Дітей запрошують уявити, якою буде Україна після перемоги

Проєкт має на меті підтримати креативну молодь, об'єднати дітей та підлітків всієї України

Дітей запрошують уявити, якою буде Україна після перемоги

Дітей та підлітків запрошують долучитись до творчого проєкту «Україна майбутнього».

Проєкт має на меті підтримати креативну молодь, об'єднати дітей та підлітків всієї України та запропонувати їм уявити, якою буде Україна після перемоги.

У рамках конкурсу відкрито збір творчих робіт у будь-якому форматі, це може бути малюнок, вірш, оповідання, відео, аудіо тощо в таких категоріях: «Місто», «Архітектура», «Освіта», «Мода», «Література», «Кіно», «Інтернет-простір», «Герої України», інше.

На думку організаторів, світ має знати, якою діти бачать Україну після перемоги, тому всі роботи будуть опубліковані на сторінці проекту в Instagram.

Окрім цього, відібрані роботи увійдуть в окрему збірку «Україна Майбутнього». За допомогою цієї збірки проєкт збере кошти на підтримку дітей, які постраждали від війни в Україні.

Прийом творчих робіт на конкурс триватиме до 27 квітня 2022 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
15.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ліза
Війна закінчиться Міста відбудуються Но в серцях українців біль залишиться Як мама і маленька дитина в підвалі Тато на війні і ти не знаєш що буде далі Чи тато вернеться живим і здоровим Що сталося з нашим будинком І це все минуло і жити треба далі Не треба здаватись ми Українці нашу волю не зламати.
Богдан
Я вважаю Україна буде такою: Вона стане новітньою й буде ще кращою чим була Відбудуємо кращу країну чим була раніше Будуть нові технології й усі люди будуть цінувати тишу й полюблять один одного тому, що війна змусила замислитися над самим собою Раніше ми раділи якійсь новій покупці, а тепер будемо радіти тиші, незалежності й тому, що ми живі
!!
Майбутнє Украіни: https://m.youtube.com/watch?v=SCWMLJtBK5k
Без ілюзій
Відбудуємо споруди,житло. Але олігархи та крадії від влади залишаться,на жаль. Рівень життя для простої людини навряд покращиться.Треба бути віддавати борги МВФ. Треба буде віддавати мільойнні борги за займ на КОВІД. ( Займ згідно з рішенням Кабміну від 03.03.2022 у сумі 90 млн. доларів.
Юля
Після перемоги Україна зацвіте барвами різних кольорів все відбудуться і природа оживе Буде дуже багато роботи але ми разом відновимо нашу рідну неньку Україну Слава Україні ????????
Олексієнко Данііл
Я вважаю Україна буде каивою, гарною, квітучою та сучасною. Всі міста відбудуємо краще ніж було по сучасним технологіям!
Михайло
Україно, мати мила, Опустила крила, Бо за тиждень до весни Тебе війной накрило! - І невже, питаю в тата,- Бачу я міста розбиті ворожою злою ордою? Плачуть бідні діти ... Але наші ЗСУ оборонять вірно! - Україно, тримайсь, мила! Ще настане літо! Прилетять до нас лелеки, І сади розквітнуть! Переможем! Відбудуєм Ми міста розбиті! - Україно, тримайсь, мила! Вже летять лелеки! - Посміхнися, розправ крила, Воля - недалеко! Нам весь світ допомагає, ЗСУ нас захищає, Богородиця охороняє! Тримаймося разом, Щоби вільно говорити: "Слава Україні! - Нашим хлопцям -СЛАВА!"
Юля
Я думаю що після перемоги Україна ???????? буде дуже гарна. Ми не будемо чути вистріли та серени а замісь серен хай буде розцвітати сірень. Після перемоги люди напевно будуть радіти, діти зможуть нормально гратись. Що наші герой зможуть повернутись додому цілі та не пошкоджені. Слава Украіні ????????!!!
Denys Kolesnikov
Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1Топ 1Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 11Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1Топ 1 Топ 1