У ВООЗ радять школам дотримувати дистанцію між учнями

У Всесвітній організації охорони здоров'я радять українським школам обмежувати передачу вірусу

У ВООЗ радять школам дотримувати дистанцію між учнями

У Всесвітній організації охорони здоров'я радять українським школам обмежувати передачу вірусу завдяки широкому спектру заходів, зокрема, дотриманню фізичної дистанції в школах.

Про це заявив голова Бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт у спільному заклику міжнародних організацій до місцевої влади щодо необхідності відкриття шкіл.

За словами представника Всесвітньої організації охорони здоров'я, зараз важливо переконатись, що для контролю здоров’я учнів і персоналу в школах є дієві системи.

«Щоб не закривати навчальні заклади, ми можемо обмежувати передачу вірусу завдяки широкому спектрові заходів, залежно від рівня передачі, у місцях, де вона відбувається. Ці заходи включають дотримання фізичної дистанції в школах, регулярне миття рук, носіння масок, забезпечення належної вентиляції в класах і розширення доступу до тестування», – наголосив чиновник.

Він також зауважив, що вакцинація вчителів від COVID-19 є критичним кроком звичайної роботи шкіл.

«Ми спостерігаємо дуже велику кількість нових випадків COVID-19 в Україні, тому важливо дотримуватись всіх рекомендацій, включаючи вакцинацію вчителів від COVID-19. Вакцинація – це критичний крок для захисту вчителів, учнів і для того, щоб школи залишались відкритими», – голова Бюро ВООЗ в Україні.

У підсумку Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров'я та міжнародні організації ЮНІСЕФ і ВООЗ закликали органи місцевої влади якнайшвидше відкрити школи та вжити необхідних заходів для запобігання передачі вірусу в закладах освіти.

Освіта.ua
22.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталия Рудь
Распустить воЗ за ненадобностью и денег в бюджет с их зарплат прибавиться .БЕздари у руля .
Юра
Дебі*и повні, де вони в ВООЗ понабирали таких бездарів, які тепер штампують такі бездарні рекомендації?
Nataliya Nataliya
А не пішло вооз за межі сонячної системи зі своїми рекомендаціями та порадами на їх експерименти над людьми? Хто згідний ставте лайки.
unforgiven 2
Спочатку маски, потім експериментальні вакцини, тепер чергова дурниця від ВООЗ.
Nataliya Nataliya
Для unforgiven 2: А ще прочитайте про законо проєкт 4142, прийнятий у першому читанні, де звільнення з роботи, позбавлення батьківських прав, конфіскація майна та дітей, якщо ви їх не вколите експериментом, який за угодою з Україною (інформація з офіційного сайту верховної ради), триватиме до 31.03.2023. тоді як це сприймати?
ох,
Для Nataliya Nataliya: вспоминать будут этих и вспоминать. Долго. Как Сталина и его антипода. Хорошо, что мало желающих рожать.
Коментувати
Лютик
Насчёт олимпиад. Сколько чиновников от образования развелось! В нашей ОТГ их целый отдел!!!В районе- 5 ОТГ. То есть чиновников в 5 раз больше,чем раньше в одном районо.. И всякими МАНами- шманами за счёт простых учителей надо показывать видимость их работы. А детей талантливых с каждым годом ну просто завались)
Тая
Кривий Ріг, позакривали школи під капітальний ремонт взиму, дітей в другу зміну розписали по інших школах, це ваша дистанція?! Це виконання карантинних заходів?!
Сергей Лимонов
Проведення предметних олімпіад- найнагальніше питання освіти зараз (у розпал ковідної чуми)! Так само як і проведення кучмівського " допотопного" конкурсу "Вчитель року"! Скільки змінилося Президентів(міністрів)-проведено безліч реформ і інновацій-а цей пріснопам’ятний конкурс "Жертва року" (народна назва )-буяє рясним цвітом !
Ірина
Для Сергей Лимонов: А конкурс учнівських робіт МАН, який нікому не потрібен. Які можуть бути наукові роботи, якщо немає ні фізичних, ні біологічних, ні хімічних лабораторій (хімікати и прилади ще радянських часів) ні техніки ( останє оновлення 2008 році). А ДОН і РУО вимагають!!!! Склипали наказ 25.10.21 що прям негайно треба провести районний етап до 21.12. 8.11 - відправляють наказ на заклади; терміново подавай по 2-3 кандидатури в комісію в район; потім до 12.11 - подай кількість учасників по секціям; 19.11 - подай по відліленням і опаньки треба вже до 24.11 - їм наказ про підсумки шкільного етапу і списки. Що це за знущення? Чому до відома не поставили у вересні місяці? І все це проводиться в диво місті КИЇВ.
ЭТИ требуют,
Для Ірина: а глупые люди выполняют. Кто им дохтур в их глупости? Да никто. И они сами тоже невиновны. Глупцы, они не разумеют собственной глупости. Вот проблема.
Коментувати
Вчитель
А в місті Рівному зібралися проводити районні олімпіади. Будуть звозити дітей з усього району в Обласний центр. Наприклад, на олімпіаді з математики очікується приблизно 300! учасників з усіх огт району. І де та дистанція, де дотримання вимог червоної зони. Ви там чиновники, в своїх управліннях, геть голову втратили? Де наші правоохоронні органи, чому вони не притягують чиновників з обласного департаменту освіти до відповідальності за кричуще порушення карантину
Галичанка
Для Вчитель: Я вже писала на тему олімпіад. В Івано-Франківській області олімпіади між ОТГ проводять з початку листопада. Логіки не бачу: з одного боку ’’червоні зони і карантин’’, а з іншого - олімпіади
Ірина
Для Сергей Лимонов: А Київ -в червоній зоні, і КОНКУРС МАН!? Де логіка?! Це крик душі?! Де ТЕРМІНОВО треба подати ВЖЕ ГОТОВІ РОБОТИ?! Про цей МАН ВСІ МОВЧАЛИ ДО листопада. І тут на тобі давай роботи….і в приусовому порядку. Атестуєшься - роботи. Хочешь вчителя -методиста - вчитель року обов’язково. Задовбали ці «совкові стереотипи»
вчитель
На жаль тих , хто думає одним м-м достатньо. Портфелі взяли,а відповідальності ні!!! От і проводять олімпіади в холодних школах!!! Треба ж показати роботу!!!.Шкода, що освіта котиться в прірву. В деякій мірі ми самі і винні. Виконуємо їх дурні розпорядження.
Коментувати
Галичанка
Це абсолютно нереально! Якщо я помиляюся - порадьте, будь ласка, як це має виглядати? Хто має бігати посеред дітей і не підпускати їх один до одного? У більшості шкіл двомісні парти... Про яку дистанцію йде мова?
Nataliya Nataliya
Для Галичанка: Читайте між рядків, необхідно знову підняти кількість хворих, і звинуватити школи
Коментувати