У Міносвіти визначились, як проведуть Рік дитячої творчості

Міністерством освіти затверджено план заходів, що спрямовані на підготовку та проведення у 2013 році Року дитячої творчості

У Міносвіти визначились, як проведуть Рік дитячої творчості

Рік дитячої творчості у 2013 році буде проведено згідно ініціативи Президента Януковича, який підписав відповідний указ наприкінці минулого року.

У свою чергу, Міністерством освіти розроблено та затверджено план заходів відомства з підготовки та проведення Року дитячої творчості.

План включає виконання заходів, що здійснюватиме міністерство впродовж цього року. Зокрема, окрім проведення різноманітних творчих дитячих заходів на всеукраїнському та регіональному рівнях, у профільному відомстві планують подати на розгляд уряду пропозиції щодо удосконалення законодавства в частині фінансування системи позашкільної освіти.

Також, у рамках проведення Року дитячої творчості, міністерство планує провести Всеукраїнський форум працівників позашкільної освіти та вжити заходів щодо покращення у вищих педагогічних навчальних закладах організаційно-методичної роботи, спрямованої на удосконалення системи професійної підготовки кадрів для позашкільної освіти.

Згідно з затвердженим планом у вересні заплановано відкриття Міжнародного учнівського навчально-лабораторного конференц-центру.

Також управлінням і департаментам освіти у регіонах доручено сприяти участі дітей і дитячих художніх колективів у міжнародних конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях, турнірах, олімпіадах, літніх школах тощо.

Інформація про стан виконання плану заходів має бути подана до міністерського відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини у лютому наступного року. У свою чергу Міносвіти надасть узагальнену інформацію Кабінетові Міністрів України в березні 2014 року.

Освіта.ua
12.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів