Україну охопила хвиля повідомлень про замінування шкіл

Останніми днями Україну охопила хвиля повідомлень про замінування закладів освіти

Україну охопила хвиля повідомлень про замінування шкіл

Останніми днями Україну охопила хвиля повідомлень про замінування шкіл, через що влада кількох міст вимушена ухвалювати рішення про перехід закладів освіти на дистанційне навчання.

Зокрема, за інформацією Укрінформу, 18 січня у столиці до кол-центру Служби безпеки України надійшло повідомлення про замінування 46 київських шкіл, правоохоронці проводять перевірку інформації.

Також, за повідомленням Миколаївської міської ради, кілька шкіл міста через регулярні повідомлення про мінування було переведено на дистанційне навчання.

У Черкаській міській раді надали рекомендації для всіх шкіл міста проводити навчання у дистанційному форматі. Рекомендації надані враховуючи те, що з 12 січня щоденно надходять повідомлення про замінування закладів загальної середньої освіти міста.

У Бердянську всі школи міста також переведені на дистанційне навчання через отримання листів про замінування шкіл. За інформацією секретаря Бердянської міськради, школи міста перебуватимуть на дистанційному навчанні до кінця тижня.

Вранці 18 січня у Кривому Розі правоохоронцям надійшов лист, у якому невідомий повідомив про замінування всіх закладів освіти міста. Одразу після отримання інформацію про замінування, розпочалися роботи з перевірки приміщень закладів освіти. Навчання було продовжено у дистанційному режимі.

Раніше анонімні повідомлення про замінування закладів освіти були отримані у Львові, Хмельніцькому та інших містах.

Освіта.ua
18.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
не важливо
Повідомлення від дебілів, що прийшло у спам на пошту: Здравствуйте, сегодня 19 января. Сообщаю что мы, заминировали 3 объекта города Николаева: МЗОШ 46 , МЗОШ 19 , МЗОШ 56 Мы установили бомбы после эвакуации 17 января, всего установлено 14 устройств(СВУ) с детонаторами! Так же, моя группировка следит за школами, и если вы попытаетесь обезвредить мои устройства, то я одной кнопкой смогу подорвать всё здание и ваши детишки с учителями полетят в воздух. Мне очень жаль что вы не отправили детей домой :( Вы опять дали нам время заложить устройства Вы приехали через 30 минут после вызова, на этот раз на территории школ так же находятся взрывные устройства! Всё в ваших руках, на всё про всё у вас ровно 40 минут. Будет крутой салютик с людской плоти) Террористическая группировка - https://t.me/system_bad
Raven
Старое доброе: КОМУ ВЫГОДНО? Хотя умная вражина подставляет, стравливает и ждёт, пока другие гавкаются и убивают друг друга, чтобы добмть победителя
Гена Завизион, старый коммунист
Я уже 5 раз звонил, школу минировал, просто не хочется уроки читать, учителем я работаю. Вот и есть договорняки с коллегой - то я его школу заминирую, то он мою...
вчитель намбе ван
Цікава думка: якщо весною, коли вже вимкнуть опалення будуть повідомлення про замінування, чи буде дистанційна освіта
Оксана
На кого расчитаны подобные байки? Говорили бы реальные причины дистанции - отапливать нечем, или хотят сэкономить ну хоть чуть-чуть на отоплении, ведь из-за Ковид-19 уже не рекомендуют отправлять детей по домам А так удобно было, дети на дистанции, школы не надо отапливать А тут раз и разыгралась фантазия, оказывается прямо "Хвиля замінуваннь" накрыла.
Лана
Для Оксана: далеко не байки. Ми вже декілька днів не можемо розпочати навчання. По тривозі підіймають всі служби - МЧС, поліція,пожежники,кінологи,швидка. Із опаленням проблем не було і немає.
Директриня
Для Лана: ЯКЩО поліція нікого не находить, значить НЕ ШУКАЮТЬ, бо це замовлення.
Коментувати
Циник
Фиктивные маски, фальшивая статистика, метафорические препараты... Всего лишь очередной условный рефлекс, где леммингов тренируют эвакуироваться из зданий, из квартир и из жизни.