Уряд не буде скорочувати зарплати бюджетників, - Азаров

Прем’єр-міністр заявляє, що уряд не піде на скорочення зарплат для працівників бюджетної сфери, а навпаки робитиме все можливе для того, щоб зарплати зростали

Уряд не буде скорочувати зарплати бюджетників, - Азаров

Про це заявив Микола Азаров у відповідь на інформацію стосовно можливого скорочення заробітної плати працівникам бюджетної сфери заради продовження співпраці України з МВФ.

"Ми в жодному разі не підемо на скорочення зарплат для працівників бюджетної сфери. Навпаки, ми робимо все можливе для того, щоб зарплати у бюджетній сфері зростали", - наголосив Азаров.

Водночас Державний бюджет 2013 року передбачає збільшення майже на 10% видатків на оплату праці працівників бюджетної сфери проти 2012 року.

"Отже, жодного скорочення оплати праці працівників бюджетної сфери не планується", - зазначили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю КМУ.

Освіта.ua
23.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Щоб ти жив на зарплату вчителя, АЗІРОВ
Вже помітила, якщо влада таке заявляє, то чекай якоїсь гадості (може на ставку кількість годин добавлять, чи плату за кабінети заберуть). Просто ж так заявлять не будуть, чекаємо "покращення"
гість
не знаю, кому пішли ті 10%, а нас змусили піти у відпустки за свій рахунок.
Инна
А нам за кабінети й не платять!!! Вже скільки років!!! Все як завжди: немає коштів!!!
Инна
В уряді думають, як зменшити зарплати освітян У Кабінеті Міністрів розглядають питання ухвалення постанови, яка може суттєво погіршити умови оплати праці працівників галузі освіти Про це повідомила голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на експертні висновки представників освітніх профспілок. Також депутат звернулася до прем’єр-міністра щодо необхідності внесення коректив до проекту урядової постанови. "До мене, як голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти, звернулися представники профспілок працівників освіти і науки стосовно загроз, які містить у собі проект постанови Кабінету Міністрів України "Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери". За їх висновками, окремі нововведення, передбачені постановою, призведуть до суттєвого погіршення умов оплати праці працівників галузі освіти",- йдеться у запиті голови комітету до...
Коментувати