Директор школи має право скоротити відпустку педагога

Скорочення має бути пов’язано з відверненням наслідків воєнних дій чи відбудовою інфраструктури

Директор школи має право скоротити відпустку педагога

За умови наявності обґрунтування директор школи може скоротити відпустку педагогу.

На цьому наголосила секретар Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа.

За її словами, директор має право не надавати повну відпустку вчителю.

«Але це має бути пов’язано з відверненням наслідків воєнних дій, відбудовою критичної інфраструктури. Тобто обов’язково має бути обґрунтування, чому термін 56 днів скорочується», – підкреслила народна депутатка.

Щодо тих педагогів, кому вже була надана відпустка у 24 дні, то вона пояснила, що решта відпустки має бути надана новим наказом керівника.

«Що тепер робити директорам і вчителям, якщо їм вже надано відпустку 24 дні? Директор видаватиме новий наказ про надання решти відпустки понад 24 дні», – зазначила Наталія Піпа.

Також вона зауважила, що законопроєкт, який повертає педагогам звичну тривалість відпустки, вже підписаний спікером Верховної Ради, але ще не підписаний Президентом.

«Очікуємо, що це станеться завтра-післязавтра. Опісля закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування в офіційному виданні», – підкреслила депутатка.

Освіта.ua
05.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Дайте якісь новини про цей закон, вже 14 липня, всі мовчать. Напишіть вже щось конкретно. Поясність людям.
Вчитель
В Запоріжжі сказали президент не підписав наказ, тому 24. Всі виходимо на роботу.
Оксана
В Харькове сегодня объявили - отпуск не продлевают! То есть 56 дней отменили, президент не подписал... 24 дня и хватит.... И до сентября 2/3 от оклада
ОЛЕНА
Спочатку відмвнили,потім майже пів року відміеяли,те що відмінили-нема що робити.Підмумок-на розглчд директора.Кожний буде робити,що захоче.У нас навіть на дітей додаткові 10 днів не дають.Вчителі фарбують підвал, бо технічки відмовляються,щоб навчати дітей очно.Наче пофарбовпний він стане безпечним.
Юрій
Ало ,клоуни прийміть закон,який дозволить відбути відпустку повністю.Це має бути рішення одне по всій країні,тому що,якщо буде на розсуд місцевих махновців,то кожен з них буде робити по своєму.
Ната
Якісь хворі на голову, то забирають відпустку то дають відпустку але незрозуміло як. Це що виходить, тепер вчитель залежить лише від совісті керівника ?
Людмила Мова література
Що я можу сказати? Біда... Пошируймо віру в Єгову! Лише він спасти нас, освітян, здатен, зрозумійте! Більше нема на кого надіятися! Любі люди, жерці освіти, вчителі, педагоги, давайте всі прийдемо до його святих храмів, та прикладемося обличчами до йкон, нехай простить нас недостойних грішників! Я знаю, я вірю в людство! Ми зробимо це! І як скаже Пастор пошкодувати матеріальними благами, ми зробимо це! Звісно, ми пожертвуємо будь чим во ім’я Создатиля! Амінь!
Сергій
Для Людмила Мова література: А ви справді вчитель? Більше на сектантку схожі.
399
Для Людмила Мова література Пошируймо віру в Єгову! Лише він спасти нас, освітян. Якщо поширУймо, - то уявляю, який із пані освітянин. ПоширЮйте.
Людмила Мова література
Для Сергій, 399: Очистьте серце своє від злобі! Ваи же легше житиметься від того! Віра – це першоснова буття, першоснова нашої Святої Держави! Нехай вам буде соромно, і з того сорому ви чогось овчитеся!
Коментувати
Антипіпі
А як же фанфарон Бабак вчора заявляв про повернення 56 днів відпустки??? А піпі каже , що може директор не дати?? Що це за Закон Бабако- Піпи прийняли???
Надія
Для Антипіпі: А Піпа навіть не знає, що немає такої посади, як "директор школи"...
Коментувати
Леся Зеленюк
Добрий день. Ця відпустка стосується і працівників дошкільної освіти (вихователів)? Чи тільки вчителів?
Магістр
І як буде оплачена відпустка якщо за 24 дні вже отримали? Як будуть нараховуватись оздоровчі?
Світлана
Для Магістр: якщо не отримували оздоровчих, то мають заплатити зараз. Якщо отримали, то що ще? Відпускні дорахують за решту днів відпустки, що надається.
Коментувати