Понад 600 тисяч учителів пройдуть курс з психології

Освітяни зможуть долучитися до курсу підвищення кваліфікації з надання психологічної допомоги

Понад 600 тисяч учителів пройдуть курс з психології

Понад 600 тисяч освітян і керівників закладів освіти пройдуть курс підвищення кваліфікації щодо надання першої психологічної допомоги та емоційної підтримки дітей і підлітків.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Навчання відбуватиметься в межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, створеної за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Курс підвищення кваліфікації для освітян і шкільних психологів розроблений за за участю провідних фахівців із психічного здоров’я зі США та Ізраїлю.

Планується, що його зможуть пройти всі співробітники і керівники закладів освіти.

Курс створено за моделлю змішаного навчання, що складається з 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM, додаткових матеріалів і практичних тренінгів, під час яких освітяни дізнаються про психологічні стани, навчаться надавати першу психологічну допомогу за методичними посібниками Save the Children, а також ознайомляться з рекомендаціями щодо перенаправлення Міжвідомчого постійного комітету.

Водночас якщо дитина або підліток потребуватиме більш глибокої психологічної підтримки їм буде запропоновано звернутися до відповідних фахівців.

Безоплатний курс підвищення кваліфікації «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час і після завершення воєнних дій» можна пройти на порталі Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії».

Освіта.ua
14.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Niko
Капець! А війна вже закінчилася?! Армія усім забезпечена?! Гроші нікуди дівати?!
Людмила
А хто вчителю надасть психологічну допомогу? Як тільки починається літо, так і пішло-поїхало... Про що б ще поговорити, як не про вчителів і їх роботу. Дайте вчителям спокійно побути у відпустці за власний рахунок!!!!
Вчителька без курсу
А на *уя мені цей курс треба? У мене відпустка 24 дні! Не забирайте в мене ці нещасні дні відпустки. Мені не треба той курс. Дайте відпочити. Про навчання з 1 вересня нічого не відомо, відпустку вкрали, так на*уя мені ці ваші курси!
TT
Напевно важко відмити європейські гранти без показухи??!.
Лариса
Для TT: підтримую! Зовсім непотрібне міроприємство, тим паче, що психологія - лженаука. Українські педагоги - досить кваліфіковані спеціалісти в спілкуванні з учнями
Коментувати
За-раза
А шкільних психологів звільнять? Скільки можна вішати на цапа відбувайла, тобто вчителя. Хоча цап відбувайло сам винен, бо мовчить і терпить та ще й зарплату не просить.
Ккк
А хто вчителям надасть психологічну допомогу? Коли, нарешті, зрозуміють, що вчителі теж ЛЮДИ?
Оксана
Та не терзайте ви тих вчителів усе літо. Дайте їм заслужені відпустки. Який психологічний стан у них? Наші міністри роблять все для того, щоб учителям була потрібна психологічна допомога.
Валентина
Для Оксана: Саме Safe the children допомагає відновити психологічний стан самого вчителя, щоб він зміг допомогти уже дитині. Їхня компанія є спонсором нашої школи у Польщі. Тому саме вони проводили тренінги для вчителів для відновлення нашого стану, підтримки, пропрацьовували різні дієві вправи. Це дійсно професіонали своєї справи. Їхня компанія допомагає дійсно дітям в усьому світі.
Капуста
Для Валентина: ніщо так не допомогає відновити психологічний стан вчителя, як час, проведений з родиною або друзями, читання улюбленої книги, спостерігання птахів на природі, перегляд нового фільму за кавою. Сумніваюсь, що задовбування педагогів черговим тренингом у його відпустку може хоч якось з цим позмагатися.
Оксана
:Для Валентина: ага, можете ще юнісеф порекламувати. Хто грошіей більше заплатить. А результат один у всіх них – нульовий.
Коментувати