Графік проведення моніторингу якості освіти учнів 10-х класів

Дати проведення моніторингу якості середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі

Графік проведення моніторингу якості освіти учнів 10-х класів

Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі, тестування десятикласників буде проведено з дванадцяти навчальних предметів: української мови, історія України, геометрії, біології, алгебри, фізики, іноземної мови, хімії, технологій, всесвітньої історії, української літератури та географії.

Згідно з графіком проведення моніторингу якості освіти, тестування учнів відбудеться у період з 12 листопада до 12 грудня. Отже тестування з визначених предметів відбуватимуться за наступним графіком:

 • 12 листопада, вівторок - українська мова;
 • 13 листопада, середа - історія України;
 • 14 листопада, четвер – геометрія;
 • 19 листопада, вівторок – біологія;
 • 21 листопада, четвер – алгебра;
 • 26 листопада, вівторок – фізика;
 • 28 листопада, четвер - іноземна мова;
 • 3 грудня, вівторок – хімія;
 • 4 грудня, середа – технології;
 • 5 грудня, четвер - всесвітня історія;
 • 10 грудня, вівторок - українська література;
 • 12 грудня, четвер - географія.

На виконання кожного тесту учням відводиться 45 хвилин. Структура, обсяг та інші параметри контрольних робіт визначено на основі вимог до загальноосвітньої підготовки учнів відповідно до чинних навчальних програм для основної школи.

Моніторинг якості загальної середньої освіти проводиться за збірниками завдань для проведення моніторингу, що видані ТОВ "Центр навчально-методичної літератури".

Складено на підставі Методичних рекомендацій з проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі (оновлений варіант), відповідно до листа ІІТЗО № 14.1/10-3300 від 11 жовтня 2013 року.

Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів.

Для отримання інформації про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти, який буде проведено серед усіх учнів 5-х та 10-х класів у листопаді-грудні приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua у Facebook або Вконтакте.

