Школи зможуть організовувати окремі класи онлайн

Для учнів, батьки яких оберуть онлайн навчання, у школах можуть організовуватись окремі класи

Школи зможуть організовувати окремі класи онлайн

За потреби школи можуть організовувати окремі класи, у яких школярі будуть навчатись онлайн.

Про це йдеться в інструктивно-методичних рекомендаціях щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/23 навчальному році.

Зокрема, такі класи школи зможуть створювати для учнів, які навчатимуться дистанційно.

«Для учнів, батьки яких оберуть онлайн навчання, у школах можуть організовуватись окремі класи з дистанційною формою організації освітнього процесу», – зазначено у рекомендаціях.

Також, за умови обладнання класних приміщень відеокамерами, може бути створена можливість для дистанційного спостереження за уроком або відеозапису уроків.

Освіта.ua
22.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Як завжди у нашій країні закон не діє,начебто є три форми навчання але як сказав класний керівник тільки офлайн а хто не згідний, забирайте документи,то як бути?
989
Для Анна: як це як бути? забирайте документи і перехлдьте в ту школу де є дистанційна форма
Коментувати
Катерина
На папері все, як завжди, чудово. Смішно сказати, але у час технічного прогресу основна кількість загальноосвітніх шкіл у Дарницькому районі Києва не підключені до мережі інтернет та не забезпечені технічними засобами. Про яке дистанційне навчання йде мова.? Вчителі вже пропонували провести інтернет за свій рахунок, але без змін ...
Світлана
Класні керівники не придумують самі собі будуть чи не будуть вони діють зроспорядження директора який отримує вказівки від відділу освіти
Ірина
По кожній паралелі набереться клас на домашньому/ексиернат з дітей які хочуть навчатися але за кордоном, чому неможливо створити для них другу зміну. Доя очних класів варіант другої зміни допустимий, а для наших дітей ні. Ми би не переходили на домашню форму, а займались онлайн.
Світлана
Брехня, наша школа сказала тільки екстернат або сімейна форма. Або ведіть дітей до школи.
Світлана
Для чого ця брехня! Класні керівникиі вже оголосили, що ніякого дистанційного навчання проводити ніхто не збирається????
Кріс
Для Світлана: це вже питання до міністерства, бо за це вчителям ніхто доплачувати не буде, а працювати понаднормово і ще "задурно" то не є нормально... У вчителя є ті години які він має очно провести, а за ті додаткові для тих хто хоче дистанційне то фінансування немає????????‍♀️
Коментувати