Osvita.ua Середня освіта Моніторинг у 5-х, 10-х класах Моніторинг знань учнів коштуватиме батькам 18 млн
Моніторинг знань учнів коштуватиме батькам 18 млн

Освітяни підозрюють, що моніторинг якості освітипридумали заради посібників із завданнями

Моніторинг знань учнів коштуватиме батькам 18 млн

Міністерство освіти вирішило провести моніторинг знань з 12 листопада по 12 грудня. За місяць десятикласники повинні написати 12 додаткових контрольних, учні п'ятого класу - 5.

Освітяни підозрюють, що моніторинг придумали заради посібників із завданнями, повідомляє телеканал новин "24". Одна брошура для п'ятого класу коштує 7 гривень, для десятого - вісім.

І це лише завдання. Відповіді продають окремо - по шість гривень за книжечку. У кожному збірнику завдань обов'язковий бланк, куди школярі мають вписувати відповіді. Копіювати їх не можна: або купуйте брошуру, або завантажуйте з інтернету і роздруковуйте самі.

"Якщо є бажання батьків або директора школи, за рахунок фонду школи, спонсорських коштів придбати ці збірки та брошури, які потім залишаться для самопідготовки, підготовки до навчальних занять, будь ласка, вибір є", - сказав директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН Олександр Удод.

Насправді ж збірники завдань одноразові, використовуватимуться тільки цього року і тільки під час моніторингу. Надруковані вони на дешевому сірому папері, без обкладинки, тут не вказане видавництво, тираж, забули також зазначити, чи має книга гриф Міністерства освіти і науки. Єдине свідчення, що книжечку не надрукували у сусідньому підвалі - голограма у кутку.

Відео телеканалу новин "24".

 

