Учні не є основними поширювачами вірусу, – Радуцький

Учні початкових та середніх класів не є основними розповсюджувачами вірусу

Учні не є основними поширювачами вірусу, – Радуцький

Учні початкових та середніх класів не є основними розповсюджувачами вірусу.

На цьому наголошує голова парламентського Комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький, коментуючи рекомендацію Міністерства освіти щодо завершення дистанційного навчання в українських школах.

За його словами, Міністерство охорони здоров'я, Всесвітня організація охорони здоров'я та ЮНІСЕФ звернулися до органів місцевої влади із закликом дозволити дітям навчатись у школах.

«Міністерство та міжнародні організації спростовують інформацію, що саме учні початкових та середніх класів є основними розповсюджувачами вірусу. І стверджують, що передачі COVID-19 у школах можна запобігти за допомогою карантинних заходів», – зазначає Радуцький.

Він також зазначає, що згідно «карантинної» постанови уряду, у школах, які перебувають у містах з «червоних» зон, може продовжуватись навчання за умови вакцинації 100% персоналу. Але на практиці у багатьох містах вже кілька тижнів місцева влада «тримає» дітей на дистанційному навчанні. 

«Наразі епідеміологічна ситуація в країні стабілізувалась. За прогнозами МОЗ, найближчим часом деякі регіони можуть вийти з «червоної» карантинної зони. Місцева влада Києва, Одеси, Львова вже вирішила, що з 22 листопада учні повернуться до очного навчання. На мою думку, повернення учнів за парти – це добре. Але потрібно особливу увагу приділити епідеміологічним заходам у школах та жорстко їх дотримуватися. Інакше за деякий час знову доведеться відправляти дітей на «дистанційку», – зазначив голова парламентського Комітету з питань здоров'я нації.

Окрім того, він нагадав, що міжнародні організації надали рекомендації щодо карантинних заходів у школах. Зокрема, учні, педагоги й персонал повинні носити маски, необхідно забезпечити належну вентиляцію у класах, розділити учнів та вчителів на малі групи, які не перетинаються у школі, створити механізми обміну інформацією з батьками, учнями та вчителями.

