У Міносвіти кажуть, що моніторинг усім сподобався

У міністерстві кажуть, що моніторинг якості освіти видався вдалим і планують проводити його щорічно

У Міносвіти кажуть, що моніторинг усім сподобався

У зв’язку із завершенням 12 грудня проведення моніторингу якості освіти, прес-службою Міністерства освіти і науки поширено реліз про перші підсумки проведення заходу в українських школах.

У профільному відомстві вкотре підкреслили, що моніторингові дослідження є надзвичайно важливими, оскільки це засіб отримання об’єктивної інформації стану освітянської галузі, яка ляже в основу для корегування навчального процесу та сприятиме удосконаленню методик викладання та оновленню змісту освіти в цілому.

"Для батьків та вчителів це унікальна можливість отримати порівняльну інформацію про рівень навчальних досягнень школярів. За інформацією, яка надходить з областей, цілком зрозуміла необхідність проведення такого моніторингу щорічно. І вчителі, і батьки, і учні сприймають захід позитивно", - переконані у Міносвіти.

"Ґрунтуючись на результатах обміну думками з вчителями та учнями, у цілому моніторинг досяг поставленої мети – активізував участь школярів у навчальному процесі, допоміг виявити прогалини у знаннях та визначити шляхи їх усунення", - йдеться у повідомленні відомства.

Також у МОН зазначили, що у Дніпропетровській, Одеській, Чернівецькій областях та Автономній Республіці Крим моніторинг здійснювався без будь-яких порушень навчального процесу відповідно до затвердженого розкладу занять загальноосвітніх навчальних закладів.

"Моніторинг проводився в чіткій відповідності до "Методичних рекомендацій з проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі". Представники міських та районних відділів освіти контролювали процес моніторингу", - наголосили в Міносвіти.

Посилаючись на дані Кримського телебачення у відомстві заявили, що "у ході проведення моніторингу учні 10 класів висловили свою думку щодо результативності заходу, одностайні в тому, що це є гарним тренуванням у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання знань".

