У школах можуть ввести вивчення правил дорожнього руху

У парламенті зареєстрована ініціатива щодо вивчення правил дорожнього руху в закладах освіти

У школах можуть ввести вивчення правил дорожнього руху

Парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт, яким пропонується підвищити безпеку дорожнього руху в Україні шляхом вивчення правил дорожнього руху в закладах освіти.

Зокрема, йдеться про внесення відповідних змін до законів «Про освіту», «Про дошкільну освіту» та «Про загальну середню освіту».

Вивчення правил дорожнього руху пропонується запровадити шляхом доповнення освітніх стандартів нормою щодо обов’язковості набуття дітьми знань з безпечного дорожнього руху.

Окрім того, документом пропонується залучення до вивчення правил дорожнього руху батьків, які своїми настановами та поведінкою мають сприяти набуття дітьми вказаної компетентності.

За результатами розгляду законодавчої ініціативи членами освітнього комітету ВР, проєкт закону рекомендовано прийняти за основу та доручити підготувати його до другого читання.

Освіта.ua
12.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бабакам
Передайте неукам з Верховної ради, що правила вчать у школі, нехай познайомляться зі шкільною програмою та не вигадують велосипеда, не показують свою некомпетентність. З програми предмета "Основи здоров’я" 5 клас - Правила дорожнього руху. Перехід багатосмугової дороги. Дороги в мікрорайоні школи, громадський транспорт, зупинки. Поведінка при ДТП. 6 клас - Безпека на дорозі, (пішохід, велосипедист, пасажир). Поведінка при ДТП. 7 клас - Безпека на дорогах. Безпека пасажира легкового і вантажного автомобіля. Небезпечні вантажі. Види ДТП. Дії свідка ДТП. 8 клас - Безпека на дорогах. Правила для мотоциклістів. Перевезення пасажирів на мотоциклі.
Романенко
Черговий маразм від Бабаків - правила дорруху в обязон в школу! Залишилось ще запровадити правила використання газу , енергетики і видалення фікалій! Дайош - Школу-4.0 !! Геть IT , Ші , інноваціі…- всі за руля!!!
Юлія
Корисна ініціатива,лише б не вилізла боком нашим дітям. Тільки НЕ добавляйте кількість уроків дітям. Краще замініть години деяких уроків на ПДД.
Марія
А хто навчатиме? Сподіваюсь співробітники патрульної поліції. Бо про радикальні угрупування пед.працівники, про дорожній рух? А ті хто має про це розповідати, навчати де? Чиї їм не можна додаткових безоплатних навантажень? А пед. працівникам, з мінімальними зарплатами можна, давайте все на них повісимо.
John Doe
Для Марія: Та якось пох.. . якщо вони думають, що вони мені платять, то нехай думають що я їм працюю. Чого ви ниєте? Вас ніхто силою в школі працювати не заставляє. Не подобається міняєте роботу на ту яка до вподоби. Вчителі це такі нікчеми яких їб..ли, їб..ть і будуть їб..ть. В Україні їх приблизно 5*10^5 шт. Якби всі "страйканули"(я маю на увазі до війни) хоча б 3 дні, то багато чого змінилось. Але вони всі настільки тупі, що навіть самоорганізуватись не можуть. Вчителі це велика купа невдах, які нічого не вміють робити, крім ходити в школу та нити. А ще за "2 карбованці" тобто зайву годину, можуть горло один одному перегризти. Той хто себе поважає вчителем працювати не буде. Тому в школі працюють люди, які будуть туди ходити навіть за обід в шкільній столовці.
Дурбелько
Абсолютно праві. У вчителя є посадова іструкція, трудовий договір, статут і відповідальність та підзвітність. Якщо влаштовує сльози зарплата значить свідомо готові жити злиденно. Язик в одне місце і вперед виконувати чергову забаганку, за це з вас в кращому випадку відсотки із зарплати знімуть, години відберуть. Дурень має страждати, доки не порозумнішає. Немає дороги то йди в педагоги. Дякую все одно скажуть одиниці.
Коментувати