Початок навчання в школах запланований на 1 вересня

Міністерство освіти і науки планує розпочати навчальний рік 1 вересня

Початок навчання в школах запланований на 1 вересня

Міністерство освіти і науки планує розпочати навчальний рік 1 вересня.

Про це повідомив міністр освіти і науки під час включення у телемарафоні.

«Перше вересня є особливою датою для всіх освітян – 1 вересня День знань. І ми на сьогодні так само плануємо, що навчальний рік для закладів загальної середньої освіти розпочинається саме 1 вересня», – сказав Шкарлет.

Водночас він зазначив, що заклади професійної, фахової передвищої та вищої освіти в рамках автономії можуть отримати дозвіл і розпочати освітній процес на початку серпня або всередині серпня. Така практика, за словами міністра освіти і науки, використовувалася деякими університетами й у попередні роки.

Освіта.ua
22.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
ну такі вже дурниці стали верзіти верхівка. як війни не було, то кошмарили безкінечно своїми коронавіруси і не давали нормально дітям навчатися, все пхали в онлайн навчання і так до кінця, поки не гахнуло о це дійсно страшне. а тепер вони геть розум ледь не втратили, і ледь не вирішили запхати дітей в 4 стіни, до шкіл, де саме ці тварюки "мін. вбивств росії" не один раз гидко обріхуючи, мов в школах якійсь партизани і ціла куча знарядів, це спеціально так хотіли зробити. щоб в ці школи цілили , в наших дітей які навчаються!??? яка ганьба. але наголошую! я все говорю взагалом і мовляю про те що дійсно бачу на свої очі. ніби в Одесі спокійно. але школи пригадуються в рос. смі доволі часто. хтозна, чи не надумається тим покидьками вчинити такий гріх.
Тетяна
Вони зняли з себе всю відповідальність,тк дали батькам опитування -де запитали: «чи маємо ми бажання навчати дітей у стінах школи?».Звісно усі відмовили так.ось і усе.Які там бомбосховища—їх не має .
Вчитель
Цікава "штука" виходить! З вчителів зняли надбавки, за кабінет, за обслуговування і так далі! Скоротили відпуску з 56 днів до 24 днів! Однак, в інших галузях де відпустка була, скажімо, 28 днів, нічого не змінилося! Логічно, що вчитель нічим не гірший від інших. Чому ж в інших галузях відпустка в межах воєнного стану складає не не 14 днів?
Вчитель
Гей,ви там на верхівці, СХАМЕНІТЬСЯ!!! Чи вам байдуже наш народ?Про яке офлайн навчання може бути мова?Ви батьків та вчителів спитали, чи готові вони так ризикувати.? Які укриття є в школах,ви бачили?Жодне укриття не відповідає вимогам безпеки.Вентиляційні системи є? - Немає. Запасні виходи є? - Немає. Це як мінімум.Є лише сирість , сморід, цвіль і т.д. А в більшості шкіл навіть укриттів немає
Тарас Іванович
Наше вище керівництво геть здуріло.В них там зовсім мозгів немає. Коли можна було вчитися очно,то вони придумали онлайн навчання.А тепер коли є велика загроза ракетних ударів- то йдемо до школи. Це явно свідоме винещення нашого покоління.Вони точно все роблять ворогу на руку.Є петиція до президента про заборону офлайн навчання.( номер петиції 145004)
Юлія
Для Тарас Іванович: петиція є. Підписувати її не дуже хочуть
Оксана
Не хочуть онлайн-освіти ніхто - ні батьки, ні вчителі, ні діти (можливо, крім Сходу, де активне бомбардування; хоча знайомі з Харкова казали, що вже звикли), тому і петиції проти офлайн-навчання не підписують. Тому що петиції підписують ідентифіковані реальні люди. А в соцмережах 80%, а то й більше ботів (Ілон Маск доказів). Які кричать тільки за дистанційку. І проплачені, можливо, і власниками приватних шкіл, зацікавленими в тому, щоб остаточно знищити державну освіту онлайном
марія
я за очне навчання , але в мирний час коли діти бWGAудуть в повній безреці. Життя і навчання речі не співмірні
Коментувати
Мама Юля
Діти олігархів і депутатів за кордоном, а цвіт нації гине на фронті, ну і давайте ще дітей, як скот заженемо в школи, щоб та російська наволоч знала точно куди цілити! Справжній геноцид....
Мама
Яке навчання офлайн.ті підвали, що в школах, ви вважаєте сховищами? Чи розумієте ви, що школи будуть мішенню номер один? Чи так легше знешкоджувати молоде покоління?
Мама
У нас війна!!!!яке навчання ОФЛАЙН??? немає бомбосховищ у школах, підвалі не можуть бути безпечними!!!мало прикладів? навіщо це потрібно!?!ви спитали батьків, чи готові вони ризикувати своїми дітьми?
Мама
День знань - це чудово! А те, що в країні йде війна вже всі забули, чи це більше нікого не хвилює?! Почекайте з поверненням до офлайн навчання, не турбуйтеся, ще встигнемо! Зараз це занадто небезпечно!
Оксана
Для Мама: Підтримую!
Коментувати