Завдання ДПА з української мови оголосять через Інтернет

Цього року зміст державної підсумкової атестації з української мови для учнів 11-х класів учні та вчителі дізнаються за допомогою Інтернету та Українського радіо, оголошення по телебаченню не буде

Завдання ДПА з української мови оголосять через Інтернет

Про це повідомив міністр освіти і науки Дмитро Табачник під час наради з питань завершення навчального року.

Міністр зазначив, що 27 травня 2013 року відбудеться повна технічна профілактика Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, тобто не буде працювати жоден загальнонаціональний канал.

"Є три варіанти вирішення зазначеного питання: перший – оголошення он-лайн з приміщення Міністерства освіти і науки через мережу Інтернет; другий – через Українське радіо; третій – направити листа і поінформувати в телефонному режимі регіональні підрозділи", - зазначив міністр.

"Пропоную розумно поєднати перший і другий варіанти. Ми зробимо оголошення через Інтернет та Українське радіо", - повідомив Табачник.

Як відомо державна підсумкова атестація випускників 11-х класів з трьох предметів відбудеться з 27 по 31 травня 2013 року. ДПА з української мови є обов’язковою і буде проведена у формі переказу без творчого завдання за текстом, визначеним за посібником: "Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови. 11 клас" (укл. Шелехова Г.Т., Новосьолова В.І., Ярмолюк А.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2013).

Збірник містить тексти 60 переказів, на виконання завдання державної підсумкової атестації з української мови в 11 класі відводиться 90 хвилин, протягом яких учні докладно відтворюють первинний текст запропонованого переказу з урахуванням його смислової і структурної цілісності (без додаткового творчого завдання). Переказ проводиться за традиційною методикою.

Про оголошення номеру диктанту з української мови для атестації учнів 9-х класів буде повідомлено додатково. Учні 9-х класів складатимуть шкільні іспити з п’яти навчальних предметів у період з 28 травня до 11 червня.

Освіта.ua
19.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрей
на якій сторінці (в інтернеті) буде оглошено номер диктанту з української мови для атестації учнів 9-х класів???
Нінель
скажіть будь ласка, на якій радіостанції буде озвучено номер диктанту))
...
...слона
...
Народ, не робіть з мухи слова
Жопа
И как всегда всё через меня, родимую! DDOS-атака от школоты - оригинааааально.
Мама
Ну, что???!!! Не понос, так золотуха! Опять облажались? Где обещанная трансляция? Позор! Мурыжите детей, педагогов... Доколе???
Татьяна Алексеевна
На каком сайте можно будет узнать номер пересказа?
Sober
В нормальной цивилизованой стране не допустили бы что бы такой текст попал в зборник. Позор нам и нашей власти...
Sober
Фраза из текста №14:"Зрозуміло, не можна навчитися думати, не вміючи говорити, і навпаки" Какой мудак это написал! Я представляю что будет если вытянут этот тексти и эту фразу будет слушать немой человек!
Артем Дмитрович
Скажіть будь ласка, по якому радіо-каналу скажуть номер переказу.
Родители выпускника
Где, на каком сайте в понедельник будет оглашена тема изложения? Говорят, в прошлом году была утечка информации, в паутине гуляли два номера тем, один совпал. Как в этом году? Ждем)))
Родители выпускника
А заложниками этого бардака являемся мы: дети, учителя, родители... Можете представить, с каким настроением наши дети вступают во взрослую жизнь? Они уже сейчас ни во что и никому не верят... Терпения всем нам...
вадим
Для Родители выпускника:
Коментувати
Вчитель
Друзі! Я знайшла всі відповіді в цій спільноті! http://vk.com/dpa201x Приєднуйтесь, не пожалкуєте.
Родители выпускника
Для Вчитель: по ответам что-то учить уже поздно... разве только что-то уточнить, свериться. А вот для шпаргалок сгодятся)))
Коментувати
Директор сільської школи
За 25 років я багато чого бачила, але такого безвідповдального міністра, таких дебільних рішень, як при цьому, я не пам*ятаю. В школі немає інтернету і в кого ви бачили працююче радіо? І чому про це відомо стало тільки зараз? В мене немає сил ні плакати, ні сміятися, ні проклинати цих ублюдків. До табачника я вважала ворогом школи креміня, но цей хлопчина мабуть переплюне свого попередника. Ну все, що не робиться - робиться через задній прохід. Досі немає наказу про навчальні плани на 2013-2014 рік. а вчителям потрібно дати навантаження за законом за 2 місяці, що їм дати. про підручники, програми, завдання краще мовчати. Коли-небудь цей безлад закінчиться?
сільські освітяни
Для Директор сільської школи: а у нас все робиться, аби розвалити осівту- бо вчителі поки ще єдині, з кого деруть податки у провінції, кого загнакли до неможливості рвізними конкурсами, самодіяльністю, забуваючи основне - вчитель має дати знання, а школа - не бути організатором свістоплясок - истинно -"пир во время чумы"
Добрий учень
http://mon.shodennik.ua/dpa.aspx сайт, де будуть оголошувати номер переказу
Marta Vovchasta
Є вже номер тексту переказу?
Коментувати