Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти 4 травня одинадцятикласники писатимуть переказ з української мови
4 травня одинадцятикласники писатимуть переказ з української мови

У п’ятницю 4 травня випускники 11-х класів проходитимуть державну підсумкову атестацію з української мови, що буде проведена у формі переказу

4 травня одинадцятикласники писатимуть переказ з української мови

Оголошення варіанту тексту переказу для проведення державної підсумкової атестації учнів 11-х класів традиційно відбудеться на Першому національному каналі 4 травня о 9 годині ранку, після чого у школах України розпочнеться перший випускний іспит цьогорічних випускників.

Державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів.

Цього року варіант переказу буде обраний з 61 тексту, що запропоновані у посібнику, визначеному Міністерством освіти.

Тексти, рекомендованого міністерством збірника відповідають навчально-методичним вимогам до докладного переказу, що в повному обсязі дає змогу перевірити формування в учнів комунікативних умінь та орфографічних і пунктуаційних навичок.

На виконання завдання державної підсумкової атестації учням буде відведено 90 хвилин, протягом яких учні мають докладно відтворити первинний текст запропонованого переказу з урахуванням його смислової і структурної цілісності.

Результати державної підсумкової атестації будуть виставлені у додатку до атестата про повну загальну середню освіту та враховуватимуться при визначенні його середнього бала.

Нагадаємо, що крім переказу з української мови, до 11 травня випускники шкіл складуть випускні іспити ще з двох навчальних предметів.

Вручення атестатів про повну загальну середню освіту у переважній більшості українських шкіл відбудеться у суботу 12 травня.

Ті випускники, які прийняли рішення про вступ до вищих навчальних закладів братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, що розпочнеться 15 травня.

Для самостійної підготовки також дивиться:

Освіта.ua бажає успіхів цьогорічним випускникам українських шкіл.

Більше про проведення державної підсумкової атестації>>>

Освіта.ua
28.04.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
РОДИТЕЛЬ
Особенно приятно было прочитать в тексте изложения , что Маклай был праправнуком выдуманного литературного персонажа Тараса Бульбы. Я понимаю, что тексты адаптированы, но не до такой же степени! Их кто-то читал, перед тем как дать писать выпускникам на смех всей Украине?
К-124
Для РОДИТЕЛЬ: А як вам прізвище дружини героя переказу - Марго Робертсон трансформувалася у Марго Обертсон :) Проффесіонали рулять!!
Коментувати
Богдан
Добре
Аркадий
Значит я просто привык так. Но когда мы учились, нам читали текст 2 раза и мы сразу на чистовик в контрольную тетрадь за 25 минут писали, кто-то не успевал, на перемене дописывал.
Аркадий
90 минут это с головой. Во время учебного процесса пересказ за урок пишется))
Сільський директор
Для Аркадий: Ви, Аркадію, або дуже розумний, або не пробували писати переказ за 1,5 години. Реально для нормального написання потрібно не менше трьох астрономічних годин
Коментувати
Надя
А почему так мало времени для написания изложения??? я за полтора часа не успею написать(((
12w`3
А списати? Як ВСІ . ДПА ВЖЕ ДАВНО ФОРМАЛЬНІСТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Для Надя:
mon
Для 12w`3: не для всіх. Я написала сьогодні на 11, не списуючи зовсім. Значно більше боюсь за математику...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!