Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Оприлюднені повні електронні версії збірників завдань ДПА у 2012 році
Оприлюднені повні електронні версії збірників завдань ДПА у 2012 році

Учні та вчителі шкіл отримали можливість користування повними електронними версіями збірників завдань для державної підсумкової атестації 2011/12 навчального року

Оприлюднені повні електронні версії збірників завдань ДПА у 2012 році

У цьому навчальному році атестація учнів 4-х, 9-х та 11-х класів буде проводитися за збірниками, затвердженими Міністерством освіти і науки.

Електронні збірники завдань ДПА оприлюднені Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти з метою їх практичного використання учнями та вчителями шкіл в процесі підготовки та проведення державної підсумкової атестації у цьому навчальному році.

Нагадаємо, що підсумкова атестація у початковій школі відбуватиметься з 11 до 20 травня, в основній з 14 до 30 травня, а в старшій школі з 4 до 11 травня 2012 року.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів буде проведена з трьох предметів у письмовій формі. У 9-х класах атестація учнів відбуватиметься з п'яти навчальних предметів.

В основній та старшій школі атестація розпочнеться іспитом з української мови, що є обов’язковим предметом атестації для всіх школярів, а завдання традиційно буде оголошено у день проведення атестації по телебаченню та радіо.

Детальніше про особливості проведення державної підсумкової атестації учнів початкової, основної та старшої школи в 2011/12 навчальному році

Освіта.ua
20.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Директорка
Когда всякие издательства успевают опередить Министерство с выпуском сборников да затем еще с решебниками к ним. Я против такого сотрудничества наших издательств с работниками МОН. Опять не думают о том как заставить детей трудиться. а не надеяться на списывание, а думают о бизнесе. Как заработать больше денег на этом.
Матвеева Людмила
Виктория! Ждем весенние новости
Денис
Допоможіть знайти відповіді з фізики ДПА 2012 року , буду дуже вдячним.... Pabidyna@ukr.net
Наталья
Допоможіть, будь ласка, знайти збірник завдань ДПА для 11 класу "Технології", Ткачук, частина ІІ, 2010 р. Жодне видавництво, яке привозить літературу до міста, не дало стверджувальної відповіді. а дата іспиту наближається. Що робити?
Андрей
не могу зайти на персональную страницу, что бы распечатать приглашение что делать*
55
Спасибо за оперативность!
Гаврюша
Дякую, на сайті МОНМС сьогодні є повний варіант завдань ДПА з української літератури!
Vlad
Збірник з фізики у повному обсязі, 24 варіанти. Але не усі задачі 3.1 -3.3 достатнього рівня. Серед них багато задач, які відповідають високому рівню.
55
Экономика: только 11 вариантов из 20! И это называется полная версия?
Освіта
Для 55: Це наша помилка, вже виправлено, дякуємо за повідомлення
Коментувати
Елена
А кто-нибудь пробовал их скачать? Получилось?
Nika
Спасибо огромное ребятам с сайта "Освіта", от всех выпускников особенно!!!
1
А з чийого відома розміщували неповні версії збірників????? За це взагалі хтось відповість????
Ego
От так! Маємо ПОВНІ електронні версії. Якщо не мовчати, то дивись, щось-таки та й змінюється, якось влада та й чухається!
Ket
Я так і не зрозуміла, для 4-го класу були нормальні версії чи ні? Щось змінилося в електронних версіях з 3.03 (дата публікації на сайті) чи ні? У нас у школі друковані ще не отримали
Гаврюша
Посилання на сторінки ІІТЗО є, але ці сторінки не відкриваються!!! На сайті МОНМС посібники неповні, зокрема з української літератури для 9 класу... Невже знов батькам гроші нести у видавництво?
Ket
Для Гаврюша: а ми місяць тому віддали гроші, а завдань не маємо на руках
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!