Учителям радять проводити психологічні хвилинки

Учителям радять проводити на уроках психологічні хвилинки, що допоможуть учням впоратися зі стресом

Учителям радять проводити психологічні хвилинки

Учителям радять проводити психологічні хвилинки під час уроку, що допоможуть учням впоратися зі стресом та його наслідками.

Про це йдеться в рекомендаціях Міністерства освіти і науки щодо викладання шкільних предметів.

У МОН зазначають, що психологічні хвилинки допоможуть емоційно налаштувати учнів на урок та плідну роботу, завдяки чому створюватиметься сприятлива атмосфера.

«Регулярне впровадження психологічних хвилинок у зручний час та слушній нагоді допоможе здобувачу освіти стати більш спокійним, врівноваженим, а також дасть змогу краще зрозуміти свої почуття», – йдеться у рекомендаціях.

Водночас вчителі мають самостійно визначити, коли і у який час провести психологічну хвилинку.

Для полегшення підготовки до такої форми роботи з дітьми у Міністерстві освіти і науки радять використовувати навчально-методичний посібник «Психологічна хвилинка», що містить 108 коротких відеотренінгів.

Освіта.ua
13.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Буде НАКАЗ - тоді й виконуйте, а ради та поради, рекомендації та інші "побажання" нехай за МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТУ в Україні засунуть нехай собі "якнайглибше"
Ганна
Тренінги, рекомендовані МОН, справді можуть бути корисними. Але є дві проблеми. По-перше, особи, які показують і пояснюють вправи у відео, не мають бездоганної професійної репутації як психологи. Зокрема Олена Адамова не має вищої освіти в сфері психології (вона юрист - кандидат юридичних наук). По-друге, у мові осіб у відео чимало помилок. Частину слів у описах вправ підібрано невдало, і до того ж Олена й Дмитро часто не можуть впоратися з вимовою слова "видих".
Яра
У алгоримі конспекта уроку технолоній єбагато десятиліть хвилина психологічного розвантаження, або фізкульт, або руханка. . Не здивували
Даааа
Рекомендацій у міністерства, як бліх у приблудного собаки. Останнім часом одні рекомендації. Я б сказала рекомендаційний розлад у МОН. Вже у вчителів не засвоєння тих рекомендацій, а вони все їх продукують, прямо як паразит токсичні речовини. Тими рекомендаціями ще більше бюрократизують систему освіти і без того забюрократизовану. Така в них імітація бурхливої діяльності- рекомендації, рекомендації, одні рекомендації. В Міністерство рекомендацій треба перейменувати МОН.
Оксана
Для Даааа: Ви абсолютно праві !!! Жодного наказу за час війни , лише рекомендації , бо не хочуть нести відповідальності. А ще купа курсів, які жодниої користі не несуть, але хтось заробить. Вчителі масово звільняються, а їм лише імітація роботи. Хай би МОН хоч трохи попрацювали в школі, може менше всякої дурні у вигляді рекомендацій, курсів пустих, конкурсів безкінечних з фотозвітом скінчилось би.
Коментувати