Osvita.ua Середня освіта Моніторинг у 5-х, 10-х класах Варіанти тестів моніторингу з української мови. 5 клас
Варіанти тестів моніторингу з української мови. 5 клас

Варіанти завдань, що будуть винесені на тестування учнів 5-х класів з української мови

Варіанти тестів моніторингу з української мови. 5 клас

Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, що будуть запропоновані учням 5-х класів для складання тесту моніторингу якості освіти з української мови.

Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з української мови за результатами навчання учнів 5-х класів в початковій школі відбудеться 20 листопада 2013 року.

За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, кожен п’ятикласник складе один з наступних номерів тестів зі збірників завдань:

Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу номери чотирьох завдань, що містяться у збірниках, між учнями має розподілити вчитель, який проводить моніторинг.

Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів

Для отримання інформації про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти, який буде проведено серед усіх учнів 5-х та 10-х класів у листопаді-грудні приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua у Facebook або Вконтакте.

Освіта.ua
18.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
даря
Я не знаю як остальні но 5 6 класи усе правильно
Троцько
фігня
ola
варіанти точно такі?
нет
1,5, 8, 10 з анг.
ola
Для нет:
Коментувати
юля
де моніторинг з англійської мови.
ІРА
ВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВВААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУВВВВВВААААААААААААААААААААААААААААААААААА
Каролина
Де можна знайти відповіді на завдання мониторинга з украінської мови для шкіл з національних меньшин?
коля
срочно ответте ! у меня завтро мониторинг
НЕТ
МНІ ПОТРІБНО МОНІТОРІНГ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
НЕТ
А КОГДА БУДЕТ АНГ-МОВА
vmakarets
Для НЕТ: Для Игорь: Дивись тут: http://informatic.sumy.ua/monit_vidpovidi.php, http://informatic.sumy.ua/monit_vidpovidi_5.php
НЕТ
Для марінка: Я НЕ МОГУ НАЙТИ
коля
Для НЕТ: незнаю
Коментувати
флоріан
моніторинг 2013 5 клас коли будуть?
марінка
а чому ще не має тестів з англійської мови га ??((((
Игорь
Для марінка: есть
Коментувати
Игорь
Рос-мова 5 клас (завдання) http://turbobit.net/p370egqd03og.html
коля
русский язык мониторинг вопросы и ответы
Коментувати
Игорь
укр. мова - задания и ответы в одном архиве http://turbobit.net/kuupv3y52eqa.html
вікторія
Для Игорь: укр-мова 5клас 2 7 8 10 варіант
Игорь
там ответы на все варианты
Коментувати
Игорь
есть ответы и на остальные предметы включая немецкий язык,на рос мову только задания,ответов пока нет
гордик
будь ласка дайте мені відповіді на 2 7 8 10 варіанти
Clawdeen Wolf14
Для гордик: http://vk.com/uamonitoring2013
коля
где найти мониторинг по русскому языку 5 класса
Коментувати
Игорь
укр. мова - задания и ответы в одном архиве http://turbobit.net/kuupv3y52eqa.html
настя
не розказуйте хай думають
мониторинг
РАВИЛЬНИЙ. Обери правильну відповідь і познач її в таблиці ×. 1. Познач звукову модель слова щавель А [– • – • ′ =] Б [– – • – • ′ = •] В [– – • – • ′ =] Г [– • – • ′ – •] 2. Вибери слово, яке має таку будову: А скрипка Б провулок В вперед Г підходи 3. Познач рядок, у якому написання всіх слів з ненаголошеними [е], [и] треба перевіряти за словником А кипіти, джерело, стебло Б дерева, зелений, весело В календар, стрижі, горизонт Г електричний, велосипед, телефон 4. Визнач, у якому рядку всі іменники в орудному відмінку однини матимуть закінчення -ою А вчителька, учениця, школа Б парта, книга, дошка В вправа, задача, робота Г перерва, їдальня, їжа 5. Прочитай речення й вибери правильне написання пропущеного дієслова Сонячний промінець ... мого обличчя і пестить його ніжним теплом. А торкаєцця Б торкається В торкаїться Г торкаїтьця Завдання 6–12 виконуй на бланку відповідей. 6. Запиши назви річок в алфавітному порядку. Дніпро, Рось, Дунай, Прип’ять, Случ, Буг6y7giiiiiiiii
Хтось виніс із хати на дорогу маленьке сіре кошенятко. Сидить воно і нявчить. Проходять люди, дивляться на нього. Хто сумно хитає головою, хто жаліє –
РАВИЛЬНИЙ. Обери правильну відповідь і познач її в таблиці ×. 1. Познач звукову модель слова щавель А [– • – • ′ =] Б [– – • – • ′ = •] В [– – • – • ′ =] Г [– • – • ′ – •] 2. Вибери слово, яке має таку будову: А скрипка Б провулок В вперед Г підходи 3. Познач рядок, у якому написання всіх слів з ненаголошеними [е], [и] треба перевіряти за словником А кипіти, джерело, стебло Б дерева, зелений, весело В календар, стрижі, горизонт Г електричний, велосипед, телефон 4. Визнач, у якому рядку всі іменники в орудному відмінку однини матимуть закінчення -ою А вчителька, учениця, школа Б парта, книга, дошка В вправа, задача, робота Г перерва, їдальня, їжа 5. Прочитай речення й вибери правильне написання пропущеного дієслова Сонячний промінець ... мого обличчя і пестить його ніжним теплом. А торкаєцця Б торкається В торкаїться Г торкаїтьця Завдання 6–12 виконуй на бланку відповідей.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!