Моніторинг знань учнів коштуватиме батькам 18 млн

Освітяни підозрюють, що моніторинг якості освітипридумали заради посібників із завданнями

Моніторинг знань учнів коштуватиме батькам 18 млн

Міністерство освіти вирішило провести моніторинг знань з 12 листопада по 12 грудня. За місяць десятикласники повинні написати 12 додаткових контрольних, учні п'ятого класу - 5.

Освітяни підозрюють, що моніторинг придумали заради посібників із завданнями, повідомляє телеканал новин "24". Одна брошура для п'ятого класу коштує 7 гривень, для десятого - вісім.

І це лише завдання. Відповіді продають окремо - по шість гривень за книжечку. У кожному збірнику завдань обов'язковий бланк, куди школярі мають вписувати відповіді. Копіювати їх не можна: або купуйте брошуру, або завантажуйте з інтернету і роздруковуйте самі.

"Якщо є бажання батьків або директора школи, за рахунок фонду школи, спонсорських коштів придбати ці збірки та брошури, які потім залишаться для самопідготовки, підготовки до навчальних занять, будь ласка, вибір є", - сказав директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН Олександр Удод.

Насправді ж збірники завдань одноразові, використовуватимуться тільки цього року і тільки під час моніторингу. Надруковані вони на дешевому сірому папері, без обкладинки, тут не вказане видавництво, тираж, забули також зазначити, чи має книга гриф Міністерства освіти і науки. Єдине свідчення, що книжечку не надрукували у сусідньому підвалі - голограма у кутку.

Відео телеканалу новин "24".

 

