МОН рекомендує організувати роботу пришкільних таборів

Робота таборів може проводитись у вигляді тематичних змін, наукових, спортивних, мовних шкіл

МОН рекомендує організувати роботу пришкільних таборів

Міністерство освіти рекомендувало забезпечити роботу пришкільних таборів, особливо в місцях компактного проживання тимчасово внутрішньо переміщених дітей.

Робота таборів з денним перебуванням може проводитись у вигляді тематичних змін, наукових, спортивних, мовних шкіл тощо.

«Під час літніх канікул педагоги закладу можуть проводити різноманітні форми виховної, навчальної та пізнавальної діяльності із врахуванням вікових особливостей дітей, їхнього творчого, інтелектуального і фізичного потенціалу. Велике значення надається ознайомленню дітей з українськими народними традиціями, обрядами, звичаями, формуванню національної культури та сприяти всебічному розвитку дитини», – зазначили в Міністерстві освіти.

Також у відомстві наголосили, що організація пришкільних таборів можлива лише за умови створення безпечних умов перебування дітей та вчителів, і саме органи місцевої влади мають самостійно вирішувати питання організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Освіта.ua
14.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
А я то думаю, чого це Держспоживслужба схаменулася - дайте нам початок і закінчення зміни. А ми намагаємося довести їм, що в Україні війна. І хто зараз буде завозити продуккти харчування ? Я вже не питаю про ціну тих продуктів. Якась неувязочка вийшла між двома міністерствами.
Ос
Так-так, звісно ж, потрібно вкрасти собі з оздоровчиш для дітей!.
Крик душі
Дуже оперативно працює адміністратор. Респект! Хвилина - і коментар видалено. Чому? Було написано щось образливе, чи недоречне? Тут можна тільки оди писати?
007
Для Крик душі: опа. як не зручно вийло, коли зайшов, а під цим коментарем, Ваш інший коментар. який НЕ ВИДАЛЕНО
Коментувати
Крик душі
У МОН таки хтось з глузду з’їхав!!! Які пришкільні табори??? Яке ’’безпечне перебування’’?!! Не знаю, де зараз перебувають чиновники з Міністерства, мабуть, у якійсь паралельній реальності? Дуже цікаво, хто з них візьме на себе відповідальність і чітко вкаже ті області, які у Міністерстві вважають безпечними. Невже з високих кабінетів погано видно, що зараз відбувається? Потрібно писати куди останнім часом мітять ворожі ракети? Заради Бога, схаменіться!
Людмила
А нічого, що більшість вчителів України переведено на простій і відпустка 24 дні?
ТТ
Для Людмила: Так учителі і працювали добровільно-примусово у таборах під час відпустки!
Коментувати