Про відпустки вихователів дитсадків з 2020 р.

Тривалість основної щорічної відпустки всіх вихователів закладів дошкільної освіти становитиме 56 календарних днів

Про відпустки вихователів дитсадків з 2020 р.

Постановою Уряду від 10 липня 2019 року №694, яка набирає чинності з 1 січня 2020 року, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 №346 «Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам.

Відповідно до зазначених змін тривалість основної щорічної відпустки всіх вихователів закладів дошкільної освіти, незалежно від груп дітей, з якими вони працюють, зокрема й загального розвитку, а також вихователів закладів загальної середньої освіти, включаючи вихователів інтернатів при школах, надається з 2020 року тривалістю 56 календарних днів.

Такої ж тривалості – 56 календарних днів, передбачається щорічна основна відпустка інструкторам з фізкультури та керівникам гуртків студій, секцій, інших форм гурткової роботи й асистентам вихователів закладів загальної середньої освіти.

Тривалість відпустки вихователів закладів вищої та післядипломної освіти, зокрема тих, хто працює в гуртожитках, збільшиться до 42 календарних днів.

Відпустка у 2020 році має надаватися повної тривалості, передбаченої постановою КМУ №694, без дотримання пропорційності відпрацьованого робочого часу.

За матеріалами Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки.

Освіта.ua
08.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня Демченко
Доброго дня. Дайте будь ласка відповідь на запитання. Яка має бути тривалість шорічної відпустки Інструктора фізичної культури в ДНЗ?
Наталія
Доброго дня. Працюю в ЗДО на ставку інструктором з фізкультури і 0.25-вихователем, яка у мене повинна бути відпустка? Дякую.
Тетяна
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, я працюю з липня місяця, тобто у липні буде рік як я працюю (відпуска мала б складати 56 днів). Мене на даний момент відправляють у відпустку і нарахували лише 42 дні. Ніхто не врахував те, що я планувала відпустку з липня і хотіла всі чесно відпрацьовані 56 днів. Що мені робити?
Оксана
Привіт. Підкажіть. Скільки я маю відпустки якщо я працюю в дитячому садочку на 0.5ставки директора і 0.5ставки вихователя?
Анастасія
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи вплине ця відпустка на роботу садочків? Чи мають право закрити садочок на 52 дні? чи можуть вихователі почергово йти у відпустку, щоб не закривати садочок, та дітей розформовувати по інших групах? невже не можна вихователям брати відпустки не лише літом, але і по черзі в навчальний період?
Марія
Доброго дня! Підкажіть , хочу використати відпустку щорічну , перед декретом, мені нарахували 42 дня, а в законі вказано 56 днів, чому так?
Галина
Для Марія: вочевидь Вам нарахували за неповний рік, а за фактично відпрацьований період. А азагалі підійдіть в кадри і з’ясуйте.
Коментувати
Любов
Для методист. Я. дала відповідь для пом вих.Що нехай вчаться на вих.А ви як методист показуете своє відношення до своїх колег.То навчиться їх як правильно писати план.Виконуйте свою роботу
Віталіна
Я працюю і методистом і вихователем в групі. Освіта вища. А за новим законом у мене так і залишилось 42 дні.. А я що я не людина?
Любов
Треба було йти вчитися на вихователя.А не писати бред.А директор що з дітьми працею.Одне діло в кабінеті а друге з дітьми 30 дітей в групі
методист
Для Любов: то ідіть та пишіть бреди ви. ви знаєте , за ваші бреди в планах та так звану"роботу" з дітьми методистам ДНЗ треба молоко видавати
Коментувати
Наталія
ДОБРОГО ДНЯ! ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЧИ ПОВИННА БУТИ ВІДПУСТКА У МУЗИЧНОГО КЕРІВНИКА 56 ДНІВ ЯКЩО З 4-Х ГРУП 2 З НИХ ЛОГОПЕДИЧНА ТА ІНКЛЮЗИВНА ГРУПИ? І ЧИ Є ДОПЛАТА ЗА ЦІ ГРУПИ?
Cвета ПУПКО
А шкільним бібліотекарям????Чому вони отримують менше мінімальноі зарплату та мають відпустку 24 дні?
кума
Для Cвета ПУПКО: Бо вони працюють в тишині і батьки їм не виносять мозок.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, а помічникам чи няням, чому не добавляють відпустки вони ж на багато більше часу проводять на роботі коло дітей в них обов’язків більше, без вихідних крім суботи та неділі, а вихователі які більше часу в дома ніж на роботі то їм положено 56 днів відпустки а помічникам нещасних 28 календарних днів навіть місяця немає, не справедливо
Olga
Для Вікторія: Вступайте до університету, йдіть працювати вихователем і "буде вам теж щастя". Але ж не хочете напружуватись, легше поскиглити, що в когось зарплатня більша і відпустка довша.
Марина
Та не всим жи и працювати вихователями ,щоб Ви робилиб без помічників . Це теж не легкий труд і часу з дітьми проводимо не менше
Olga
Для Марина: Я вже відповіла Вікторіх і вам повторю - не заздріть вихователю, а станьте ним! Ось тоді побачите, чий хліб солодший!
Коментувати
Тетяна
А яка відпустка помічникам вихователя, няні. Вони більше часу проводять з дітками.
Galina
Для Тетяна: няня більше проводить часу з дітьми, ніж вихователь? Не смішіть. Не зустрічалася з таким явищем.
Тетяна
Няня працює кожного дня крім вихідних. А вихователь 2 дня працює 1 вихідний. Няня також проводить багато часу з дітками.)))
Коментувати
Юля
Доброго дня.Можна уточнення,вихователям приватних садочків яка відпусткп 42 чи 56 ?
ГостьЯ
Для Юля: 56 .Социальные гарантии не зависят от формы собственности.
Коментувати
Юлія
Та один, два рази не прийняли б дітей та так би в усіх садках та й по всьому, а то писульки та стояння профспілок не допомагає, а звільнити всіх не зможуть і так нема кому працювати.
Потапенко
Это то-же самое, что началке в школе оставить отпуск 56 дней, а предметникам сделать 42. Вы там в МОН совсем идиоты????или вы считаете, что у музрука работа-мёд? Это же надо быть настолько некомпетентными придурками....
Тетяна
Яка відпустка Інструктора фізичної культури в ДНЗ? В постанові написано що Тільки для закладів загальної середньої освіти
Гість
Для Тетяна: Для інструкторів дошкільних закладів залишили 42 к.д
Коментувати
olga-agapova
дуже цікавить тривалість відпустки музичного керівника (за дипломом музичного вихователя за спеціальністю музичне виховання
Леся
Також цікавить відпустка директора садочка. Як вже назвали нас директорами,а зарплату платять як кочегарам і сторожам то хоч би відпустку дали як у людей,чи ми маємо ще й на час відпустки вихователів їх заміняти????
ліна
Для Леся: На то ви і директор, щоб бути на місці? Вам і 24 забагато -не сидите в шумі, не глядите дітей, не контактуєте з інфекціями. Мало - діть вихователем.
Коментувати
Світлана
В школах директор має відпустку 56 днів, а в садочку ні. То чому така різниця? Чим відрізняється директор садка від директора школи?