В українських школах упровадять проведення Дня туризму

Міносвіти рекомендує загальноосвітнім, позашкільним та професійно-технічним навчальним закладам упровадити щорічне проведення Дня туризму

В українських школах упровадять проведення Дня туризму

З відповідними рекомендаціями Міністерство освіти звернулося до регіональних управлінь освіти і науки.

У листі профільного відомства, що підписаний заступником міністра Борисом Жебровським зазначається, що проведення Дня туризму має на меті формування здорового способу життя засобами туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти, розширення кругозору дітей та юнацтва та виховання моральних якостей. У зв’язку з чим, міністерство рекомендує включити проведення Дня туризму до планів роботи навчальних закладів.

Для належної підготовки та проведення зазначеного заходу міністерством надіслано методичні рекомендації, які мають бути доведені до відома керівників навчальних закладів.

У рекомендаціях зазначається, що строки проведення Дня туризму навчальні заклади можуть визначати самостійно, однак міністерство рекомендує запровадити його до Всесвітнього дня туризму 27 вересня.

Програма проведення Дня туризму визначається в залежності від особливостей розташування, напрямів діяльності, рівня туристсько-краєзнавчої роботи навчального закладу. При цьому перевага надається активним формам діяльності з виходом або виїздом учасників за межі навчальних закладів, населених пунктів.

У міністерстві освіти рекомендують проводити День туризму на свіжому повітрі та передбачає активний і змістовний відпочинок дітей. Рекомендації також містять форми проведення заходів, зокрема у вигляді змагань з краєзнавчого орієнтування, спортивного туризму, квестів, туристсько-спортивних естафет, туристсько-краєзнавчих зльотів.

Консультаційно-методичну та організаційну допомогу в підготовці та проведенні заходів, присвячених Дню туризму в навчальних закладах, надаватимуть Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Кримський республіканський, обласні, Київський та Севастопольський міські, районні та міські центри туризму і краєзнавства учнівської молоді, станції юних туристів.

Результати проведення Дня туризму мають бути висвітлені на сайтах, в газетах навчальних закладів, в інших засобах масової інформації та мережі Інтернет.

Освіта.ua
18.04.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Betta
Чиновники на местах, а может и по указанию сверху. взяли моду требовать от школ для подтверждения выполнения любого мероприятия предоставлять фотографии, фильмы, сценарии. Это бред! Учителя должны быть всеми сразу специалистами в одном лице. Остановить как этот произвол?
Соня
Складаэться враження, що чиновники не знають що робиться в школах. В нашій школі саме в останню суботу вересня кожного року проводиться турпохід кашею, конкурсами, газетами, туристичною піснею.
яна
У нас і так щорічно в цей день Свято печеної картоплі з походом до лісу
Родион
Для яна: Во всех школах это деладось и делается, но чиновники хотят внести свою лепту. И будет: подать план проведения и отчёт с фото для подтверждения.
яна
Для Родион: Це точно, що б ми робили без їх рекомендацій.....
дора
куда ж ви денетесь без наших рекомендаций))) Вот сижу их и пишу. А сама думаю, кому оно надо? Готовьтесь...
Коментувати