Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Учителям уже не потрібно декларувати майно та доходи
Учителям уже не потрібно декларувати майно та доходи

У понеділок Міністерство освіти відкликало свій лист, у якому йшлося про обов’язкове подання декларацій освітянами, які входили до складу комісій з державної підсумкової атестації

Учителям уже не потрібно декларувати майно та доходи

Міністерство освіти відкликало свій лист, яким керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, їх заступників та вчителів, які входили до складу комісій з державної підсумкової атестації у 2011 році, було зобов’язано до 1 квітня 2012 року подати декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2011 рік.

Відкликання листа пов’язане з перенесенням строків декларування зазначених відомостей на наступний рік.

Варто зазначити, що відкликання листа відбулося після завершення терміну подання відповідних декларацій.

Як повідомлялося раніше, освітяни, які входили до складу комісій з державної підсумкової атестації у 2011 році, повинні були до 1 квітня подати декларації про майно, доходи та витрати за 2011 рік.

Додатково див.: Лист МОНмолодьспорту №1/9-246 від 02.04.12 року Щодо декларування майна, доходів і зобов’язань фінансового характеру за 2011 рік.

Освіта.ua
02.04.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DR
Нахабству чинуш з міносвіти немає меж: «Середня вартість виготовлення одного підручника масовим тиражем у 2010 році коливалася від 5,6 до 6 грн, торік ціни зросли до 14-16. Експерти вважають, що виною всього не так об’єктивні, як суб’єктивні причини, а саме: апетити тих, хто стоїть біля керма книгодрукування для шкіл. Підручник «Українська мова» Волинська обласна друкарня пропонувала надрукувати за 8,49 грн., але видавництво «Освіта» віддало перевагу фірмі «Побутелектротехніка», яка зробила це за 14,6 грн. Врешті-решт, за 120 тис. тиражу держбюджет змушений був заплатити на 735 тис. грн. більше, ніж могло бути. Аудитори називають це дипломатично — неефективне використання коштів... » (http://dt.ua/EDUCATION/kvest_u_labirintah_minosviti_-100076.html) Вчителям — а ви декларуйте...
Татьяна
Учителя думать умеют, а вот все те, кто "над ними", не известно чем думают... В некоторых школах так и продолжают требовать декларации, ведь указание было "сверху", а вот отменить это указание пока не удосужилось районо... Директор школы такой же раб- сказали : "выполняй", и выполняет (иначе создадут условия, что сам уйдешь)".. Вот и из учителей рабов делает...
Лазірка
Вчителі могли б подумати й аналітичніше. Куліков, виконуючи "заказуху", НЕ ЗНАВ? Смішно! Директори! А ДЕ ваші декларації??? Аналізуються??? А "на носі" вибори! І доведеться "пахать на партію". Не хочете? А в декларації, у вашої дочки - тачка! От вам і "хап за горло"! Кому потрібні ваші мізерні прибутки! Але ж - "за горло подєржать" у рік виборів буде не зайве! І на додачу: Народ ви з досвідом. Тобто - з квартирами. Гля в декларацію - шикарна хатка! Підсилається провокатор, підкидається "хабар" - суд "з конфіскацією": "суддям і правоохоронцям" дармова хатинка! Як вам схемка?
К-124
А чого ж ви, колеги, чекали від такої високопроффесійної влади, як нинішня? Бачили очі що купували - їжте тепер, хоч повилазьте :)
Пока еще учитель
Подписываюсь под каждым словом!!! Но у нас к этому вопросу, после нашего кипиша и требования привести юриста в школу, отнеслись иначе. Кто не захотел заполнять, написали отказ. Надоело чувствовать себя быдлом. Наше министерство забыло, что пока ещё в школе работают думающие люди, а не масса, которую так желает видеть наше руководство. Мы и так самые "долготерпимые" и "молчевыполняющие"... Достали!!!
Мария
Какое право имеют требовать эту декларацию? А какое имеет право директор школы брать справки в бухгалтерии о доходах учителей? Кто придумал этот бред с декларациями? Когда закончится этот произвол?????
Директорка