Освіта.ua
19.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
алина
Скажіть будь ласка які будуть варіанти на моніторингу з громадянської освіти
пртор
ппппппррррррррроооооооооооооооооооооооооооооооооогнкроооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррркккы6ы7ввв777777777777777777777777777777777777777777777777777енбелвьььььььььььььььььььььььььььььььььеееееееееееееееееееееееееееертттттттпппииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииибьтимсчяфывапролждзщщшгнекуцйиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииапршшшшшшшшшщддюжюнккккнюррррррррррррррррббббббббббббббббгассссссера...
оля
СКажіть будь ласка які варіанти будуть з моніторингу 5 клас англійська мова
Богдан Валовенко
2 7 9 10
Яна
подскажите какие варианты по "Громадській освіті" 5 класс
Владислав
Варианты по химии для 10-х классов: http://adf.ly/aCgQr
lolo
ЛЮДИИИИ ! Никто на сборниках не наживается! Очнитесь! У Вас закрыты глаза!!!!!!!!!! МИНИСТЕРСТВО БЕСПЛАТНО УЧИТ ПРОВОДИТЬ МОНИТОРИНГ( ОН ЖЕ, В БУДУЩЕМ_ЗНО, ЭКЗАМЕНЫ) НА ТЕРРИТОРИИ ШКОЛЫ ! Не надо отрывать учителей от производства, не надо платить... Халява! И учеников зааодно обучат... Проанализируют, готова ли школа на ЭТО... В мае поднималась тема ЗНО после 9 класса!!! Вот и учимся всей страной, на халяву!!!!!!!!!!!
koro
ДА ШТО ВЫ ГОВОРИТЕ?НЕУЖЕЛИ!!!!!
Alex
Закликаю всіх директорів обєднатися по місцях і оголосити бойкот моніторингу! Ще не запізно. Ми нічого не втратимо, якщо об’єднаємося. Натомість здобудете повагу серед своїх колег і збережете свою честь. Батьки, засипте листами мерії ваших міст! Ви чекаєте, а над вашими дітьми знущаються. Лише разом можна протидіяти цій вакханалії!
lolo
Для Alex: ЛЮДИИИИ ! Никто на сборниках не наживается! Очнитесь! У Вас закрыты глаза!!!!!!!!!! МИНИСТЕРСТВО БЕСПЛАТНО УЧИТ ПРОВОДИТЬ МОНИТОРИНГ( ОН ЖЕ, В БУДУЩЕМ_ЗНО, ЭКЗАМЕНЫ) НА ТЕРРИТОРИИ ШКОЛЫ ! Не надо отрывать учителей от производства, не надо платить... Халява! И учеников зааодно обучат... Проанализируют, готова ли школа на ЭТО... В мае поднималась тема ЗНО после 9 класса!!! Вот и учимся всей страной, на халяву!!!!!!!!!!!
Коментувати
Елена
Подскажите пожайлуста где можно найти ответы на мониторинг 5 классы Немецкий язык
vmakarets
Для Елена: http://informatic.sumy.ua/monit_vidpovidi_5.php
Коментувати
Тетяна
Почему никто не жалеет школы, у которых полетят все принтеры,после распечатки заданий и отчетов на все 5 и 10-е классы - тысячи страниц.
Ego
Моніторинг яскраво показав не тільки корупційні схеми заробітку чиновників на моніторингу, повну некомпетентність МОН і його неспроможність нормально організувати процес, а ще й повну овечу слухняність педагогів (за винятком, небагатьох, на жаль, міст України, таких як Калуш, де освітяни ще мають почуття власної гідності). Сказано моніторити - моніторимо! А мали ж законну можливість не морочити голови ані дітям, ані собі! Збірники для моніторингу НЕ МАЮТЬ ГРИФУ МОН!!! Як можна було їх використовувати???
Alex
Закликаю всіх директорів обєднатися по місцях і оголосити бойкот моніторингу! Ще не запізно. Ми нічого не втратимо, якщо об’єднаємося. Натомість здобудете повагу серед своїх колег і збережете свою честь. Батьки, засипте листами мерії ваших міст! Ви чекаєте, а над вашими дітьми знущаються. Лише разом можна протидіяти цій вакханалії!
Коментувати
влад
ато мама ща убьёт)))))
vmakarets
Для влад: http://informatic.sumy.ua/monit_vidpovidi_5.php
Коментувати
влад
прив :D СКАЖИТЕ САЙТ ГДЕ НАЙТИ ОТВЕТЫ ТЕСТ МОНИТОРИНГ 5 КЛАС мониторинг!!!!
гого
Для влад: http://4book.org/raznoe/976-monitoring-2013-zbirnik-zavdan-monitoring-2013-skachat
Коментувати
катя
у нас в школі продовжують моніторнінгю
alkor
Хто вам сказав, що збірники необхідно купувати в обов’язковому порядку!? Якщо директор - то це його особиста примха! Якщо райВО - то це особиста примха заврайВО!? В жодному нормативному документі мови про обов’язкове придбання збірників немає! А ви, шановні колеги, потокайте вашим чиновникам від освіти більше - вони примусять вас і з вікон стрибати "в обов’язковому порядку! І повистрибуєте! Куди ви дінетесь?!
Директор
Для alkor: А чому це примха директора? А як можна провести моніторинг? Роздрукувати? Читаючи коментарі, я зробила висновок: в освіті адекватні тільки вчителі. А директори і .... - придурки!
Михтод
Для Alkor: Освітяни - раби системи! З середини систему не змінити! А Ви вимагаєте від них мислення вільної людини!
Родион
Для Директор: Зачем же переходить на личности учителей, директоров, и тех кого упомянуть боитесь, а ставите (і ...)? Могу представить Ваш стиль руководства, госпожа директор.
Коментувати
Виталий Бабенко
Про яке бажання Удод веде мову? Адже збірнити потрібно купити в обовязковому порядку. Тільки де на них гроші узяти, якщо у Прилуках бюджетникам тільки за вересень заборгованість виплатили, і грошей у бюджеті міста більше немає?! Докерували демократи за роки незалежності країну до ручки.
Михтод
Для Виталий Бабенко: Про яких "демократів" йдеться? І чому?
Коментувати