Міносвіти планує відновити навчальний процес, – Шкарлет

З наступного тижня МОН рекомендуватиме відновити навчальний процес там, де це можливо

Міносвіти планує відновити навчальний процес, – Шкарлет

З наступного тижня Міністерство освіти рекомендуватиме відновити навчальний процес там, де це можливо.

Про це в ефірі телемарафону повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, після закінчення двотижневих канікул, які оголосили після початку наступу росії на Україну, у Міносвіти планують відновити навчання, оскільки освітній процес не має перериватися.

«Наступного тижня ми будемо рекомендувати відновити його там, де це можливо. Дуже багато дітей виїхало в області, де є ще можливість здійснювати освітній процес», – пояснив Сергій Шкарлет.

Також міністр повідомив, що там, де немає такої можливості, планують організувати індивідуальне та дистанційне навчання.

Освіта.ua
07.03.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентин
Коли іти на учобу в глинський пал романського району Сумська область хочу на учобу
Руслан
в Одессе тихо и нормально. Сегодня спокойно прошли пары. Надо начинать учебу,заканчивать то надо ж.
Вероника
Какая учеба, это же смешно. В областях где это возможно, где сейчас есть такие области, где не слышно сирен? Нигде. Некоторые сутками сидят в бомбоубежищах, потому что город разнесли и не с чего сидеть даже дистанционно. Интернет плохо ловит, так же как и связь. Мой ВУЗ в Киеве, там сейчас тоже неспокойно, какой человек захочет подвергать свою жизнь опасности. Шкарлет не министр, а клоун. Ни в одной нормальной стране во время активных боевых действий не идёт учеба. Где же он учился, что принимает такие смехотворные решения. Сменить бы на другого человека, а то это уже ни в какие ворота не лезет если честно. Как он себе представляет учебу в данных условиях?
Українець
Для учнів, які претендують на державні місця по мірі змоги проведіть ЗНО. Під час пандемії у 2019 році ЗНО перенесли і нічого учні не втратили. Не можна втратити хороших і розумних учнів. Звісно за полегшеними завданнями. А на контракт беріть за співбесідою. Це буде дуже мудро.
Олександра
Питання на мілліард,як я під час таких умов маю писати курсову? Я вночі нормально спати не можу (після авіаудару,який особисто чула),бігаємо в погріб,а потім в дім і навпаки.Яке навчання коли у мене деякі викладачі мобілізовані ще до того?
Галина
Для Олександра: то повертають до навчання лише виші, які знаходяться в областях, де не ведуться бойові дії
Коментувати
Людмила
А чому ні ? Хоч щось звичне , зрозуміле з нормального життя. Психологічно дитині треба мати зв’язок з нормальним життям. І надію що все закінчиться і вони знову вчитимуться. Житимуть мирно. Чому ви думаєте що дітям цього не треба.
jsry
Для Людмила: своим ребенком и его психологией наконец-то займутся яжематери. А у учителя под бомбами есть одна психология: спасти своему ребенку жизнь. Сидишь во Львове, попиваешь кофеек - будь добра, займись семьей, а не соцсетями.
Коментувати
Еля
Івано-Франківськ. Саме зараз повітряна тривога. Ховаємось. Як ви гадаєте, дитина після такої ночі зможе вчасно прокинутись вранці і сприймати якусь інформацію? Чиновники, ви при своєму розумі? Схаменіться!!!
Анна
СУМЩИНА ПІД АВІБОМБАМИ, РЕГУЛЯРНО НА ДОДАТКУ " ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" МОЖЕ З’ЯВИТИСЯ ПОПЕРЕДЖЕННЯ... І ТИ ВЖЕ НІ ПРО ЩО НЕ ВСТИГАЄШ ДУМАТИ.... НЕ ТЕ, ЩО, ПРО ТВОЄ ДИСТАНЦІЙНЕ, ШКАРЛЕТ!!! ТИ ВВАЖАЄШ, ЩО ТИ САМИЙ РОЗУМНИЙ??? НАКАЗИ СВОЇ "МАЛЮВАТИ" ??? НА ХІБА ?МОЛОДЦІ ТІ, ХТО ПИШЕ: ЧОМУ НЕ ЙДЕШ НА ПЕРЕДОВУ? ОХТИРКУ, ТРОСТЯНЕЦЬ, БОРОМЛЮ, РОМНИ, КРАСНОПІЛЛЯ, КОНОТОП, ГЛУХІВ, ВСІ СЕЛА СУМЩИНИ (ДАЛІ ПРОДОВЖУВАТИ СПИСОК???) НЕ ХОЧЕШ ПОБАЧИТИ? А Й ЗАОДНО І ДИСТАНЦІЙКУ ПРОВЕДЕШ!!! НЕ ХОЧЕШ???