Освіта.ua
09.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ІВАН
Яка дурня,був цей монітиринг! По перше,НІКОМУ не потрібний.По друге-ніхто не продумав,що робити з уроками,які випали із-за нього.По третє,можна було списувати все і вся.Диву даєшся,який непрофесіоналізм панує в МОН.Такого безладу,ще ніколи не було.МОН відірване від вчителя та школи.Здається,освітя загрузла у болоті,а в цей час з телевізора розповідають як все добре.Відчуваєш себе дурнем,а до них глибоку ненависть.І чекаєш-коли це скінчиться?
Учитель з Донецька
Як же любить наша влада чорне називати білим... покажіть мені хоча б одного живого вчителя, учня або представника батьківської спільноти, кому сподобався моніторинг!... Я на весь Донецьк жодного такого не знаю!
Вчитель
Для Учитель з Донецька: А мені сподобався моніторинг. Тепер я маю завдання для самостійних, контрольних, тематичних робіт в 4,5,6,9,10,11 класах.
Коментувати
учитель історії
Міністерство просто бреше! Хай почитають коментарі на сайтах. Відбулася повна дезорганізація навчального процесу. У мене в 10 класі урок всесвітньої історіх (раз на тиждень) у вівторок другий урок. Порахуйте, скільки пропало уроків. А вони збираються кожний рік так знущатись. Скільки вже написано, що це викачування коштів, а міністерство пише, що всі задоволені.
Завуч
Школа бідна, аж синя. На оргтехніку ніхто ні копійки не дає. Все за кошти батьків. На моніторинг, від якого ніякого толку, пішло 12 пачок паперу, 600 батьківських гривень на збірки і "накрився" єдиний шкільний ксерокс. Хто за це поверне кошти?!! Чого ми бідні? Бо дурні! На наступний раз жодної збірки школа не купуватиме, через проектор висвітлимо завдання на дошку і все. А тим часом у ІІ семестрі треба писати директорські контрольні, бо моніторинг - фікція. Нещасні наші діти...
Родион
Для Завуч: Від так званих "директорських контрольних" такий же толк , як і від моніторингу. Часто, це самодурство місцевого значення.
Коментувати
Учитель
Все, що написано в цій статті брехня!!! Учні списували, а учителля дописували або, навіть, самі писали.
марія
сегодня пересчитывали проценты качества знаний, полученных в результате этого мониторинга.в понедельник посчитали неверно(так решили в районо).У меня вопрос к чиновникам, писавшим рекомендации: Вы сами пробовали посчитать все эти данные или нет? Что Вы хотели узнать по этим числам-процентам? Я могу дать ответ: в очередной раз показать нам, учителям, место. Я не слышала ни одного положительного мнения об этом "мониторинге" ни от учителей, ни от детей, ни от родителей. Вам не стыдно перед нами, народом Украины, за это безобразие, за это подлое мошенничество? я работаю учителем не один год.всегда за свои деньги покупаю все, что мне надо для работы.А Вам слабо сделать так,как мы, учителя?Жить своей работой, детьми, отдавая все свои силы и не требуя ничего взамен?В большинстве своем так живут учителя Украины. Нас заставляют вступать в партию, проводить эти торинги, просить деньги, А мы ничего - живем! Не боитесь ли Вы, уважаемые мешающие работать, что мы тоже выйдем на Майдан ?бойтесь...
Катерина
Для марія: Не вийдете на Майдан. не грозіться. Вчителі не є передовим осередком для змін
Коментувати
Родион
" Кто так власть подставил ?" - риторика Азарова. Неужели всё с рук сойдёт этим затейникам мониторинга? Тупо, глупо, совершенно не понятно обществу. Жадность , прикрытая враньём. Вместо признания ошибки и вины - лепет оправдания. Думаю , реакция на мониторинг будет мониторингом власти.
Олекса
Для Родион: Обязательно сойдёт с рук. За Папироскиным Москва, хто ж его тронет, ворюга ещё не одну дачку на кипре отгрохает за откаты...
Коментувати
ss
Скажіть прізвище ім’я і фото цих умніків яким сподобалось...-їх 5-класники яйцями закидають.
Good Job!
За три дні наявності петиції проти Табачника на сайті Білого дому, знайшовся лише один сміливець, який її підписав. Браво! Так тримати! Як то кажуть "собака гавкає, а караван іде".
DARK1KNIGHT
Для Good Job!: Ось і промоніторили знання англійської мови:)
Коментувати
Алла
Не здивуюсь,що комусь і сподобалося. Ось для них нехай і проводять.
заступник д-ра
ну и черный юмор у нашего министерства
Не байдужий
Висловіть ганьбу Табачнику за непрофесійні дії, що вилились в значні кошти батькам та вчителям. Петиція на сайті Білого дому: http://wh.gov/l0zVR
Не байдужий
Поставте свій підпис під петицією проти Табачника. Такі люди не гідні керувати освітою http://wh.gov/l0zVR
Згоден
Міністерський моніторинг - це Суздаль (http://1gatta-felice.livejournal.com/495643.html). Перегляньте, не пошкодуєте(((
Згоден
Про Суздаль - дуже правдива аналогія ! Теж раджу всім подивитися...
Заступник директора
БРЕХНЯ ВІД ПЕРШОГО ДО ОСТАННЬОГО СЛОВА! Кому сподобалось? Вчителям, які сліпли над тим додатком № 3 і вираховували нікому не потрібні відповіді? Дітям 5 класу, які ще не навчилися списувати, і кожен моніторинг вчили, і переживали, аж до втрати свідомості? Батькам, які виклали гроші за збірники, що їх мало надати МОН? Методисти, яким доводиться все це "добро" узагальнювати, пакувати, відправляти? ПОКАЖІТЬ МЕНІ ХОЧ ОДНОГО ЗАДОВОЛЕНОГО!!!!!!! (Табачник і його міністерство не враховуються)
Учитель
Цікаво, це думка якогось конкретного моновського дебіла, чи вони всі там такі ? Схоже, що всі....
Рома
Читав і ржав, яким "усім" це сподобалось?
Вікторія
Усе, можна святкувати - чергове безглуздя пройшло! будемо чекати наступного! От якби хто з юристів навів аргументи проти виконання таких наказів! І ще одне: у нас в школі побутує думка, що деякі области чи школи відмовилися від проведення моніторингу. Це правда?
Руслан
Для Вікторія: В Калуші, Івано-Франківська область, міська рада на своїй сесії відмінила моніторинг. І добре зробила. На моніторингу учні лише вчаться списувати, що цілком губить галузь освіти.
Коментувати
Alex
Це було б дійсно смішно, якби не було так невтішно(((... Маю на увазі мислення наших "очільників" з міністерства
Влада
Для :Alex, зазвичай людина переймає стиль мовлення, стиль поведінки, бачення навколишнього від людей, які її оточують. Тобто - людина мислить так, як мислить її оточення. Та от парадокс - до міністерства людина з вулиці не попадає. Надзвичайно невтішно(
Коментувати