Школи без укриттів працюватимуть онлайн 

В офлайн-режимі працюватимуть лише ті заклади, в яких є належно обладнані укриття

Школи без укриттів працюватимуть онлайн 

З 1 вересня в офлайн-режимі працюватимуть лише ті навчальні заклади, в яких є належно обладнані укриття.

Про це, перебуваючи на Запоріжжі, повідомив заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

Відповідно, школи які не матимуть укриттів, будуть надавати освіту в онлайн-форматі або практикувати змішану форму.

У зонах бойових дій і на прилеглих до них територіях навчання буде здійснюватися виключно у дистанційному форматі.

Також заняття у закладах позашкільної освіти будуть відбуватися лише за наявності бомбосховища в освітніх будівлях.

Освіта.ua
07.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Найпростіше укриття не є бомбосховищем,то про яке очне навчання йдеться??? Депутати своїх дітей ще до війни вивезли а тепер переконують батьків, що безпечно вчитись,коли прилітає всюди.Тим більше,коли йдеться про школу.
Музика
То нехай його діти приїжають з закордона і учаться також в Україні.Ніхто учитись не буде
Юлія
Яка змішана форма, яке не навчання ви в своєму розумі? Де ви бачите безпечні регіони? ШАНОВНИЙ ПАНЕ МІНІСТР ОСВІТИ СКАЖІТЬ "А де ваші діти? Вирішувати долі чужих дітей ви майстер, правильно не свої не шкода. Особисто я хочу перевести свою дитину на домашние навчання я не бачу безпеки навчання в школі, це моя дитина, моя кровина дана мені богом і ви не вправі наражати її на небезпеку, тому винесіть рішення щоб учбові заклади не відмовляли батькам у праві навчатися вдома на період війни бо деякі школи саме так і роблять
unforgiven 2
Потрібно закінчувати договірну війну. Яка вже всіх дістала так само, як пландемія баранофікусу.
Тарас
Для кацапського unforgiven 2: ти скот вонючий
unforgiven 2
Для Тарас: ваш коментар не аргумент. Тим більше, таку манеру спілкування, зазвичай, використовують кацапи. Що стосується договорняка: 1. Не було оголошено стан війни згідно пункту 19 статті 106 Конституції України. 2. Не було скасовано надзвичайний стан. 3. Указ про воєнний стан і мобілізацію без підпису і гербової печатки Президента України. 4. Міністерство оборони і центри комплектації - приватна власність. 5. До цього часу чинна велика кількість торгівельних угод з рашистами. Українців, на відміну від фріців, неможливо поставити на коліна і зробити рабами. Тому використовують іншу тактику. Включайте мислення. Залишайтеся вільними людьми. Ми переможемо, якщо будемо поважати один одного і бачити всіх ворогів. Україна понад усе!
Коментувати
Не було тривоги!
Оккупанты применили гиперзвуковые ракеты воздушного базирования Х-47М «Кинжал» 7 августа, - командование Воздушных сил Это новейший тип ракет, находящихся на вооружении РФ. После принятия на вооружение в 2018 году их выпущено всего несколько десятков. Боевая часть Х-47М составляет 500 кг, скорость ракеты 3500 – более 12000 км/ч. Тактико-технические характеристики этой ракеты не позволяют существующим средствам противовоздушной обороны в Вооруженных Силах Украины эффективно выявлять и уничтожать ее.
Ірина
Перші поверхи з закладеними піском вікнами назвуть укриттями і все ОК. І приймуть і прозвітують.
Іван
А чи можна,щоб Міністр і його перший заступник говорили одне і те ж бачення?Вже не перший раз вони говориять взаємовиключаючі речі.
Inna
Сьогодні ще до сигналу "повітряна тривога" пролунали вибухи у кількох містах Укран. Ви - нерозумні люди, ще хочете відкривати школи в університети 1 вересня для навчання офлайн?
Тарас
Для Inna: ні вони це розуміють але 70% хочуть випхати дітей у школу. А зелені їм годять бо це виборці
Коментувати
антибот
Навіщо мені ТАКЕ життя, якщо найкращі його роки довелося просидіти вдома, бо дехто переоцінив загрозу від одного з видів ГРВІ та недооцінив загрозу від головного світового терориста...
Тарас
Для ушльопок антибот: в моєму будинку в Києві вмерло 4 людини від ковіду. 2 зовсім молоді
unforgiven 2
Для Тарас: від ковіду чи з ковідом? Офіційна статистика летальності від цієї хвороби знаходиться на рівні 3%. Причому, вона штучно завищена. В реальності, виживає 99,6% пацієнтів, що значно більше, ніж від експериментальних вакцин.
Коментувати
Сергей Лимонов
Ну нарешті схаменулися! Навіщо було розводити такий срач своїми недолугими пропозиціями і припущеннями!
Тарас
Для Сергей Лимонов: укриття не спасе, панельні школи складуться і всіх задушать. Навіть якщо не вбє панель то вмруть від задухи
Коментувати