Учителям заборонять брати участь у передвиборчій агітації

Депутати пропонують заборонити освітянам проводити агітацію під час виконання своїх обов’язків

Учителям заборонять брати участь у передвиборчій агітації

Парламентський комітет з питань державної влади, місцевого самоврядування та регіонального розвитку рекомендував Верховній Раді ухвалити у першому читанні проєкт закону про заборону учителям брати участь у передвиборчій агітації в робочий час.

Зокрема, законопроєкт передбачає внесення змін до статті 57 Виборчого кодексу «Обмеження щодо ведення передвиборчої агітації».

Депутати пропонують внести до статті новий пункт про заборону особам, які надають будь-які послуги громадянам, проводити агітацію під час виконання своїх обов’язків.

«Участь у передвиборній агітації забороняється … працівникам підприємств, організацій, установ державної та комунальної форми власності, які надають будь-які послуги громадянам (адміністративні, медичні, освітні, фінансово-банківські, транспортні, концертно-розважальні, побутового обслуговування, торгівлі товарами та інші), під час виконання ними своїх посадових чи службових обов’язків», – йдеться у законопроєкті.

Освіта.ua
17.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
А священники можуть?
А ще потрібно заборонити "начальнічкам" змушувати освітян розносити агітки за себе та "брата" і в позаробочий час.
Вчитель
А в школах давно заборонено займатись агітацією в робочий час і навіть у позаурочний у приміщенні закладу, чи цього не знали.
Тато
Напевне, авторка проекту Безугла Марычка (чи Безмозгла - як вам до вподоби)_- а що, медики можуть під час роботи займатися агітацією? А поліцейські? А робітники? ТОді не краще прийняти загальний закон, щоби всі набрали води в рота, поки на роботі? І хто буде цю воду контоювати?
Серж
Привіт, тоталітарна державо! Ми до тебе поступово йдемо. Бідний вчитель стане ще й мовчазним скоро