Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти У Міносвіти запевняють, що вчасно забезпечать першокласників підручниками
У Міносвіти запевняють, що вчасно забезпечать першокласників підручниками

Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти запевняє, що до 15 серпня поточного року всі школи будуть забезпечені підручниками для учнів 1 класу

У Міносвіти запевняють, що вчасно забезпечать першокласників підручниками

У Міністерстві освіти проведено робочу нараду з питань виконання держзамовлення на видання підручників у 2012 році.

Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод розповів про стан виконання державного замовлення та запевнив, що вже до 15 серпня поточного року всі загальноосвітні навчальні заклади з навчанням українською, російською та іншими мовами національних меншин будуть забезпечені підручниками для учнів 1 класу.

"Вперше за роки незалежності України державне фінансування підручників для цієї ланки освіти здійснено в березні, що дасть змогу видати та вчасно забезпечити підручниками учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів", - наголосив Олександр Удод.

У Міністерстві освіти повідомляють, що у 2012 році передбачено максимальне фінансування програми видання навчальної літератури – 223,2 млн. грн., що дозволить забезпечити підручниками учнів 1 та 2 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть навчатися за новими програмами, а також здійснити додаткове видання підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

За рахунок збільшення коштів у державному бюджеті на видання навчальної літератури стало можливим видання підручників з випереджувальним терміном – заздалегідь до початку навчального року та загальним накладом із розрахунку 120 % від контингенту учнів, що має позитивно вплинути на якісну підготовку до нового навчального року на відповідних етапах.

Також у міністерстві розглядають питання доставки надрукованих підручників до обласних книжкових баз. Зокрема Дмитро Табачник наголосив: "За розвезення підручників у межах регіону відповідальність покладено на обласні управління освіти і науки, яким сьогодні доведено план завозу підручників. Попереджаємо про персональну відповідальність керівників за організацію чіткої роботи з розподілу навчальної літератури, своєчасної доставки підручників до навчальних закладів, підготовку книжкових баз до прийому навчальної літератури".

Крім того, учасники наради обговорили заплановане на 2012 рік видання підручників та навчальних посібників для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть навчатися за новими програмами; учнів з особливими потребами; спеціальної літератури для учнів професійно-технічних навчальних закладів; забезпечення шкільних бібліотек художніми творами серії "Шкільна бібліотека українська та світова література".

Освіта.ua
24.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
katrinka
Не радуйтесь. На книжковому ринку їх можна купити по 50-60 гривень з написом "не для продажу"
вчитель
Треба дуже попросити баздарних калініну з отим самойлюкевичем НЕ писати більше"підручників"
Оксанка
Шановні! 10 і 11 класи так і не отримали підручники в повному обсязі. А ті, що прийшли - просто жах ! Наприклад, калініна - самойлюкевич !
наталья
Свежо предание, да верится с трудом...
Володимир
А учні 11-х (вже випускники) їх так і не отримали. Може першачкам повезе.
вчитель
Ну да. "Вперше за роки незалежності України розкрадання коштів отриманих за рахунок державного фінансування підручників (якщо їх можна так назвати) буде здійснено в березні, а не в серпні "

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!