Близько 200 тисяч учнів уже закінчили навчальний рік

В Україні майже 280 шкіл завершили навчання. Близько 200 тисяч дітей закінчили навчальний рік

Близько 200 тисяч учнів уже закінчили навчальний рік

В Україні майже 280 шкіл завершили навчання. Близько 200 тисяч дітей закінчили 2021/22 навчальний рік.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Також, за його словами, усі школи 15 областей наразі продовжують освітній процес у дистанційній формі.

У 5-ти областях освітній процес триває дистанційно, частково змішано та очно. У 5-ти областях України навчання організовано в дистанційній або змішаній формі, частково канікули або призупинено.

Водночас міністр повідомив, що освітній процес триває в понад 12 тисячах шкіл, навчання продовжують понад 3,6 млн учнів. Кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, сягає майже 92 тисяч осіб.

Освіта.ua
16.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Иван
Появился бесплатный сайт для подготовки к Национальному мультипредметному тесту по математике. Для выпускников школ и их учителей: https://skladunmt.online
D
Для Иван: а ПОЧЕМУ домен зарегистрирован в России? Registrar of Domain Names REG.RU
Helianthus
рашкин сайт РешуЕГЕ, брезгую
Коментувати
Приречений вчитель
Напевно під час війни потрібно оприлюднювати виплати,які отримують член кабмін,депутати,голови адміністрацій,голови ОТГ,керівники різних мастей,а то у нас держава на простої,а у них все пучком,зате для працівників,то казначейство,то вище стоячий керівник з порушенням всіх норм і прав і на все одне пояснення.Щурі найкраще себе почувають в період розрухи.
Вчитель
Працюємо. 175 робочих днів - мало не святе. Святкові дні відпрацьовуємо. Дай Боже здоров’я тому, хто це вигадав. Доплати зняли, бо в нас війна - це зрозуміло. Але чому не виплачують того, що залишилося? Це незрозуміло. Хто заблокував рахунки? Казначейство? До кого звертатися?