осінні канікули відбудуться з 28 жовтня до 3 листопада, зимові з 30 грудня до 12 січня, а весняні з 24 до 30 березня. З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов структура навчального року та графік учнівських канікул може змінюватися.

Наступного року навчання у школах закінчиться 30 травня.

Також листом міністерства передбачені особливості розроблення загальноосвітніми навчальними закладами робочих навчальних планів початкової, основної та старшої школи.

Докладніше про рекомендації міністерства див. у листі № 1/9-349 "Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2013/2014 навчального року".

Освіта.ua
25.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Вчитель - це покликання! Але ж якби ж-то знати, в яку глухомань воно покликало...(((
анна
Олекса только в компе можно вияснить,что отпускные у завуча больше 40 тыс.грн.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Сумма приблизително составляет 15 тыс. грн.(грязными )- это при 1,5 ставки+ стааж 25 лет .Не завидуйте!
Ruslan
Нажаль сучасні високопосадовці у кращих традиціях Радянського союзу, під урочисті лозунги нехтують простими, але важливими принципами. У неділю треба йти до церкви. Тому, краще з дітьми піду до церкви, помолюсь за дітей, вчителів та навчальний рік. А вже 2 вересня діти підуть до школи.
Олекса
Завжди хвилювало питання чому начальство завжди такі патріоти і закликають працювать безплатно-"нам теж важко, за копійки робимо, але ж ми йдемо!!!!!" Заліз у комп бух. і вияснив що у зауча відпускних більше 40 тис. грн.А скільки тоді директор? Про міністра взагалі мовчу, там півбюджету розкрадається. Ось де невичерпне джерело ентузіазму начальства.А при моїй зарплаті ніякого ентузазізму до безоплатної праці...
лариса
Для Олекса: Для валентина: Министерство оброзования! Когда вы будете приниматься нормальные законы? Когда будете уважать Педагога? За что вы ненавидете нас , Учителей? Провести праздник 1 сентября.... Хорошо. Мы итак работаем практически бесплатно. Ведь не хотят в школах работать, а многие молодые если и работают, то работают так, как оплачивается их труд. И , наверное, правильно. Пора и нам , старшему поколению, это начинать понимать. Вы издали указ , что работаем 1 сентября в воскресенье. А где следующий указ, как будет ОПЛАЧИВАТЬСЯ этот день учителю??? Напечатайте ПУБЛИЧНО, что оплата в двойном размере или дополнительно 2 отгула, как положено по закону. Что??? Или пущено все насамотек....
Екатерина
Для Олекса: Интересно, в какой школе у завуча отпускные 40 тыс.? У меня 7 тыс.
Коментувати
Інна
Люди добрі, але ж свято ще потрібно підготувати і провести! Хтось буде святкувати, але ж вчителі повинні організувати учнів для свята, забезпечити явку та дисципліну, організацію і т.д. і т.п. Так що для когось свято, а для когось - ще більше роботи, ніж в звичайний робочий день
Лия
А зачем учителям выходной? Потом субботники каждую неделю, митинги и т.д. Еще отпуск остался - вероятно кому-то это покоя не дает.
Іринка
Перший дзвоник - це свято для першокласників та їх батьків. А так як 1 вересня - це неділя, то батькам не треба буде вихідний день давати, для роботодавців добре. А ми (вчителі) багато роботи задарма робимо, то й у вихідний день вийдемо для свята, може потім (колись) у адміністрації відгул випросиш.
Елена
Для Іринка: Не знаю, как Вы лично, а у нас работы и так много. Я ни на одних каникулах спокойно, как другие, не работала: как на производстве - с 8.00 и до 17.00. О каких отгулах Вы пишите? Хватит нас кормить обещаниями.
Коментувати
Светлана
Если пишут, что следующий учебный год начнётся 2 сентября, то может и День знаний 2 сентября сделать???
УЧИТЕЛЬ
Не розумію?? Так що, 11 класи здають ДПА (23-29 травня) в той час, коли інші ще вчаться?? (навчальний рік закінчується 30 травня). З якої біди?? І ще. Чому я у свій ЗАКОННИЙ вихідний повинна виходити на роботу?? (1вересня - неділя)?????!!!!!!
Просто вчитель
в нас напевно знову буде Євро тільки тепер 2014. бо останній дзвоник і вручення атестатів пройдуть з різницею в 1-2 дні...
?????
Дуже хотілося б почути аргументи людини,якій прийшло в голову проводити святого Першого дзвоника в неділю.
АНЯ
для 5-х класів - за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня затвердженими наказом МОНмолодьспорту України від 03.04.2012 № 409, зі змінами, внесеними наказом МОН України від 17.05.2013 № 551; ЛЮДИ! ПІДКАЖІТЬ, БУДЬ-ЛАСКА, ДЕ ВЗЯТИ НАКАЗ 551 ????????
Коля
Для АНЯ: Самі шукаємо, а нема.)
ольга
Для АНЯ: http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/2703/
Коментувати
ІВАНОВИЧ
ШО ВИ ТЯГАЄТЕ ТОЙ ОСТАННІЙХТО МОЖЕ ПОЯСНИТИ: ЧОМУ В ЦЬОМУ РОЦІ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 24 ТРАВНЯ, В НАСТОПНОМУ 30 ТРАВНЯ? І КОЖНОГО РОКУ ЩОСЬ НОВЕ? А В ЧОМУ СЕНС ПЕРШОГО ДЗВОНИКА У ВИХІДНИЙ?
Лиза
А что же здесь прикольного!!?? Просто показывают, что за людей не считают. Как будто не существует ни законов, ни конституции для учителей. По закону за работу в выходной день должны платить в двойном размере...опять скажут, чтоб не записывали в журнал 1-е сентября - документа нет - можно не платить
ТТТ
Нас в школе уже предупредили, что 1-го сентября, воскресенье, - рабочий день, проводим первый звонок и 1-й урок, а 2-го сентября - полноценный рабочий день. Что за идиот это придумал? Причем отгул за 1-е сентября никто не даст.
Татьяна
Для ТТТ: Что значит не даст никто отгул? У нас директор знает: что если он не даст отгул, то в следующий раз на ее просьбу выйти в воскресенье на работу никто не откликнется... Нам в этом году дали один лишний выходной до 1 сентября, чтобы линейку провести в субботу... Напишите всем коллективом отгул на 30 августа, например. Куда она денется? Вынуждена будет дать... Всегда можно найти способ показать администрации, что вы ЛЮДИ, и вас нужно уважать...
Світлана
Для Татьяна: А у нас не все пойдут на это. Из-за них мы всегда на 2 месте
Коментувати
валентина
прикольно

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!