Освіта.ua
19.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
алина
Скажіть будь ласка які будуть варіанти на моніторингу з громадянської освіти
пртор
ппппппррррррррроооооооооооооооооооооооооооооооооогнкроооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррркккы6ы7ввв777777777777777777777777777777777777777777777777777енбелвьььььььььььььььььььььььььььььььььеееееееееееееееееееееееееееертттттттпппииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииибьтимсчяфывапролждзщщшгнекуцйиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииапршшшшшшшшшщддюжюнккккнюррррррррррррррррббббббббббббббббгассссссера...
оля
СКажіть будь ласка які варіанти будуть з моніторингу 5 клас англійська мова
Богдан Валовенко
2 7 9 10
Яна
подскажите какие варианты по "Громадській освіті" 5 класс
Владислав
Варианты по химии для 10-х классов: http://adf.ly/aCgQr
lolo
ЛЮДИИИИ ! Никто на сборниках не наживается! Очнитесь! У Вас закрыты глаза!!!!!!!!!! МИНИСТЕРСТВО БЕСПЛАТНО УЧИТ ПРОВОДИТЬ МОНИТОРИНГ( ОН ЖЕ, В БУДУЩЕМ_ЗНО, ЭКЗАМЕНЫ) НА ТЕРРИТОРИИ ШКОЛЫ ! Не надо отрывать учителей от производства, не надо платить... Халява! И учеников зааодно обучат... Проанализируют, готова ли школа на ЭТО... В мае поднималась тема ЗНО после 9 класса!!! Вот и учимся всей страной, на халяву!!!!!!!!!!!
koro
ДА ШТО ВЫ ГОВОРИТЕ?НЕУЖЕЛИ!!!!!
Alex
Закликаю всіх директорів обєднатися по місцях і оголосити бойкот моніторингу! Ще не запізно. Ми нічого не втратимо, якщо об’єднаємося. Натомість здобудете повагу серед своїх колег і збережете свою честь. Батьки, засипте листами мерії ваших міст! Ви чекаєте, а над вашими дітьми знущаються. Лише разом можна протидіяти цій вакханалії!
lolo
Для Alex: ЛЮДИИИИ ! Никто на сборниках не наживается! Очнитесь! У Вас закрыты глаза!!!!!!!!!! МИНИСТЕРСТВО БЕСПЛАТНО УЧИТ ПРОВОДИТЬ МОНИТОРИНГ( ОН ЖЕ, В БУДУЩЕМ_ЗНО, ЭКЗАМЕНЫ) НА ТЕРРИТОРИИ ШКОЛЫ ! Не надо отрывать учителей от производства, не надо платить... Халява! И учеников зааодно обучат... Проанализируют, готова ли школа на ЭТО... В мае поднималась тема ЗНО после 9 класса!!! Вот и учимся всей страной, на халяву!!!!!!!!!!!
Коментувати
Елена
Подскажите пожайлуста где можно найти ответы на мониторинг 5 классы Немецкий язык
vmakarets
Для Елена: http://informatic.sumy.ua/monit_vidpovidi_5.php
Коментувати
Тетяна
Почему никто не жалеет школы, у которых полетят все принтеры,после распечатки заданий и отчетов на все 5 и 10-е классы - тысячи страниц.
Ego
Моніторинг яскраво показав не тільки корупційні схеми заробітку чиновників на моніторингу, повну некомпетентність МОН і його неспроможність нормально організувати процес, а ще й повну овечу слухняність педагогів (за винятком, небагатьох, на жаль, міст України, таких як Калуш, де освітяни ще мають почуття власної гідності). Сказано моніторити - моніторимо! А мали ж законну можливість не морочити голови ані дітям, ані собі! Збірники для моніторингу НЕ МАЮТЬ ГРИФУ МОН!!! Як можна було їх використовувати???
Alex
Закликаю всіх директорів обєднатися по місцях і оголосити бойкот моніторингу! Ще не запізно. Ми нічого не втратимо, якщо об’єднаємося. Натомість здобудете повагу серед своїх колег і збережете свою честь. Батьки, засипте листами мерії ваших міст! Ви чекаєте, а над вашими дітьми знущаються. Лише разом можна протидіяти цій вакханалії!
Коментувати
влад
ато мама ща убьёт)))))
vmakarets
Для влад: http://informatic.sumy.ua/monit_vidpovidi_5.php
Коментувати
влад
прив :D СКАЖИТЕ САЙТ ГДЕ НАЙТИ ОТВЕТЫ ТЕСТ МОНИТОРИНГ 5 КЛАС мониторинг!!!!
гого
Для влад: http://4book.org/raznoe/976-monitoring-2013-zbirnik-zavdan-monitoring-2013-skachat
Коментувати
катя
у нас в школі продовжують моніторнінгю
alkor
Хто вам сказав, що збірники необхідно купувати в обов’язковому порядку!? Якщо директор - то це його особиста примха! Якщо райВО - то це особиста примха заврайВО!? В жодному нормативному документі мови про обов’язкове придбання збірників немає! А ви, шановні колеги, потокайте вашим чиновникам від освіти більше - вони примусять вас і з вікон стрибати "в обов’язковому порядку! І повистрибуєте! Куди ви дінетесь?!
Директор
Для alkor: А чому це примха директора? А як можна провести моніторинг? Роздрукувати? Читаючи коментарі, я зробила висновок: в освіті адекватні тільки вчителі. А директори і .... - придурки!
Михтод
Для Alkor: Освітяни - раби системи! З середини систему не змінити! А Ви вимагаєте від них мислення вільної людини!
Родион
Для Директор: Зачем же переходить на личности учителей, директоров, и тех кого упомянуть боитесь, а ставите (і ...)? Могу представить Ваш стиль руководства, госпожа директор.
Коментувати
Виталий Бабенко
Про яке бажання Удод веде мову? Адже збірнити потрібно купити в обовязковому порядку. Тільки де на них гроші узяти, якщо у Прилуках бюджетникам тільки за вересень заборгованість виплатили, і грошей у бюджеті міста більше немає?! Докерували демократи за роки незалежності країну до ручки.
Михтод
Для Виталий Бабенко: Про яких "демократів" йдеться? І чому?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!