Кількість «двохсотбальників» на НМТ склала понад 6,5 тисяч

Більше ніж 6,5 тисяч випускників, які склали НМТ, отримали максимальний результат хоча б з одного предмета

Кількість «двохсотбальників» на НМТ склала понад 6,5 тисяч

Більше ніж 6,5 тисяч випускників, які складали національний мультипредметний тест, отримали максимально можливий результат хоча б з одного предмета.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет під час включення в ефірі телемарафону.

За його словами, це надвисокий результат.

«Понад 6, 5 тисяч випускників отримали 200 балів щонайменше по одному з предметів, і це враховуючи те, як вони готувались. Адже з 24 лютого було повномасштабна агресія, повномасштабна війна в Україні. Діти перебували під обстрілами, діти перебували під бомбуванням, і при цьому такий надвисокий результат», – наголосив міністр.

Також він зазначив, що всі українські учні, які виїхали за кордон, показують там свій високий рівень знань.

«Вся Європа, весь світ, який прийняв на навчання наших дітей шкільного віку, наших студентів, абсолютно високо оцінюють рівень знань усіх наших учасників освітнього процесу», – підкреслив Шкарлет.

Освіта.ua
08.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мирослава
Товариство, обурює знецінення результатів дітей, котрі змогли отримати найвищі бали. З 8 учнів мого класу, лише троє після закінчення школи не мали медалей, але це були працьовиті й наполегливі діти. Дівчатка, які набрали 600 і 400 (за два предмети), від першого класу відмінно навчалися, тому результат їхньої праці закономірний. Так, іспит спрощено, але психологічна напруга, умови підготовки не найлегші! Тому стримайте своє невдоволення, якщо ваші діти не досягли бажаного результату, подавайте на апеляцію, якщо є така причина й можливість, але не поливайте брудом усіх підряд!
Ніна
Для Мирослава: Апеляція у цьому році заборонена, на численні скарги МОН не реагує.Обурює те,що випускники були у нерівних умовах. Хтось мав можливість списати,а хтось втратив бали через зависання системи. Це несправедливо!
Коментувати
Ніна
НМТ- лотерея. Через зависання системи багато сумлінних випускників втратили бали. МОН, хто за це відповість??? НМТ- нечесний і несправедливий тест!!!!
Ольга
Дуже шкода тих дітей, які справді вчились і готувались. Вірили і були переконані, що все справедливо!!! НА ЖАЛЬ - це не так!!! Так і вчать нічому і нікому не довіряти!!! Сором! Злість! Біль! ....
Олена
Чекаємо першу сесію у" розумних " 200 бальников які списали!!! Не дай боже в медиків підуть, їм хана бідним на першому курсі. Шкода тих хто готувався не пройде із за таких
ВалерійYZID
Шкарлет пише ,що дуже висоеі результати показали випускники , що виїхали за кордон. Так ось: за інформауію деяких посольств там взазалі повідкривали всі бази , зоб "нещасні" діти які повтікали мали шарні результаьи. ЦІКАВЛ, СКІЛЬКИ З 25 тис. Закардоних абітурієнтів мали по 200 юалів. Думаю,, що про це нам нікто і ніколи не скаже!
Орися
Дякуємо за тест з історії з плакатом "Кукурудза..." 25.07. 1 зміна, 01.08.- друга. Правильної відповіді не було, а правильною вважали відповідь б, яка у варіанті ЗНО з іншого року була хибною. Виглядає, що й цю відповідь система не зараховувала через збій. Відгукніться, якщо хтось має 200 балів з історії у вказані зміни.
вступник
Дякуємо нашому "любому" Шкарлету за можливість списувати на нмт. Кількість двухсотих в порівнянні з минулим роком зросла в 11 разів. Не вистачило минулих скандалів викинути його з міністерства, то саме зараз час це зробити.
Дмитро.
Підтримую Марину. Тут треба не пишатись, а плакати, бо такої провальної вступної кампанії та такого абсурду ще ніколи в Україні не було. Мініст-плагіатор радіє за тих, хто теж зумів списати.(Щиро радію за справжніх 200-бальників)
Валерій
Для Дмитро.: повністю згоден. У минулому році, коли вчилися як треба по всій Україні був 1!хто здав 3 іспити га 200 , та 27 - 2 іспити га 200! Вцей рік коли вчилися кому як захотілося 6, 5 тисяч!! Цє повне нехлюйство з боку МОУ, безконтрольність та масове списування. Цікаво , як буде "радіти" Шкарлет, коли горе- 200 будуть масово відраховувати з Вищів після першлї сессії.
Коментувати
Марина
Тут треба не пишатись, а плакати, бо такої провальної вступної кампанії та такого абсурду ще ніколи в Україні не було. Мініст-плагіатор радіє за тих, хто теж зумів списати.(Щиро радію за справжніх 200-бальників)
Українець
Для Марина: Так, радості немає меж, не довелося б потім плакати.
Коментувати