Анна
Зараз ніхто не зможе зосередити свою увагу на навчанні, фокус уваги зовсім на іншому. Зараз йде інше навчання - життєвий досвід! Про які книжки може бути мова? Це насилля над своїм мозком(
Максон
Шкарлет идиот а не министр науки.Сейчас война, речи о образовании и идти не может.Представляю е##ть учится в тот момент, когда ракета или снаряд могут прилететь в твой дом.Интересно и что же скажет Шкарлет."Всеравно надо учится"???Когда жизнь мирного населения под угрозой???????????Шкарлету бы самому поучится, ибо дети - больше всего испытают стресс.А подростков и вовсе могут добровольцами взять.Всё возможно, но не учёба во время военного положения в Украине.#НЕТВОЙНЕ #СЛ?... ?ВАУКРАИНЕ-ГЕРОЯМСЛАВ... А!...
Анна
Для Максон Дибіл!:
Коментувати
Светлана
Лично я приглашаю вас ко мне в подвал, где работает последняя свечка и ту которую мы економим. И я посмотрю сможете ли вы в холоде учится? А может вы ещё моему ребёнку и хлеба привезёте господин Шкарлет!
Ярослава
Це якесь знущання над дітьми. Ми дитину вивезли з Києва, в глухе село, щоб вона не чула ці вибухи. Коли ми її вивозили, даже не думали, про книжки, зошити. Було тільки в голові зберегти життя дитині. Тепер мені її вести в Київ? Де гарантія? що Київ не зруйнують. Що діти наші будуть в безпеці. Ви не про освіту думайте, а як дітям життя зберегти. Щоб вони не боялися їхати дому, бо тут війна. Подумайте як зупинити війну. А потім буде і освіта.
Галина
Що означають слова "де можливо"? Ось наприклад київські виші та їх студенти, частина яких сидить в укриттях гуртожитків, а інша частина тікала з міста без речей і ноутбуків? Їм можна?
Ірина
Люди добрі, заспокійтеся, написано ж "там де є можливість і дистанційно". А що краще, щоб діти цілими днями ігри грал. Перемога за нами, але зрозуміло, що це буде ще не дуже скоро, тому дітей треба по максимуму зайняти. Подумайте про дітей. Слава Україні
Світлана
Шановне Міністерство, вам уже пора спуститися від тих папірців на землю, до дітей, до закладів освіти і реально дивится на речі: у країні війна, здобувачі освіти разом із батьками розкидані по містах України та за її межами, частина перебуває під артобстрілами. У багатьох закладах облаштовані пункти проживання біженців та волонтерські загони, педагогічні працівники також займаються волонтерською діяльністю. На мою думку, недоцільно, щоб в одних закладах освіти закінчився освітній процес, наприклад, у травні як зазвичай, а в інших незрозуміло коли. Це буде також повний хаос.
Галина
Думайте краще як дітей і жінок витягнути з території окупованій та де йдуть бої.
Лена
Цікаво, де це в областях нормальний інтернет? Якщо і в місті навіть зв’язок уже поганий. І як можна навчатися в перервах між повітряною тривого. Козел!!!! Школи побомбили, а освітній процес хай продовжується
Іван
Шкарлете, а у тебе є досвід педагога? То як же ти, невігласе, можеш обіймати таку посаду?
Лилия
Наші пращури під кулями навчались... І Нажаль наші діти також мають навчатися в таких умовах...але це все таки можливо і необхідно...війна все ж колись закінчиться ,а освіта вже буде отримана... ..
Ігор
Яке нахрен навчання, ви бачили взагалі, що відбувається в країні? Ніхто нікуди ходити не буде, я в цьому впевнений, зараз є турботи важливіші. Зовсім здуріли вже.