Кате. Не знаю таких родителей, которые просили бы купить аттестат, есть те, кто из горла вырывает, через жалобы и истерики хорошие оценки своему чаду. хотя он этого не заслуживает. Завгороно просит - дайте им все, что просят, лишь бы оставили всех в покое и перестали заваливать все инстанции жалобами. Аргумент один "А нам надо и все..."
Директор
Нас все равно заставляют сдавать эти декларации. В этой стране будет порядок?
volvh
В прошлов веке декларацию на кур писали. А чего не начать?
англійська
Скільки вже можна знущатися з бідного вчителя? То їм в обов"язковому порядку виписуй районку, обласну газету, фахові по видавництвах (ще й копії квитанцій здали у РДА), то у відпустки за власний рахунок нас "просять". А це вже декларації заповнюй. То може зробіть всім вчителям ще й платний вхід на роботу?! Бо вони без своєї роботи жити не можуть,,, Да, недарма колись співав Тальков: "Страна не дураков, а гениев". З кожним новим наказом чи листом нашого МОН ми дивуємось, які ж вони "геніальні"
Н.Керівник закладу
Підтверджується мудра істина: Не спіши виконувати розпорядження начальства - поступе наступне, що протилежне попередньому...Ми ще не встигли виконати розпорядження, бо зайняті навчальним процесом. Вкотре переконуюсь: який мудрий народ!
Ната
Учителя вообще не должны писать декларации, это не соответствует статье, на которую они ссылаются! А мы как стадо овец, не ознакомившись с законом побежали заполнять декларации!!! Пока сами себя не защитим - никто не поторопится!
Директор
Для Ната: Я об этом уже два дня долдоню. Стыдно за нас. Мои коллеги уже бегом поздавали, дабы руководство не обиделось, оно- то госслужащее, ему-то как раз и надо заполнять. Пока не научимся уважать себя, никто нас уважать не будет.
Коментувати
Татьяна
Что-то я не пойму.....какая декларация? Я живу от зарплаты до зарплаты...еле дотягивая.....может хотят посмотреть мои доходы и добавить)))) или удивитьмя, как это умудряюсь существоать на эти деньги.
DR
Для Татьяна: Во время эксперимента: на сумму прожиточного минимума прожила лишь учительница! Угадайте почему? http://www.segodnya.ua/news/14189772.html
Коментувати
Хронометр
Недолго. Скоро выборы.
Директор
Если мои учителя на время ДПА все возьмут больничные, дабы не писать декларацию на следующий год, я из всех расцелую.
Соня. Для философа.
И сколько ждать этого времени???
Хронометр
Для Соня. Недолго. Скоро выборы.
Коментувати
Директор
Данная декларация заполняется теми, кто относится к сбъектам ответственности за коррупционные деяния (ЗУ "Про протидію корупції" р1 ст.4) . Ни учителей, ни директоров там нет. Но на месте табачника. я бы уволили Куликова за подставу накануне выборов (это письмецо серьезно разозлило учителей) и руководителей, которые в нарушение субординации и пр. вместо отчета на письмо отреагировали приказами.А учителям надо серьезно подумывать о забастовке, иначе задавят. Надо поддержать киевлян, которые требуют оплаты по тарифной сетке, надо выходить из профсоюзов и создавать свои. (Я понимаю, что увлеклась)
Тетяна
Хто тепер ризикне приймати іспити?
Учитель
С такими приказами скоро все учителя будут декларации о доходах подавать в налоговую! Имея данніе централизованной бухгалтерии и налоговой доходы бюджетников и так контролируют! А те кто занимается репетитиорством не афишируют этого! Поэтому такие приказы только дискредитируют учителей, а не решают проблем взяток. Ну возьмет учитель "большую" взятку, ну и что. Что реально можно с ним сделать если его при этом не поймали. В квартиру попасть не получится, банковский счет (если есть) недоступен. Быттехнику им купит брат, сестра или старики родители. Поэтому, еще раз хочу повториться - ТАКИЕ БЕЗДАРНЫЕ И БЕЗДУМНЫЕ ПРИКАЗЫ ТОЛЬКО УНИЖАЮТ УЧИТЕЛЕЙ!
училка
А у меня уже рефлекс выработался: после каждого нового "наказа" нашего дол..ного министерства подождать две недели, если за это время его не отменили(изменили), то можно думать что с ним делать..... ))))))

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!