Освіта.ua
19.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тесла
Понабирали дибілів і вони там щось рекомендують. Мозгів нінашо не хаатає, зрадники ідьть на....й у відставку шмаркачі зелені.
володимиру
они все - неуки. И их тупость вылазить будет боком всем. И не только их тупость. А тупость всех, попавших под влияние фармкомпаний, и политиков, использующих ситуацию под свои нужды. Вакцинаия не помогает. Умирают вакинированные. А когда шила в мешке не утаить будет, тогда большой баба-бум может произойти. Мировой баба-бум.
sergey1979
Нобелівську премію з медицини нашому світилу МОЗУ!
володимир
радуцький : розділити учнів і втителів на малі групи... він - неук . Коли останній раз був у школі? як це реально зробити? Хто за це буде оплачувати? Його тупість вилазить йому через вуха.
Людмила Тютюн
Коли кРадуцьких , ляшків і шмигалів притягнуть до відповідальності за їх незаконні дії-зразу щезне епідемія
Олександр
Для Людмила Тютюн: а щезне пандемія лише в Україні, чи іншим країнам також варто сподіватися на швидкі темпи зменшення кількості хворих на ковід одразу після звільнення українських чиновників?
за державу
Для Людмила Тютюн: Люда, поки не прищепишся, епідемія не зникне. Існує ще песимістичний сценарій для антивакцинаторів.
О
Причому щодня, а ще краще - щогодини щепитися
Коментувати
Світлана
На початку "учні початкових та середніх класів не є основними розповсюджувачами вірусу" В кінці "отрібно особливу увагу приділити епідеміологічним заходам у школах та жорстко їх дотримуватися. Інакше за деякий час знову доведеться відправляти дітей на «дистанційку». Ви вже визначтесь якось.
Хубз аль Султан
Для Світлана: вы рекомендуете генератору случайных чисел быть последовательным
Коментувати
Nataliya Nataliya
З кожним днем стає все зліше-веселіше-цікавіше, а саме головне , що дітей з 12 років хочуть "щепити", хоча є у нас датовані серпнем-жовтнем 2021 року документи на сайтах МОЗ ВР та інших сайтах офіційних, що дані "препарати походять випробування, яке триватиме ще різну кількість місяців та років, в залежності від документу. Тут головне вміти читати українською мовою, бо сайти офіційні українські. І ще невеличке особисте спостереження за останній тиждень, біля лабораторії черга практично відсутня протягом 95%часу роботи. До чого б це? Можливо співпадіння? ???? Головне що діти йдуть до школи... ????
Ірина
Кожного дня змінюються не тільки цифри ,але й все інше.Я не вакцинована.Два тижні я відсторонена від роботи.Мій син проходить реабілітацію.Мені в лікарні відтермінувати вакцинацію відмовляються,я вже мовчу за довідку протипоказань.Я принесла довідку від алерголога,що рекомендує відтермінувати сімейний і не заглядає.Їй аби своє місце втримати робоче ,а там же процент росте зарплати чим більше вакцинує.Вже третю хвилю вакцинації розглядають.Питання,для чого?для чого ви людям їх колите,якщо вони не захищають.Просніться,люди?Це ж будуть колоти поки імунітет повністю не знищать.А хто відповідатиме,а ніхто.Аи ще своїм дітям потрібні.Задумайтеся.
Ната
Щось дані міняються прямо на очах... То діти переносники то вже не переносники, то обіцяли не заставляти людей щеплюватися, то передумали і заставили.Складається враження що людей за ідіотів тримають.
Ирина
Для Ната: а все потом, что никто из министров не несёт ответственность, ни за расширение красных зон, ни за смерти от/ после вакцинации, ни за последствия вакцинации. Вот их бы заставить ответить, почему расползается красная зона? Где их мероприятия на снижение заболевания и смертности? Почему процент вакцинированных увеличивается и смертельные случаи тоже? Когда хоть кто нибудь за это ответит? Геноцид народа! Вместо перевода на дистанционную работу ког возможно, и школу на полную дистанциоку, мы всех выводим на места. Дети имеют право на полноценное образование. Как же это важно в период пандемии! А на жизнь и здоровье жители Украины, и в том числе дети, не имеют право? Кто ответит за смерти людей в период пандемии?
Коментувати
Осьтак
В Австрії всім рекомендують зараз перейти на дистанційну роботу, де це можливо! Якщо всі інші, дорослі, батьки будуть працювати вдома, то може і діти зможуть піти в школу. Тобто, ланцюг інфекції можна переривати і серед дітей, і (або) серед дорослих. Там, де є масові контакти. Можна чергувати: 3 тижні діти сидять вдома, потім 3 тижні батьки сидять (працюють вдома). Чи я помиляюся? Чи у них нема логічного мислення? Но от, наприклад, Франція не буде вводити карантин для невакцинованих проти COVID-19 людей.
Алекс
Через 10-15 днів як полихне епідемія Тоді скажете хто в чому винен. А винні вчителі а міністри святі овечки.
Вчитель і репетитор
Який же той КОВІД підлий. Заглядає дітям у свідоцтво про народження, перш ніж інфікувати організм. Мабуть у когось шизофренія.
100 Вовків
Та й не кажіть, бо в офісах, банках і лікарнях треба в масці, але коли чиновник чи лікар каже, що дозволяє без неї, то слухняний вірус сідає в куточок. Хоча що там яка марля, коли все відкрито. Гопота в халатах так залякала людей, що шизікам здається ніби на них цілодобово чатує "страшенний ковід" із смертністю звичайного грипа.
Коментувати
Якось так
В заголовок потрібно було винести останній абзац ( УЧНІ, педагоги й персонал повинні носити маски, необхідно забезпечити належну вентиляцію у класах, розділити учнів та вчителів на малі групи). Бо без нього все решта профанація. Також зверніть увагу, що зроблено акцент на "учнях початкових і середніх класів". Тобто з учнями старших класів не все так однозначно. А то останнім часом українська влада взяла за моду висмикувати з міжнародних рекомендацій вигідні для себе пункти, а решту пунктів, що потребують певних дій та грошей не бачить в упор.