Підручники для 11 класів регіони отримають до 28 серпня, – Табачник

Доставку підручників для 11 класів до обласних управлінь освіти буде завершено до 28 серпня 2011 року

Підручники для 11 класів регіони отримають до 28 серпня, – Табачник

Про це міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник сказав сьогодні під час презентації підручників для 11 класів в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету ім.Тараса Шевченка.

Міністр зазначив, що фінансування та видання підручників було розпочато на 3 місяці раніше, ніж минулого року.

"Таким чином, до 1 вересня 2011 року державне замовлення на підручники для 11 класів буде виконано на 100% і буде передано середнім загальноосвітнім школам 5,1 млн підручників. Доставку до обласних баз освіти, я сподіваюсь, ми завершимо до 28 серпня", - наголосив Д. Табачник.

Він також зазначив, що МОНмолодьспорту повернуло всі борги видавництвам, які виникли за минулі роки, а також забезпечило створення резервного фонду навчальної літератури.

Міністр також зазначив, що вже більше 85% підручників доставлено до Житомирської, Тернопільської, Львівської, Київської, Дніпропетровської областей та міста Києва.

УНН
25.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наташа
Яке 28 серпня, вже 23 березня 2012 рік а підручники ще всіх нема. Коли їх чекати??
Greathope
Через 1 день починаються осінні канікули, а деяких підручників для 11 класу так досі й немає. Дали кілька десятків на район, так їх видали міським школам, а на село хоча б один підручник для вчителя - НЕМАЄ!!!! Тому що ми живемо і учимо сільських дітей??!!! З інтернета скачати не можу, вже тиждень, постійно якісь збої в системі. Зато як приїжджати і контрольні давати - то наше керівництво попереду, ще й розкритикує з голови до ніг. А через місяць олімпіада, і знову команда - вези і показуй результати!! Повірте, такого ентузіазму надовго не вистачить!!
Віктор
Ну це просто жах, де підручники дайте хоть один, а то взагалі не має ні одного нового=)
Олена
а в нашій школі для 3 класу з 26 учнів лише 8 підручників з англійської мови, вимагають купити. м.Миколаїв
Наталія
Нет ни одной книги для 11 класса. В прошлом году книги для 10 класса пришли уже во втором семестре. И на 180 учеников всего 16 (sic!) по информатике
Владислав
Кіровоградська обл.Новоархангельський район.с.Тернівка.....нам взагалі лише 3 книжки дали...де можна найти електроні книги 11 класу....
Світлана
Полтавська об. м Комсомольськ - не отримали ніяких підручників з англійської мови ні для 10 ні для 11 класів !!!!!
Катя
яке до 28 серпня,як вже 4вересня і підручників нема всіх!!!!!Дали лише6 і усе!!!!
Лиза
О чем вы говорите, какие учебники? Они даже электронные версии дать нормально не могут! что уж о печатных говорить.. как поступать в вуз??
Тетяна
Жодного підручника для 11 класу! м.Миколаїв.
Oksana
Кіровоградська обл: сьогодні отримали частину підручників для 10 і 11 кл, англійської і досі немає
Володимир
Коллеги речь идет об учебниках для 11-го класса ...исключительно http://studiorum.in.ua/
Ольга
А ми так і не отримали англійську для 10 класу!
Наташа
Для Ольга: А укр.мова для різних профілів?А підручники з Захисту Вітчизни, художньої культури і т.д. для 10!!!!!? У нас на переферію тільки приходись щось для 11класу, а уроки вже почалися!!
Коментувати
Валентина
Білгород-Дністровський не отримав в 2011 році алгебру , ні геометрію. А знання потрібні дітям? Подумайте про сільські школи, а не про місто Київ.
Мария
Для Валентина: Горловка тоже не получила алгебру и геометрию для классов стандарта. Второй год нет учебников .
Коментувати
Тетяна
Підручника з алгебри у 10 класі діти так і не побачили протягом навчального року. Добре, що геометрію дали в грудні. А ЗНО ж вони пишуть!
Світлана
а нічого, що підручників для 11 класу отримали навпіл менше, ніж учнів у класі? І в УОН сказали, щоб на більше не очікували! А правознавство для 10 класу( нарешті надали!!!) на 27 учнів - 5 підручників. І підручник не охоплює всього програмового матеріалу, тобто він розраховувався на 12-річну школу. А історії України так і немає ні для 10, ні для 11 класу. І це - 100% забезпечення?! Скільки можна брехати! Знову вчитель буде цапов відпущення, а учні - заручниками багаточисельних експериментів! Про яке комп'ютерне забезпечення можна говорити, коли немає навіть підручників?!
Юрий
Для Світлана: Унас вообще учбники не те взуть у нас укр мова профильная нам стандарт везут , мне оч повезло что с братом в одном классе учусь а так ,Э у нас некоторые очень далеко живут и учбник 1 на двоих !
Коментувати