Як повернутися до навчання в українській школі з-за кордону

Як школяреві продовжити навчання для здобуття повної загальної середньої освіти в Україні

Як повернутися до навчання в українській школі з-за кордону

Офіс віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції у співпраці з Міністерством освіти і науки оновили брошуру про організацію навчання дітей, які вимушені були виїхати за кордон через війну та повертаються до навчання в українських школах.

У будь-який момент українські діти можуть повернутися до навчання у своїй школі в Україні та перевестися з однієї форми навчання на іншу (наприклад, з дистанційної на очну).

Брошура містить таку інформацію:

  • як діяти у випадку, якщо школа була зруйнована;
  • яка процедура зарахування дитини до закладу освіти;
  • як здобувачу освіти продовжити навчання для здобуття повної загальної середньої освіти, якщо під час навчання у 9 класі він був за кордоном.

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ

Освіта.ua
05.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Мене не цікавить "здобуття освіти",а отримання знань,якісне навчання.Якщо у нас продовжуватиметься дистанційка-розглядаю варіант виїзду заради дитини.Повернулася в Україну тільки тому,що почалося навчання.
колишня освітянка
А для чого вертатися? У нас в Мамаїській громаді, Чернівецької області. Учителі роки вкладали і вкладають свої гроші у кабінети. 20 000, 30 000, а інколи більше. І нічого. Виїхали закордон як зі страшного сну. Для держави бідні регіони України майже не існували і не існують.