Випускники шкіл пройдуть ДПА у формі ЗНО

Державна підсумкова атестація у формі ЗНО буде проведена з 4 навчальних предметів

Випускники шкіл пройдуть ДПА у формі ЗНО

Державна підсумкова атестація учнів, які цього навчального року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, буде проведена у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Державна підсумкова атестація буде проведена з 4 предметів. 

Перший і другий предмети

Перший і другий обов'язкові – українська мова та математика.

Третій предмет

Третім предметом ДПА за вибором випускника може бути історія України або іноземна мова.

Водночас випускники, які для проходження ДПА оберуть третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки.

Також випускник, який обере третім навчальним предметом одну з іноземних мов, може вибрати четвертим навчальним предметом іншу іноземну мову.

Четвертий предмет

Один із навчальних предметів зі списку: історія України, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до освітньої програми школи), біологія, географія, фізика, хімія.

Здобувачі освіти, які відповідно до освітньої програми закладу освіти вивчали навчальний предмет «Природничі науки», можуть вибрати один з таких навчальних предметів: біологія, географія, фізика, хімія.

Освіта.ua
28.09.2022

Популярні новини
Майже половина школярів навчається дистанційно Навчання відбувається в 12 902 школах. 8 тисяч шкіл функціонують традиційно або змішано
Для вчителів передбачена скорочена тривалість робочого часу Збільшення тривалості робочого часу є правом, а не обов’язком роботодавця
Випускників шкіл звільнять від ДПА Випускників, які завершують здобуття повної середньої освіти, звільнять від ДПА
У Києві діти навчатимуться у світловий проміжок дня Такий режим навчання вводиться, щоб максимально зменшити залежність шкіл від відключень електроенергії
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
А МОН у нас знає як жителі Сумщини живуть в екстремальних умовах під час щоденних артобстрілів ? Таке враження, що взагалі відірвані від реальності! ЗНО з 4 предметів?!! Ви що за кордоном живете?
Галина
Для Тетяна: Ви можете пояснити як ці обстріли впливають на оінку знань? це що якийсь конкурс краси, що під час перебування в підвалах не можеш наростити війки або пошити вечірню сукню? Це оцінювання знань учня. Які знання є, такий бал і отримає. В чому проблема?
Ага
Проблема в тому, що під час тривог(арт.обстріли, ракетні обстріли) уроки скасовуються. І це, особливо, в прикордонних областях відчувається дуже сильно, що впливає, знаєте, на знання і способи їх отримання.
Галина
Для Ага: Ну і що. Немає знань, то оцінювання покаже, що їх немає. Чи Ви хочете щоб оцінки ставили не за знання, а за кільність годин перебування в підвалі? Це оцінювання ЗНАНЬ! Розумієте ЗНАНЬ!
Коментувати
Педагог
Кожного дня у розкладі занять має бути українська мова та історія України, можливо тоді в нинішніх умовах поступово вдасться формувати усвідомлення чому і навіщо
Олеся
Правильно, молодець МОН.! Для чого знати свою історію? Головніше математика. А історія своєї держави необов’язково. В країні йде війна, а ми історію України відкидаємо, як необов’язковий предмет. В мене таке враження, що у МОН сидять колаборанти.
Артем
Для Олеся: так правильно, головне завчити історію, а те ,що голова не варить і як увімкнути логіку без математики Вас не хвилює, краще щось вбивати в голову, аніж реально вміти думати!
Ольга
Хто не знає минулого - той не має майбутнього. Математика у житті не всім згодиться. А от не знати історію рідного краю - соромно. І логіку розвивати можна і без математики, одне від іншого не залежить.
Мар‘яна
Для Артем: серйозно ? Чому українці при повномасштабному вторгненні продовжують розмовляти російською, знаєте?Тому що історії не знають, не знають елементарно,як так вийшло, що вони, Їх батьки, батьки батьків розмовляють мовою агресора. А ви про логіку пишете, у вашому коментарі вона просто відсутня!!!
Коментувати