Освіта.ua
05.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
nikitchenko
які варіанти по географії
Саша
які варіанти з укр літератури будуть????
belka
Для Саша: №5,№6,№9,№10 (для шкіл з укр мовою навчання), № 2, № 4, № 8, № 9(для шкіл з рос та інш. мовами навчання)
ІГОР
Для Саша:
Коментувати
Вчитель історії
Які варіанти з Всесвітньої Історії?
гш7елтщшЕП
Варіанти з всесвітньої історії: 5,6,7,8,
Коментувати
Елена
gov.ua
вчитель історії
Скажіть будь ласка,де варіанти технологій??
111---111
1 2 3 4 -- це варіанти
гш7елтщшЕП
Для 111---111: так
Коментувати
!!_RILANDO_!!
Які варіанти з Технології?
гш7елтщшЕП
Для !!_RILANDO_!!: 1,2,3,4
Коментувати
Олег
Завтра 4 грудня моніторинг з технологій, де 4 варіанти? ау! чи можливо їх відмінили?
Елена
Lolo, как вы далеки от школы, раз "кричите" о бесплатности эксперемента!!!!!!!!!!!!!!! Книги , можете не покупать, но задание каждый ученик должен иметь,...вопрос - откуда его взять- бесплатно?! а анкеты только скачивать с инета , а не ксерокс, или это тоже бесплатно??
lolo
ЛЮДИИИИ ! Никто на сборниках не наживается! Очнитесь! У Вас закрыты глаза!!!!!!!!!! МИНИСТЕРСТВО БЕСПЛАТНО УЧИТ ПРОВОДИТЬ МОНИТОРИНГ( ОН ЖЕ, В БУДУЩЕМ_ЗНО, ЭКЗАМЕНЫ) НА ТЕРРИТОРИИ ШКОЛЫ ! Не надо отрывать учителей от производства, не надо платить... Халява! И учеников зааодно обучат... Проанализируют, готова ли школа на ЭТО... В мае поднималась тема ЗНО после 9 класса!!! Вот и учимся всей страной, на халяву!!!!!!!!!!!
Саша
Для lolo: ти гамнюк, живеш в україні то і передрукуй українською, халява така, що збірники більш ніж 100 грн коштують, а це вже точно не халява! ппц, тут в кожній новині на всіх сайтах про те що ці моніторинги деруть з людей гроші, нііі бач який розумний знайшовся! афігєнно 3 дня підряд моніторинги писать, а коли до них готуватись треба???!! і ще пишеш що це нам очі закрили? скоріш за все тобі або заплатили за це повідомлення, або ти просто тормоз який елементарних речей не бачить!!!
Коментувати
lolo
ЛЮДИИИИ ! Никто на сборниках не наживается! Очнитесь! У Вас закрыты глаза!!!!!!!!!! МИНИСТЕРСТВО БЕСПЛАТНО УЧИТ ПРОВОДИТЬ МОНИТОРИНГ( ОН ЖЕ, В БУДУЩЕМ_ЗНО, ЭКЗАМЕНЫ) НА ТЕРРИТОРИИ ШКОЛЫ ! Не надо отрывать учителей от производства, не надо платить... Халява!
???
Для lolo: что?)
Коментувати
666
Не вижу смысла в этом, зачем надо было в 9 классе сдавать экзамены, если сейчас мы пишем мониторинг. . .
гш7елтщшЕП
Для 666: я с тобой согласен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Анонім
...
примерный ученик
наши учителя сами плюнули на мониторинг и сами дают сайты на которых можна шпоры скачать, мы сидим списываем а им тупо пофиг, правда выше наших балов они не ставят оценки например знаеш предмет на 9 максимум поставят 10 или там достаточный или высокий уровни
Учитель
Для примерный ученик: У нас в школі все ТОЧНІСІНЬКО так само. Дають спокійно списувати, але кажуть, щоб кожний списував лише на "свій" бал. Впевнений, що так роблять в усіх школах.
Я
навіщо взагалі МОН фігньою страдає?..
Коментувати
Слава
Мониторинг по технологии. В 10х классах труда нет уже пол-года, учебников нет с 7 по 9 класс. В какое положение вы ставите детей и учителей? И ЗАЧЕМ? Дети перегружины: олимпиады, конкурсы, контрольные... У вас свои дети есть? Или вам и на них плевать...
Аноним
Для Слава: Полностью согласен. Ребёнку надо подготовиться, а тут ещё и министерские контрольные.
Коментувати
Анонім
я вважаю що цей "моніторинг" - це просто качка грошей ... яка перевірка рівня знань?! Всі просто списують,бо ні вчителям,ні учням проблеми не треба...я вважаю це дебілізмом...а якесь бидло...на цьому наживається...це моя думка..
lolo
Для Анонім: ЛЮДИИИИ ! Никто на сборниках не наживается! Очнитесь! У Вас закрыты глаза!!!!!!!!!! МИНИСТЕРСТВО БЕСПЛАТНО УЧИТ ПРОВОДИТЬ МОНИТОРИНГ( ОН ЖЕ, В БУДУЩЕМ_ЗНО, ЭКЗАМЕНЫ) НА ТЕРРИТОРИИ ШКОЛЫ ! Не надо отрывать учителей от производства, не надо платить... Халява!
Коментувати
lolo
Неужели Вы не поняли!!!!! Мониторинг- это возможность проверить, готова ли школа к ЗНО для 9-х классов. Проведение- в школе!!! Какие ошибки будут и вопросы, как оперативно учителя сработают!!! Вы зациклились на деньгах, а главного подвоха не видите!!! Такая вот РАЗМИНОЧКА(((
Я
Для lolo: либо ты тупой, либо в 5 классе сдаешь...
Коментувати
Анна
Моя дочь учится в 10 классе.Дополнительно-курсы английского 2 раза в неделю,математика 1 раз в неделю,танцы 2 раза в неделю.Участвует в школьных олимпиадах.Уроки готовит до поздней ночи.Такими дебильными мониторингами отбивается охота к учебе,так как на подготовку текущих уроков не остается сил и времени. Вопрос номер один:сколько заработал тот конченый идиот,который придумал этот мониторинг? Весь класс потратил по 120 грн,купив эту туалетную бумагу. Вопрос номер два:какие знания якобы должны подтверждаться,если всем в открытую сказали:дети,все списываем,нам,учителям,проблемы не нужны.
Я
Для Анна: если вы не соображаете, что ваша дочь отмазывается от какой-то работы, то просто спросите у неё, нужны ли ей эти кружки; здесь дело совсем не в мониторинге, на который уходит в среднем 2-3 минуты на распечатывание и вырезание ответов
Коментувати
Ирис
Я, як вчитель, взагалі не розумію навіщо це все!!!!!! Я зі своєї кишені заплатила за ці збірники, а тепер ще й треба кожному роздрукувати завдання тесту (це вже звісно учні самі платитимуть за це). Оце так безкоштовне навчання!!!!!! Кожен раз вигадують за що зібрати гроші та заробити на вчителях та бідолашних батьках. Більшість дітей і так не бачують своїх батьків (бо вони заробляють на життя за межами своїх рідних міст, а деякі за межами країни), а їхніх дітей виховують дідусі та бабусі. Скільки ще будуть ці знущання?????
Я
Для Ирис: в нормальних школах, безкоштовно роздрукують за рахунок школи (ну тобто зібраних з батьків учнів грошей)
Коментувати
Мазафака
Ненавижу наше сранное государтсво. Ненавижу тех жирных ублюдков, которые сидят в кабинетах министерств. Сколько можно это терпеть? Сколько можно позволять обращатся с собой, как с кучкой тупого быдла? Наше правительство стоит только того, чтобы повесить всех на крышах зданий министерства. Мало вам денег, твари? Все никак не можете нажраться? Решили окончательно сделать из нашего народа кучу обезьян без мозгов и реального мышления? Знайте - хрена вам, мрази. Не всех еще в полных дегенератов превратили, и не превратите! Мониторигни можете себе в прмую кишку засунуть, все-равно еще будет час, когда всем воздастся. Народ, хватит терпеть!
девушка
Для Мазафака: да, детям учиться не когда, лучше бы себя проверили, какие у них знания!!!!!! а то из нас умных решили сделать, и сами не понимают, что бы выучиться надо учиться, а не проверяться, тупое ТУПОЕ правительство!!! нельзя это терпеть!!
Мазафака
Да а что их проверять? Их стрелять нужно, или загонять работать, так как наши родители работают, сутками без снов, чтобы хотя бы какой-то грош на то же сранное обучение заработать. А тем жирным пидарам как-то особо это не интересно, их на яхте с коктейлем в руке это не волнует.
девушка
придурки они!!! но что мы можем сделать?! ничего, только писать вот, что мы можем!
Коментувати